Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik felnőttképző OKJ központot ajánlanátok? fórum

Melyik felnőttképző OKJ központot ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 13. 08:45

A másik, egy magyar cég. Ez talán még annál az olasznál is rohadtabb.

A cég neve onnan származik, hogy eredetileg újpalotán a Drégelyvár utcában mobiltelefonokkal seftelt.

Orba szájba reklámozza magát, de egy szó sem igaz belőle.

Gagyi a géppark, nincs működő hálózat, még a táblafilcet is a sajátomat használtam.

Nincs leírt tematika, a tanár azt tanít, amit akar. Mint a tanulók elmondták, nem is tanítottak semmit.

A távoktatást úgy akarta megoldani, hogy a tantermeket bekamerázta, és fel akarta venni a mi előadásainkat.

Ekkor jöttem el, nem tudom megvalüsította e a tervét, de az biztos, hogy az ilyen felvétel tényleges tanulásra alkalmatlan

2015. ápr. 13. 08:34

Kb tizenöt éve tanítok, tehát a véleményem autentikusnak tekinthető.

Én informatikát tanítok, de amit tapasztaltam az általános.

A felnőttképzéssel foglalkozó cégek, szinte kivétel nélkül lehúzásra szakosodtak.

A két legdurvábbat írom le.

Az egyik egy olasz cég. Náluk kezdtem tanítani. Az, hogy nem kértek végzettséget, nem jelent semmit. A tőkés világban a tudás számít, nem a papír. Csakhogy ezeket a tudásom sem érdekelte!!!!

Légy erős! A fizetési besorolás nem attól függött, milyen eredményt produkáltak a hallgatóim, hanem attól, hányan tanulnak tovább.

Amikor szóvá tettem, hogy az általam elért –világszínvonalon is kimagasló – 4, 2 vizsgaátlaggal fölém helyeztek, egy olyan vezetőt, akinek az alapfokú tételekkel is gondjai voltak, engem róttak meg.

Az indoklás meglepő volt.

A tanulóknak van arra szükségük, hogy megtanulják! Az iskolának arra van szüksége, hogy továbbra is tanulók maradjanak.

Én tudok olaszul és megnéztem a cég olasz honlapját.

Tényleg mindenütt jelen van, de egész Európában mindössze kettő helyen foglalkozottminformatikával.

A cég egyetlen profilja a marketing. Bárkinek bármit eladni,

6. 0f87e9b884 (válaszként erre: 5. - MarsDárdája)
2015. ápr. 12. 19:14
rendben van akkor varom :) koszonom szepen. Amugy egyetertek
2015. ápr. 12. 14:59

Sajnos a keretek szűkösek, hogy mindent leírjak.

Én két dologban látom a problémát. Az egyik a hülye magyar gazdaság, a másik a hülye magyar oktatási rendszer.

Ez az ország lassan kezd állatorvosi lóvá válni.

Most mennem kell a kislányomnak cipőt venni, de utána leírom neked részletesen.

Ok?

4. 0f87e9b884 (válaszként erre: 3. - MarsDárdája)
2015. ápr. 11. 10:39
igen :) mert senki nema kar irni roluk aki volt mar ilyenen vagy annyit ir hogy nagyon jo volt vagy annyit hogy nagyon rossz .. ennyivel nem jutok elorebb
3. MarsDárdája (válaszként erre: 1. - 0f87e9b884)
2015. ápr. 11. 09:57

Én ilyen képzéseket tartottam, és csak rosszat tudok róla mondani.

Érdekelnek a részletek?

2015. ápr. 11. 09:56
nincsen senki?:(
2015. ápr. 11. 09:18
Az lenne a kerdesem hogy valaki jart e mar ilyen kepzesen? Megbihatoak e? foleg a tavoktatasos formajuk erdekelne es a kisgyermekgondozo-nevelo kepzesuk. Talaltam parat ahol oktatnak de nem igazan az ember erdeseire adnak valaszt. Valakinek van tapasztalata veluk? Tud ajanlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook