Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életveszély: Mindent a szájába vesz, mi az oka? fórum

Életveszély: Mindent a szájába vesz, mi az oka? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 30. 13:09
Nem hiszem, hogy ez egy természetes dolog lenne , ugyanakkor lehet egy rossz szokás ( bár szerintem nem az )! Én is a pszichológust javasolnám, mert ennek oka van ! Lehet a gyerek akár autista is ..az autizmust nem mindig könnyű felismerni és a jelei elég változatosak ! Nem állítom ,hogy ilyen gond van , de jobb utána járni !
2011. dec. 30. 12:43

A lányok már csak ilyenek :-))))



/Természetesen ez csak vicc akart lenni, mielőtt még kiátkoznátok:-))/

5. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 1. - Ee02)
2011. dec. 30. 12:41
Nem tudom, miért ódzkodik barátnőd a pszichológustól, pedig sokat segítene a gyereknek! Az Én fiam is járt, ugyanis nagyon sírós lett, miután az apja elhagyott minket! Játékos foglalkozásokkal, minden megoldódott!
4. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Ee02)
2011. dec. 30. 11:02

Ezt már valóban ki kellett volna nőnie! Az én fiam egyébként 12 éves koráig mindent szagolt...

Én azt javaslom, hogy a gyermekorvosukon keresztül keressenek egy jó gyermekpszichiátert, mert véleményem szerint a problémájuk már orvosra tartozik.

3. f5848578d5 (válaszként erre: 1. - Ee02)
2011. dec. 30. 10:58
Szakemberhez sűrgősen, mert ezer oka lehet!
2011. dec. 30. 10:53
pszichomókus.
1. ee02
2011. dec. 30. 10:50

Sziasztok!

Barátnőm gondjára keresek választ: 4 éves lánya mindent a szájába vesz, megrág.Ez már odáig fajult, hogy semmit nem mernek elöl hagyni, ami befér a szájába, de ez sem elég, mert ha nincs más, kettéharapja a nagyobb játékokat, megrágja a cipők talpát, akármit. Ha rászólnak, mert látják, hogy rág valamit, gyakran lenyeli. Már mindennapos vendégek a sürgősségin, az óvoda erősen reszket a gyerek láttán...

A család két gyereket nevel, a nagyobb 7 éves fiú, vele ilyen jellegű gond nem volt, bár ő is nagyon akaratos, hisztis gyerek. Szülők diplomások, sokat foglalkoznak (szeretettel) a gyerekekkel, de sokat is dolgoznak. Szerintem pszichológusra volna szükség, de barátnőm húzódozik. Van ötletetek, mi lhet az ok, mit tegyenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook