Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mini stepper fórum

Mini stepper (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 27. 12:18
Köszi szépen a választ! Már körbenéztük alaposan és sajna nem lehet állítani rajta! :( Én is használtan vettem, kifogástalan állapotban van, viszont szerintem kicsit régebbi típus és emiatt nem lehet állítgatni! :( De nem baj megküzdök vele!
2011. ápr. 27. 09:46

Szia!

Nekem is van 1 csak sajna tönkre ment. Talán ma megcsinálja a párom, remélem működni fog. Ne add még fel, mert ha bele jössz, nagyon fogod élvezni. Sajnos nekem fogyni nem sokat kellett vele, mert én használtan vettem és túl hamar tönkrement. Alul talán a tieden is lehet állítani, hogy könnyebb legyen taposni. Mert ha fogyni akarsz, akkor az a lényeg, hogy könnyebben taposs, de minél többet! Folyjon rólad a víz! Először nehéz, aztán ha nem hagyod abba, egy idő után megszokja a lábad éd sokkal jobban fog menni. Én már egy órát is végig csináltam. MP3, jó gyors zene, és így borzasztóan élveztem. Próbálgasd, és bele jössz. Rengeteg ember írta, hogy a vádlija, popsija és combja sokkal formásabb, kisebb lett. Amúgy ha bárhova beütöd, mindenhol ezeket ajánlják zsírégetéshez: bicaj, taposó, futás, aerobic stb... Hidd el megéri! Csak kicsit melegítsd be elötte a combjaidat, hátha úgy könnyebben bírod!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook