Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mindent a meddőség ellen fórum

Mindent a meddőség ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindent a meddőség ellen

1 2
2014. ápr. 17. 12:54
Izabella természetgyógyász...
2014. ápr. 17. 11:53

Hát pont ez az hogy nincs IR-em.CSak egyből rávágták hogy az a bajom.Későbbi eredmények igazolták.Délutáni nem terheléses cukorból nézték.

Az adatlapomon megtalálod a cikket Árminról.

Kisfiam elvesztése a címe.

2014. ápr. 17. 11:49
Szia! Nagyon sajnálom, hogy elment a babád 6 hónaposan. Meg szabad kérdezni mi történt? Egyébként nem értelek... Ha tudod hogy IR-ed van akkor tartanod kell a diétát, ha tetszik ha nem. Mi volt Neked annyira drága benne? Én is csinálom egyébként. Ennyit meg kell tenni... Vagy most akkor nincs IR-ed?
2014. ápr. 17. 11:35

Azt hiszem, a meddőség nem csak testi, de lelkiállapot is.

A te esetedben azt mondom, nagyon jó, hogy pozitívan gondolkodsz! Igen, nézhetjük úgy is, hogy jaj, szegény, 23 évesen ilyennel kell küzdenie. De úgy is nézhetjük, hogy milyen szerencsés vagy, hogy ilyen korán kiderült!

Kívánom, hogy őrizd meg továbbra is a lelkierőd!

3. Márti1990 (válaszként erre: 2. - Devonshire)
2014. ápr. 17. 11:29
Köszönöm!:)OLvasom!!!
2014. ápr. 17. 11:23

Kedves Márti1990!


Nagyon sajnálom a történetedet, minden egyes pillanatát átérzem, és ezt nem csak úgy mondom.

2,5 év sikertelenség, IR, PCOS? magas prolaktin, hipofízis adenoma, rossz spermakép.

Több lelki és idegi összeomlás....

Rengeteg pénz táplálkozásra, orvosokra, rengeteg idő, idegeskedés, időhúzás az orvosoktól....


DE!!! Ne add fel a reményt, adjon erőt a történetem, olvasd el a naplómat!!! Hátulról kezd, mert a mai friss részek már a kislányomról szólnak, akinek megannyi várakozás után, végül 2014.03.18-án adtam életet.


[link]

2014. ápr. 17. 09:08
Csak egy dolgod van az életben: azt csinálni, amiben hiszel. Ha erre képes vagy, kitartóan, határozottan, nem feladva, akkor nem lesz gond. (...) Akinek menni kell és megy, az nem néz oldalra, csak az utat figyeli, mert megtanulta, hogy csak az számít.

Ugrás a teljes írásra: Mindent a meddőség ellen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook