Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden előzmény nélkül fellépő hirtelen rosszullét fórum

Minden előzmény nélkül fellépő hirtelen rosszullét (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 23. 14:55

sziasztok!

nem tudom,van olyan aki olvassa ezt a fórumot,de rég jelentkeztem,így írok egy helyzet jelentést állapotomról!

Na szóval,ez eltelt idő óta,voltam:Belgyógyásznál-ott ultrahangot csináltak(hasi),Orr-fül-gégészeten,mellkas röntgenen,teljes körű vér-vizeletvétel,és neurolgián!Ja és voltam a nőgyógyászaton -és nőgyógy ultrahangon!EDDIG MINDEN EREDMÉNYEM NEGATÍV AZAZ JÓ LETT!!!DE szinte a 7 napból 5 rosszul vagyok,és ez mellett szedem a hányinger csillapítót is!Nem tudják mi a bajom,csak találgatnak,a mai világba hogy lehetséges ez???

Egy hete fáj a fejem...

Kaptam még koponya CT-re beutalót...Júniusba kaptam időpontot rá:((

hát ennyi...nem tudom,hova mehetnék még,teljesen elvagyok keseredve ez miatt:(((

16. hüllen (válaszként erre: 15. - Miss Sárika)
2013. márc. 26. 19:07
köszi,igen,most diéta van ezerrel:))
15. Miss Sárika (válaszként erre: 10. - Hüllen)
2013. márc. 26. 15:07
..Pár nap diéta csodákra képes..:o) ..nekem bevált!:o)
14. Crystall (válaszként erre: 13. - Hüllen)
2013. márc. 25. 22:19
Az a baj, hogy sokszor nem találják meg az okot és az ember parázhat azon mitöl lehetett ez az egész és reménykedhet, hogy soha többet nem jön elö.
13. hüllen (válaszként erre: 11. - Crystall)
2013. márc. 25. 13:11

Remélem te is jobban vagy,nem semmi amit átéltél:((

Köszönöm szépen!!

2013. márc. 25. 13:10

Most jöttem meg a belgyógyásztól ,csinált hasi ultrahangot,pajzsmirigy ultrahangot,ott mindent rendben talált:)

Kaptam beutalót laborba,mellhas röngenre ,és az orr-fül gégére,ezek meg is lesznek a héten!

Remélem gyorsan kiderül,hogy mi történt..

2013. márc. 24. 23:54
Szia, ma éjjel ugyanigy, minden elozmény nélkul rám tort egy ilyen rosszullét amit senkinek nem kivánok :( Brutálisan szédultem reggel 5 ig nem tudtam aludni sem, fekudni sem volt jo. Ha csak egy centit elmozditottam a fejem már forgott minden. Ma munkába sem tudtam emiatt bemenni. Hét elején huzatot kapott a fulem és azzal kinlodtam, zugott belul a fél fejem, esténként meleg sot raktam rá, érdekes mert az éjjeli rosszullétnél a fulem teljesen rendbe jott. Sajnos a munkában is nagy a hajtás nem engedhetem meg magamnak, hogy sokáig itthon maradjak:( Remélem te rendbe jossz és nem lesz semmi komoly.
10. hüllen (válaszként erre: 9. - Miss Sárika)
2013. márc. 24. 20:22

nekem is most van étvágyam...de szinte folyamatos hányingerem van:((

a hét elején felkeresek egy magán belgyógyászt,és meglátjuk mi lesz:(

Remélem tud valami jót is mondani...mert így ez gáz!!

2013. márc. 24. 19:30

Nekem a zsíros ételektől lett nem olyan túl rég halálközeli élményem...:o)

Fekve is forgott velem a világ, viszont még akkor is farkasétvágyam volt...:o)

2013. márc. 24. 16:33
én egyszer tavaly nyáron megettem egy pár perc alatt egy tábla csokit (amúgy abszolút nem vagyok csokievő), és azután tört rám egy ilyenféle rosszullét, hánytam is, meg szédültem, meg kirázott a hideg - szinte biztos vagyok benne, hogy a hirtelen nagy mennyiségű csokitól, illetve az abban lévő cukortól lehetett. azóta sem ettem csokit.
2013. márc. 24. 16:24

mikor bent voltam az SBO-on akkor azt mondták,hogy vírust kaptam el...

de hát az nem vissza térő probléma:((

6. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Hüllen)
2013. márc. 24. 09:48

Az epe is okozhat hasonló tüneteket..

..ha túl sok zsíros ételt eszel, akkor nagy valószínűséggel ez állhat a háttérben..

5. hüllen (válaszként erre: 3. - 9d7907a17a)
2013. márc. 24. 09:33

már én is gondoltam,erre ,sokat olvastam róla...

most hogy szedem a betasercet tűrhetően vagyok,de hát azért nem akarom,ezzel elnyomni,mert ennek oka van,és kiszeretném deríteni:(

4. hüllen (válaszként erre: 2. - Titamilla86)
2013. márc. 24. 09:31

úgy nem érzem magam idegesnek,itthon vagyok még gyeden a másfél éves kisfiammal,még dolgozni nem dolgozom!Kaptam beutalót a Neurológiára,természetesen 1 hónap múlva tudnak fogadni:(

Ha ezzel sincs eredmény akkor ,lesz más kivizsgálás is:(

2013. márc. 24. 09:20
Szerintem irány a fülészet. Kísértetiesen hasonlítanak a tüneteid a környezetemben pár éve lezajlott jelenségre. A férjem és baráti társaságának két hölgy tagja járt így. Állítólag a fülben lévő kristályok elmozdulása piszkálja az egyensúlyi szerveket és ez az oka. A férjem teljesen rendbe jött fülészet nélkül, ő amikor rosszul lett, ki kellett hozzá hívni az ügyeletet, az ügyeletes orvos adott neki egy injekciót (közérzet javításra, mert ő sem tudta, hogy mi a baja) és számára ennyi volt. A hölgyek kisebb nagyobb rendszerességgel a mai napig szenvednek. Közben a férjeik megtanultak egy technikát egy fül-orr gégésztől, hogy hogyan kell úgy megrázni a fejüket, hogy elmúljon, de sajnos nekik időről időre visszajön.
2013. márc. 24. 09:15

Ideggyógyászat, Belgyógyászat, lehet hormon eredetű is, vagy pszichiátria, mert idegi kimerültség produkál ilyen tüneteket.

Őszintén szólva nekem akkor szokott ilyen lenni, de csak pillanatokra vagy 1-2 percig, amikor már nagyon nagyon fáradt vagyok.

2013. márc. 24. 09:04

4 hete történt velem ,hogy minden ok,és előzmény nélkül rám jött olyan erős szintű hányinger,és kisebb-nagyobb szédülés,hogy nem bírtam fent lenni,de feküdni sem volt jó...

Másnap háziorvos,aki semmit nem talált,kaptam vérvételre beutalót,stb!

Rá egy napra már az sbo-ra kellett bemenni,mert már jártányi erőm sem volt,így a kisfiamat sem tudtam ellátni...

Ott vettek vért,EKG,teljes körű hasi utrahang...minden rendben találtak..kaptam Betasercet,és haza engedtek!

Pár nap múlva jobban lettem,de sajnos 3 napja megint vissza jött!milyen kivizsgálásra mehetnék???Kinek volt ehhez hasonló??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook