Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mindent a szájába vesz ami a földön van fórum

Mindent a szájába vesz ami a földön van (beszélgetős fórum)


1 2
11. kolett1213 (válaszként erre: 8. - NomNom)
2021. aug. 2. 14:15
Dettó, főleg, hogy az udvarunk 79%-a kavics borítású. még jó, hogy baromfit nem tartunk, anno 30 évvel ezelőtt én is megkóstoltam a csirkesz@rt :'D
10. kolett1213 (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. aug. 2. 14:14
Ajj de szuper, nagyon irigyellek. Sokat segítettél ezzel a hozzászólással ☺️☺️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥴🥴
9. 55Judit (válaszként erre: 8. - NomNom)
2021. aug. 2. 11:10
Érti ő ne félj 1 évesen hogy nem szabad. Egyszer-kétszer rácsapsz a kezére nem nagyot, csak lepődjön meg. Ha tudatosul benne hogy ha szájába vesz valamit és ez után kellemetlensége lesz, néhány után abba fogja hagyni. Aztán már elég lesz ha csúnyán nézel miközben rászólsz.
8. NomNom (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2021. aug. 2. 11:06
Engedni én sem szoktam, de egyet pislogok és már ott van a kavics...:S
2021. aug. 2. 11:05
Fiam soha semmit nem vett a szájába ennivalón kívül, mégis megismerkedett a világgal. Tök normális, intelligens, életrevaló felnőtt lett belőle. Szerintem nem is engedtem volna hogy a szájába szedje a koszt.
6. Bichi (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
2021. aug. 2. 11:00
Hát akkor a legtöbb gyerek nem akar ismerkedni a világgal, az én környezetemben egy gyerek sem csinált ilyet...
2021. aug. 2. 08:47
És amikor azt hiszed, hogy végre vége, kinőtte, időnként újrakezdi...
2021. aug. 2. 06:13
a gyerekek így ismerkednek meg az őket körülvevő világgal. "megkóstolják", szájukba veszik. Le kell róla szoktatni, addig is figyelni kell rá
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Kolett1213)
2021. aug. 2. 03:49

Nálunk is ez van,én mindig mellette vagyok és lesem.Ha a szájába akar tenni bármit is,akkor kiveszem a kezéből és elmagyarázom,hogy fúj az kakás,nem tesszük a szánkba.Kezd leszokni róla.

Szerintem ezen mindenki átesik.

2. NomNom (válaszként erre: 1. - Kolett1213)
2021. aug. 1. 21:26
Szia! Követem, 2 hét múlva lesz 1 éves a fiam és szintén mindent a szájába vesz.
2021. aug. 1. 18:16
Sziasztok! Kislányom 1 éves múlt, és tényleg mindent de mindent a szájába vesz,amit csak a földön talál.Legyen ez kavics, bogár, morzsa... Tényleg minden. Homkozás közben is megkóstolja a homokot, füvet stb. Ilyenkor rászólok, próbáltam már szépen, erélyesebben, megfogtam a kezét és szemébe nézve is, de semmi. Bent a házban természetesen semmi olyan nincs előtte hagyva , de az udvaron van kavics, növények, állatok. ki, hogyan járt el ilyenkor? Meddig fog ez tartani?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook