Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden melltartómból kijön a merevitő! Mit lehet tenni? fórum

Minden melltartómból kijön a merevitő! Mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 6. 11:29
Ritkán, de ki lehet fogni a Tes.óban ilyen méretet. Viszont mindenképp próbálni kell, el vannak méretezve, sokszor a kisebb méret is bőven jó. F&F márkájúakat nézd, 2-3 évig nagyon jól bírják. Van 4 éves is nekem, annak a pántja már kicsit kinyúlt. Egyébként ha kijön a merevítő, akkor érdemes körömlakkal még megkenni a végét, és úgy visszadugva bevarrni, bár erre a legjobb a műkörömhöz használt zselé. Utóbbi hihetetlenül tartós.
2015. szept. 5. 15:09
Felina melltartót hordok, 3 évet is bír.És a merevitő soha nem jött ki.Épp tegnap vettem egyet, de az előző már 2 és fél éves volt. Én F90-et hordok.
8. globus (válaszként erre: 7. - Linda1982)
2015. szept. 5. 10:11

Én még nem rendeltem tőlük, de ezekben a fórumokban tapasztalatokat írnak róla


[link]


[link]

7. linda1982 (válaszként erre: 4. - Globus)
2015. szept. 5. 09:54
Huuuuu koszi! Van G-s bol 70-es!!!! Juhuuuu! Es nem is olyan horror aron! :) Van esetleg tapasztalatod a minoseggel?
6. linda1982 (válaszként erre: 4. - Globus)
2015. szept. 5. 09:00
Valoban nem jo a kosarmeret,de mar attol is furcsan neznek ram, ha esetleg 75-80/E-t kerek. :( Meg is lepodtem,mikor a legutobbi uzletben mondta az elado,hogy nem jo ez maganak, mert feljon a hatan,a kosar meg kicsi. Rossz meretet mondtam.. Mondtam neki,h tudom, de sajna vlmit kell hordani,es sehol nem talalok. Felve mondtam,h akkor 75/F van? felprobaltam. Hatul felcsuszott. Adott 70-est, ez jo volt. Ugy orultem! :) De korai volt. A Triumph meretkalkulatorban 65/G jott ki. Egyebkent 63 vagyok mell alatt es 91 mellben, szoval erre a hatmeretre talalni,meg mellre...
2015. szept. 5. 08:49
Csak merevito nelkulit neeee! Ilyen meretben meg merevitovel is nehez... ide-oda "szallnak" maguktol, nemhogy merevito nelkul! A helyzetet raadasul bonyolitja,hogy a csipketol meg viszketek,igy mindenkepp olyan kell, amin ha csipke van,akkor alatta is legyen anyag, mert veresre tudom magam vakarni. :(
2015. szept. 5. 08:47

Lehet, hogy mégsem jó a kosárméret, mert a merevítő íve nem megfelelő. Ha nem jól fekszik rá a bordaívedre, megfeszülhet. Bonp.ixnél H-s kosárig lehet venni. Persze csak feltételezés... kosár nélkülit nem ajánlom, mert ilyen méretnél biztosan nem tart.

[link]

2015. szept. 5. 08:27
Nem gondoltál arra,h kipróbáld a merevítő nélkülit?Intimi...hírdeti.Talán van a te mértedben is.
2015. szept. 5. 08:26
És amelyik nem merevítős?
2015. szept. 5. 08:24
Az olyan hozzaszolasokra, mint "markasat venni" nem tudok erdemben reagalni,mert 70/F-ben nincs kinai meg olcso kategoria. Csak a jobb oldalrol jon ki,es akkor is,ha megvarrom. :( Regen volt a Sariana,sanos csak fekete es feher szinben voltak ilyen meretek. Most vlmi Daisy Dessakarmit talaltam, kilencezer volt a melltarto,fazonra a Sariana koszon vissza, es kiszurta mindkettot ket het mulva. Direkt megfigyeltem,h egyiket kezzel,masikat geppel mostam,de egyik sem lett hosszabb eletu. Triumphbol talaltam vegre ilyen meretu bikinit vegre (azt meg ugye nem is hordjuk annyit) es abbol is kijott jobb oldalon. Akik nagyobb meretet vasarolnak,esetleg tudnak mondani megbizhato markat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook