Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden ami a szexel, piercinggel, a nöi testtel kapcsolatos! fórum

Minden ami a szexel, piercinggel, a nöi testtel kapcsolatos! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1854. pemete
2009. febr. 10. 10:25

Sziasztok éjjeli baglyok!

Tegnap este megbeszéltük a vibri témát:) Már annyira álmos volt, hogy mindenbe beleegyezett volna:DDD Na jó annyira azért nem, de meggyőztem, meg kérdezgettem is ,hogy miért gondolta meg magát, meg minden. Aztán mndtam, hogy egy ici-pici vibrátort néztem ki, nem egy 30 centis megafalloszt:D Ettől valamelyest megnyugodott, gondolom attól félt, hogy nagyobb műkukit veszek mint az övé, és akkor majd csak az kell ezután:DDD

Férfiak!!!! Na mindegy, a lényeg, hogy csak kapok egyet:) Majd valamikor:) Mondtam, hogy megrendelem a netről, csak az a baj, hogy nem tudna felcsengetni a futár, mert rossz a kaputelefonunk:D Na de majd kitalálom hogy legyen:)

2009. febr. 10. 00:07
Neked is jó éjt, és mielőbbi gyógyulást, jó egészséget kívánok!!!
2009. febr. 10. 00:04

Kezdeni mindent nehéz de utána :DDD Nekem van egy mottóm , a szexben mindent lehet ami mind két fél számára elfogadott, ez a pároktól függ.

Kösz az érdeklődést még nem vagyok túl a nehezén , megint egy másik probléma merült fel , a cytologia eredmény még nincs meg, és a varrathelye sem úgy gyógyul ahogy kéne...de erre számítottam , ez van ,csütörtökön kontroll ...

szia én még dolgozom holnap folyt este .. jó éjszakát és szép napot kívánok ....

2009. febr. 9. 23:59

Én ahhoz elég lusta vagyok, de be lehet pörgetni hamar. Csak a kezdés olyan nehééééz!:)


Amúgy azt akartam kérdezni, hogy meggyógyultál már?


Válaszodat megvárom, aztán megyek aludni, mert holnap K.O. leszek...:S

1850. inci-finci (válaszként erre: 1849. - Mothertiger)
2009. febr. 9. 23:53
Hát engem ne hajtogasson senki , inkább én diktálok az a bizti :DDDDD
2009. febr. 9. 23:46

Az ilyennel meg mégúgy se, hogy a fene enné meg, aki ezt csinálja...

Inkább már az olyan, aki hétrét hajtogat...:) Bár nem a kedvencem az origami-szex...:)

1848. inci-finci (válaszként erre: 1847. - Mothertiger)
2009. febr. 9. 23:43

Hát ilyennel nem szeretnék össze futni , én eddig nem panaszkodhatom :DDD

De ismerek olyan pasit aki napi 2-4- alkalommal kefélte a nejét szegény nő és még barátnőket is tartott szerintem ez nem normális dolog :DDD és ő volt az atya isten, hát tudod mikor ha még fizetne érte akkor sem ...

1847. mothertiger (válaszként erre: 1845. - Inci-finci)
2009. febr. 9. 23:37

Igen, igazad van: "durrbele!"

Hála istennek azért nem mindegyik ilyen.

De vannak olyanok is, akik el vannak szállva saját farkuknak a méretétől, ezért azt hiszik, hogy ledobják a gatyájukat, a csaj meg könyörög hogy hadd csináljon vele azt, ami a pasinak tetszik...


Van szexőrült is, aki valóban őrült: tőle egy mozdulatot nem tudsz magadtól csinálni, mert összevissza hajtogat, teker, csavar különböző pózokba, majd' széttép, és húsz másodpercenként kérdezi, hogy hányszor érted már el a csúúúúcsot! :DDD

2009. febr. 9. 23:31
Kivétel erősíti a szabályt :DDDDDDDDD
2009. febr. 9. 23:30

sziasztok , ja és még azt sem tudják hogy egy nő hányféle képen tud elélvezni , nem csak durbele Balázs módjára (hüvely , csikló stb.., ) hát ehhez tényleg anatómia kéne .Minden férfinak elő írnám , női test felépítése, a fejtetőtől a lába ujjáig :DD

kívül belül...

Egy kis humor: Mi van egy nőn ?????

:két tejcsarnok

:egy gyermek megőrző

:és egy szórakozó hely:DDDDDDD

Iu: A gólya irányító száma :125-393:Egyszer voltunk -kettesben -őt percig-három hét múlva rá jöttünk-hogy kilenc hónap múlva - hárman leszünk .. ezt sem árt meg jegyezni :DDDD

2009. febr. 9. 22:51

Bizonyára röhejes történet, de együtt éltem egy nálam hét évvel idősebb sráccal, összesen nyolc évig voltunk együtt. Kapcsolatunk vége felé történt, hogy a pisilés került szóba. Kiderült, hogy ő, huszonévei vége felé nem volt tisztában, hogy a lányok hol pisilnek. Meg volt róla győződve, hogy ugyanott, ahol ők beteszik a lécet alkalomadtán...

Hát elmagyaráztam neki.:)

Egynémely fiúnak meg szinte térképet kell rajzolni, hogy hol található a csikló.

Kefélnének ész nélkül, anatómia meg nulla!


Tisztelet a kivételnek...;)

1843. 0961bae255 (válaszként erre: 1841. - Pemete)
2009. febr. 9. 21:47
Magyaràzd el neki, hogy neked mi és hogyan jo szexelés elôtt, alatt stb. Magambol indulok ki, mert és se mertem megkérdezni az elején, és az olyan jo volt, mikor elmagyaràzta erogén zonàit és feltérképeztem az asszonyt :- ) csinàljàtok ti is!
1842. pemete
2009. febr. 9. 21:40
akkor
1841. pemete
2009. febr. 9. 21:40
Nem veszekedtünk rajta, szerintem nem is fogunk. Nem vagyunk olyan veszekedősek:) Majd megbarátkozik újra a gondolattal:p Vagy, ha nem akko kénytelen lesz aktivizálni magát, és minden este a kedvemre tenni:DDD
1840. 0961bae255 (válaszként erre: 1839. - Pemete)
2009. febr. 9. 21:39
Szerintem ezt ôszintén meg kéne beszélni vele, annyit megér. Talàn meg is érti, hogy ez neked jo és nem egy olyan fontos dolog, amiért érdemes veszekedni?
1839. pemete
2009. febr. 9. 21:29
Azt nem mondta, hogy miért gondolta meg magát. Tlán azért mert látta, hogy nagyon tetszik az ötlet:p
1838. 0961bae255 (válaszként erre: 1837. - Pemete)
2009. febr. 9. 21:23
Megkérdezheted, hogy miért visszakozott?
1837. pemete
2009. febr. 9. 21:20
Tudjátok az az érdekes, hogy ő vetette fel először az ötletet. De most valamiért visszakozott. Nem értem! Valószínű az a baja, hogy én többször akarok szexelni mint ő, és nyaggatom...
1836. 0961bae255 (válaszként erre: 1833. - Pemete)
2009. febr. 9. 21:09
Turelem kelle a pasikhoz, és meg kell nekik magyaràzni, hogy nem is olyan rossz az a vibri. Mi se szûletûnk ugy, hogy mindent tudnànk. Emlékszem hàzassàgom elsô éveiben nagyon zavart, hogy ha a feleségem a csiklojàhoz nyult mikôzben dugtam. Bàntotta a férfiassàgom, hogy nem tudom egyedûl kielégiteni, és csak késôbb jôttem rà, hogy nincs abban semmi rossz, ha magàhoz nyul. Idô kellett hozzà, hogy bàtorsàgot vegyek és megkérjem, mutassa meg, hogy hogyan csinàlja magànak, és utàna én is ugy csinàltam... Szoval PEDAGOGIA !
1835. mothertiger (válaszként erre: 1833. - Pemete)
2009. febr. 9. 17:15

:)

Igen, némelyik férfi hajlamos beleesni ebbe a hülyeségbe, hogy féltékeny lesz a vibrátorra. Talán egy kicsit kicsi az önbizalma...


Vedd meg, majd megszokja. Ha meg nem akarja látni se, akkor érezd jól magad egyedül!:)

1834. pemete
2009. febr. 9. 16:57
má=már
1833. pemete
2009. febr. 9. 16:57
Ó nálunk van téma! Tegnap má le lettem tiltva a vibrátorról! Nemkaphatok, merthogy ne csaljam meg őt egy műanag izével... Nem is bonyolódtam bele a vitába, mert nem akartam felesleges indulatokat kiváltani azzal, hogy megkérdezzem, hogy akkor mással csaljam-e meg. Na mindegy , majd én megveszem magamnak aztán kész!
2009. febr. 9. 16:19

én is vok csak nincs semmi téma mostanság...

mindig be be nézek ide ...

1831. pemete
2009. febr. 9. 14:29
Szió! Én vagyok!
2009. febr. 9. 14:26
Hahó sehol senki ?
2009. febr. 7. 14:24
Sziasztok , azon gondolkodom milyen rucit kéne varrnom van olyan klassz csipkés fehérnemű anyagom,,,mivel melltartót nem hordok valami jó kis topféle kéne olyan drágák se az anyag meg ott áll... bugyit már kitaláltam ....
1828. pemete
2009. febr. 7. 08:55

Sziasztok! Mi újság errefelé?

Képzeljétek tegnapelőtt kaptam két új melltartót:)

Tök jó, úgy örülök neki!

2009. febr. 7. 01:08
Ja idő hely , gyerekek, meg hozzá a többi tényező:DD
1826. mothertiger (válaszként erre: 1825. - Inci-finci)
2009. febr. 5. 10:55

Nekem sajnos nincs lehetőségem többre, hétvégén lehetünk csak együtt, évek óta ez megy. Párom eljár dolgozni.

Változó, hányszor vagyunk együtt. Kedvfüggő is, meg sok minden közbejöhet...

Ezért van, mikor csak egyszer vagyunk együtt, de előfordul, hogy négyszer (összesen)...

Nem sok, de inkább minőségre játszunk, mint mennyiségre!:)

2009. febr. 4. 23:30
sziasztok , én az anót nem a múltra értettem kb fél évvel ezelőtre, vagy a jelenre, de ha most adódik alkalom akkor egy este két három is ha belefér , időtől függ, és ha más nincs marad a vibri :DDDDD
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook