Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló - hirtelen rosszullét fórum

Fogamzásgátló - hirtelen rosszullét (beszélgetős fórum)


2014. jan. 3. 22:22

Ó, köszi, kissé sikerül megnyugodni :)

A korábbi gyógyszerem már nem tudom mi volt (ez még 2007-ben történt), de nem csak magamról tudok, aki mellette lett várandós.

A tablettát minden nap bevettem, valamikor múlt héten volt, hogy este 8 helyett éjfélkor vettem be, de arra az egy esetre nem foghatom a rosszullétet :D (ami egyébként az elmúlt negyed órában elmúlt, most hogy ezt írom, visszatért... a fene se érti).

Marad a bizakodás, hogy vasárnap megjön.

3. miramare (válaszként erre: 1. - 6b08b99072)
2014. jan. 3. 22:18
Szerintem ha rendes időben meg fog jönni, nem hiszem , terhes lennél. Írtad, h korábban gyógyszer mellett lettél terhes. Előfordulhat, h akkor vmi csökkentette a gyógyszer hatását. Hányás, hasmenés... Ha most nem volt ilyen és a gyógyszert is rendesen beszedted nem hiszem, h aggódnod kellene.
2. viva70 (válaszként erre: 1. - 6b08b99072)
2014. jan. 3. 22:11
A hányinger még nem feltétlenül jelent terhességet. Bármi mástól lehet az. Ha megjön a vérzésed elég nagy a valószínűsége, hogy nem vagy terhes. De, azért csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.
2014. jan. 3. 22:01

Sziasztok!

Tudom, sok ilyen fórum van, és órák óta csak olvasgatok, bizonyosságot nem nyertem, ezért inkább így teszem fel a kérdést.

Az első babámmal tabletta mellett estem teherbe, ennek már több éve, makk egészséges.

Azóta az a kapcsolat tönkrement, sokáig egyedül voltam, de úgy fél éve megismertem valakit.

Innentől időpontokhoz kapcsolom az infókat:

Október 17-én a mensi első napján kezdtem el a Yasminelle tablettát, majd november 3-án voltunk együtt először (két és fél héttel a szedés elkezdését követően).

10-én megjött, 14-én kezdtem a második levelet.

Aztán együtt voltunk december 7-én, 8-án megjött, 12-én harmadik levél elkezdése.

Vasárnap kezdem a negyedik levelet, de ma egész délután olyan hányingerem van (és csak az inger), hogy az borzasztó.

Számolgattam és számolgattam, gyógyszertárba csak hétfőn jutok el, ha eljutok, mert azért szeretnék megbizonyosodni, hogy nem baba... plusz ha vasárnap megjön, ahogy szokott, akkor lehet az is megnyugtat már.

Tudom, hogy most ez nagyrészt a para, de akkor is van bennem egy jó adag nyugtalanság, mégiscsak egy fél éves kapcsolatról van szó, és nem hogy együtt nem tervezünk (még) babát, én egymagam sem szeretnék kistesót a nagyobbnak....


Szerintetek ha vasárnap megjön, ahogy kellene, akkor teljesen kizárhatom a terhességet?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook