Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden C&A üzletben megváltozott az árukészlet vagy csak Győrben? fórum

Minden C&A üzletben megváltozott az árukészlet vagy csak Győrben? (tudásbázis kérdés)


5. globus (válaszként erre: 4. - Mmacus)
2016. szept. 18. 13:11

Megfordították a férfi-női részleget. Máshová kerültek a próbafülkék és pénztár is.

Mondjuk nekem 8, mert a kínálat miatt nem járok :)

V.gele most tényleg jobb.

4. mmacus (válaszként erre: 3. - Globus)
2016. szept. 18. 12:40
Én ezt az átrendezést nem vettem észre. De egy ideje a V-gelébe megyek inkább, ott szoktam találni dolgozni járós holmikat.
3. globus (válaszként erre: 2. - Globus)
2016. szept. 18. 12:15
Át is rendezték az üzletet. Régiben kb. 8 méter hosszú polcrendszer volt farmereknek, méret szerint szétválasztva + nadrágon öntapadós csíkon külön feltüntetve. Mostaniban körforgós akasztón lóg pár darab, méretek összevisszaságban. Ha találsz, jó, ha nem, nem.
2016. szept. 18. 12:09
Megváltozott, de talán a divat hatására is. Már tavaly annyira ócska rongyok voltak. Pedig alapelvem, amit hangoztattam, hogy itt mindig tudok venni valamit, sajna felül kellett bírálnom nézetemet.
2016. szept. 18. 11:11
Régebben olyan jó cuccok, farmerok voltak, most meg még a kínaiba is jobb áru van..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook