Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden a harmónián múlik fórum

Minden a harmónián múlik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Minden a harmónián múlik

2011. júl. 26. 23:33

Gratulálok a cikk írójának!Mind cikkhez,mint emberhez,mint nőhöz!Az utolsó mondat amivel zártad számomra a leg lényegesebb!

Őszintén kívánom neked a legjobbakat amiket csak kívánni lehet!

2011. júl. 26. 09:52

Szia Habzsi!

Az legjobb úton jársz, ha szeretnél a belső út felé menni. Nem könnyű meglátni az afelé vezető utat. Azt mondják, ha rátalálsz a belső utadra, azaz megtalálod a te igazi "kis Buddhádat", akkor mindent tisztán látsz majd az életedben, a világban, és a gondolkodásod is teljesen kitisztul. Ez a legjobb dolog!

A történeted ismerős, de szerintem még nem értél célt. A kineziológus segít neked hogy közelebb juss ahhoz, amit el akarsz érni. Én is járok, és nekem is használ. De olyan sok rossz és negatív dolgot, élményt, sérelmet, eseményeket... stb. tudunk elrejteni magunkban öntudatlanul is, hogy a "gyógyulás" nem könnyű.

Szerintem a belő utunk megtalálásakor teljes békére lelünk, és nem fog érdekelni pl.: az sem, hogy mennyi épp a súlyunk.

Sok sikert kívánok neked a továbbiakban, remélem, felkelti sok ember érdeklődését a cikkedben írt belső út, és többen szeretnék majd igazi valójukat megismerni, és nemcsak tudattalanul, illúziórikus világukba, gondolataikba zárva akarnak továbbra is élni. Nekem ez a célom! Ezt kívánom mindenkinek: találja meg saját magában a "kis Buddhát" ! :D

10. Gaby76
2011. júl. 24. 22:29
...és Habzsi nem jelent meg... :-D
2011. júl. 21. 14:31

bocsi,

helyesen:


Ha utálod magad akkor jön a jo-jo, a bulímia, az anorexia stb.

2011. júl. 21. 14:30

helló!


Szerintem lány lesz itten kérem! (habzsi lszi írd meg az igazat)


Belső út és önelfogadás tuti kell bármihez, amihez kitartás kell.


ÉS az is hogy jelen állapotodban is el tudd magad fogadni - nemm megelégedni vele, de szeretni - mert ilyenné is te tetted magadat. Ha utálod magad akkor nem jön a jo-jo, a bulímia, az anorexia stb.

2011. júl. 21. 09:20
Kedves Habzsi, nem lehetsz hiteles, ha még az se egyértelmű, hogy nő vagy férfi vagy (habzsi férfi, piciim pedig nő az adatlap szerint). Így a többi szöveg is gyanús...
6. Nyafa (válaszként erre: 5. - Petruss88)
2011. júl. 21. 04:56
Szerintem se )
2011. júl. 20. 17:44
Szia!:) Nagyon jó kis cikk!:) Szerintem ő nem férfi:D...
2011. júl. 20. 17:37

Óha. Sajnos így látatlanban is egyet kell értsek az előttem szólóval. Kedvesem ugyan ezzel a magassággal 78 kg, ami pont jól áll neki. Ehhez a magassághoz szükséges ez a súly, különben alultáplált lesz az illető.

Mindenesetre dicséretes a kitartásod. A helyedben nem fogyókúrába menekülnék, hanem izommá dolgoznám az esetleges "rengő izmokat".

2011. júl. 20. 17:05

Hééé, te fiú vagy és 180 cm magas, ha jól értem. És 65 kg?????? Ez nem normális! Egy férfi legyen férfi és ne lány!

A férjem 185 cm magas volt ifjú korába és ehhez 83-85 kg. A fiam pedig 192 cm és 90 kg. Így férfiasak.

Te betegesen sovány vagy. Neharagudj!

2011. júl. 20. 16:45
Elsírtam magam a végén...köszi a cikket :) Én is mindig az evésbe menekülök :( :))
2011. júl. 20. 16:41
Már csak méregtelenítened kéne időközönként és a 2 kilótól is megszabadulnál.
Tudod ezt nagyon fontos!

Ugrás a teljes írásra: Minden a harmónián múlik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook