Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minerva Felnőttképző Központ! Járt valaki oda? fórum

Minerva Felnőttképző Központ! Járt valaki oda? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 27. 19:45

Hello!


Kedves P.adrienn28! Köszönöm a választ! De végülis napoltam a dolgot, mert most anyagilag nem a legjobb sajnos. Meg vendéglátásban dolgozom és szezon előtt nem végeznék. De majd ha indítják szeptemberben, vagy megint év elején akkor majd szerintem már mehet a dolog.

Mondjuk annyira nem áll közel hozzám a vendéglátás, mert sokkal inkább a művészet vonz, legszívesebben az ötvös szakmát próbálnám ki, de messze is van, sokba is kerül, meg nappali is, így hanyagoltam. De mivel szeretem a kávét, és szeretem készíteni is, ezért kitaláltam, hogy "kávéművész" leszek :D majd egyszer... talán...

Timike72: kitartást és sok sikert kívánok a tanulmányaidhoz! :)

5. p.adrienn28 (válaszként erre: 3. - Nina1012)
2012. jan. 23. 21:08

Sziasztok!


Én a Minerva Felnőttképzőnél végeztem decemberben az Étkezdés tanfolyamot. Minden nagyon szuper volt. A tanárok nagyon kedvesek és segítőkészek. A vizsgán is nagyon normális volt a vizsgabizottság. Az étkedés okj-t tényleg megszüntették, a miénk volt az utolsó csoport, ezért is voltunk olyan sokan, kb.70-en. Azt mondják a vendéglős képzés kicsit nehezebb, de szerintem nem lesz gond, nálunk sem bukott meg senki, sőt szerintem kettes sem lett. Szerintem mindeképpen vágj bele :)

2012. jan. 20. 07:46
HELLÓ! Én is most jelentkeztem élelmiszer és vegyiárú eladónak 4.-én indul a tanfolyam nem hinném hogy átverés lenne legalább is bízom benne!! :)
2012. jan. 7. 16:50

Helló!

Én most gondolkodom rajta, hogy elkezdem a vendéglős tanfolyamot. Azt hiszem az étkezdésnek ez az új neve. Gondolom már egy ideje túl vagy a tanfolyamon is, meg a vizsgán is. Mik voltak a tapasztalataid? Érdemes belevágni? Kicsit félek tőle nehogy átverés legyen. :S

Szóval megköszönnék egy kis felvilágosítást :)

2011. okt. 16. 14:47
senki :(
2011. okt. 16. 13:58

Sziasztok!


Én most idejárok az Étkezdés tanfolyamra, ha minden igaz, akkor decemberben végzet! :) valaki, ha járt oda, mi volt a tapasztalata? könnyű volt a vizsga? Tényleg OKJ-j papírt kaptál? köszi a választ, sziasztok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook