Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Érdemes használt mini steppert venni? Fogyni lehet vele vagy csak izmosít? fórum

Érdemes használt mini steppert venni? Fogyni lehet vele vagy csak izmosít? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 10. 16:00
Köszi a válaszokat!
2015. febr. 10. 12:24

[link]


Nyilván kezdetben tíz perc alatt majd taposol ötszázat, a végén meg ezerkettőt is akár, látványosan fog javulni a teljesítményed.

2015. febr. 10. 12:22
Próbáld meg az intenzitásokat váltani, 1. jobban bírod, 2. nem lesz unalmas, 3. nagyon-nagyon látványos eredményeket fogsz elérni!!! Hidd el, és nem kell hozzá edző, meg terem, otthon is menni fog, és tényleg néhány hónap elég hozzá, utána elég a szintentartás, én meghíztam, mert terhes lettem, utána sérv miatt hét hónapig sétálni alig tudtam, mostanra tettem magam helyre, szóval lassan rá kellene vennem magam az edzésre.
2015. febr. 10. 12:19
Súlyzoztam egyetem alatt, erős az izomzatom, néhány hét alatt férfias izmaim lesznek, meg van egy kézbetegségem is... szóval nekem pl. az nagyon felejtős, saját testet kihasználó erősítő gyakorlatokat jobban szeretem (tricepsz tolódzkodás, deszkapóz, fekvőtámasz).
2015. febr. 10. 12:16

Ha lépcsőzőgépről beszélsz, megéri, én a második gyerek után azzal adtam le húsz kg-ot, de interval edzéssel, vagyis tíz perc taposás kifulladásig, tíz perc erősítő gyakorlatok és/vagy alakformáló, tíz perc taposás, tíz perc alakformálás, öt perc taposás, tíz perc nyújtás/jóga. Az alakformálásba fix volt a hasizom (mert alma vagyok), és váltottam a felsőtest-hát gyakorlatokat a derékgyakorlatokkal. Ezt csináltam heti háromszor-négyszer, a többi napokon egésztestes alakformálás volt. Fél év alatt húsz kg lement, enni ettem mindent, még szoptattam is mellette egyébként, persze figyeltem, hogy mindenből kevesebbet, meg az édességeket próbáltam visszafogni, saját sütésű kenyér, pékáruk voltak. Jah meg néha zumbáztam is, de az engem néha sokkal jobban idegesít, ha nem vagyok ott agyban, hogy koncentráljak a lépésekre, felbosszant és annyi az edzésnek.

Most is rá kellene már magam venni, lassan egyéves a második, és megint nagyon meghíztam szoptatás alatt...

2015. febr. 10. 12:13
Helllóóó mindenki! Lehet fogyni igen,tapasztalat! :)
9. -andiey- (válaszként erre: 6. - Ekka)
2015. febr. 10. 12:11

ha valami monoton, unalmas, mindegy, hogy mit csinálsz, nem fogod szeretni :)

érdemes variálni.

a csak mini stepperrel nem lehet látványos eredmény elérni, max egynek jó.

nekem is van, de már hónapok óta csak porosodik.

a szobabringa szintúgy.

a haspadra se mentem rá mostanában, és a súlyzókat nem is találom...

esténként szoktam egy félórát gyalogolni. Most csak ennyi telik tőlem..

8. júliusi (válaszként erre: 5. - -andiey-)
2015. febr. 10. 11:49
:) Én is zenét akarok közben hallgatni, vagy filmezni..:)
2015. febr. 10. 11:04
Inkább pár súlyzót vegyél,több hasznát veszed.
6. Ekka
2015. febr. 10. 10:51

Elég sokat kell rajta taposni, hogy hatásása legyen!

Én bármit tettem, szétuntam a fejemet! Zene, tv nem segített, nekem túlzottan monoton!

2015. febr. 10. 10:20
Nekem elég nagy lelkierő kell, hogy rámásszak, de akkor is csak úgy, ha bömböl valami jó zene, hogy a ritmus meglegyen...
4. -andiey- (válaszként erre: 2. - Venes)
2015. febr. 10. 10:19

kipróbálásra sztem érdemes ezzel kezdeni, mert ha nem fogod szeretni, akkor csak felesleges pénzkidobás lenne a drágább.

ha megszereted, akkor már lehet komolyabb gépet is venni. :)

2015. febr. 10. 10:16
Tegnap néztük pár helyen 11 e volt a legolcsóbb, de használtan pár ezerért is lehet már venni...
2015. febr. 10. 09:55

Én ennyiért step padot vennék inkább. ;)

Sokkal több, változatosabb feladatot tudsz vele csinálni, mind izmosításra jó, mint kardióra. :)

2015. febr. 10. 09:32
Érdemes használt mini steppert venni?Fogyni lehet vele, vagy csak izmosít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook