Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyennek találtátok a központi felvételit? Pedagógusok? Szülők? Diákok? fórum

Milyennek találtátok a központi felvételit? Pedagógusok? Szülők? Diákok? (beszélgetős fórum)


1 2
9. newoman (válaszként erre: 8. - Sztjudit)
2012. jan. 21. 17:32
Én javítok :), és a szövegértési feladattal volt a legtöbb problémája a gyerekeknek,nálunk legalábbis. a 100 %-os, azaz 50 pontos feladatsor ritkaság.Középiskolája válogatja,hány ponttal lehet bejutni,persze ehhez még az általános iskolai hozott pontok is hozzáadódnak.Szerintem is kevés volt a magyarra a 45 perc.
8. Sztjudit (válaszként erre: 5. - Newoman)
2012. jan. 21. 17:15
a baj h fogalmazásra már az idő nem volt kényelmesen elég...
2012. jan. 21. 17:14
6. Sztjudit (válaszként erre: 5. - Newoman)
2012. jan. 21. 17:13

köszönöm..a feladatsort láttam..nagyjából ki is számoltuk (amire emlékszik)

nehéz, közepes, könnyű..?

hova sorolandó

egy jó képességű gyerek ebből 45 perc alatt reálisan mennyit kellene h elérjen?

arány,? vagy nem tudom...

minden évben szokott ilyenkor valami hír lenni róla, idén nem találom..

5. newoman (válaszként erre: 3. - Marissa)
2012. jan. 21. 17:06
A www.oh.gov.hu oldalon megnézheted a feladatsorokat és a javítási útmutatót is.Szerintem az előző évekhez hasonló volt. Sok iskola begyakoroltatta a gyerekekkel ezeket a feladattípusokat. A magyar fogalmazás kifejezetten könnyű volt szerintem.
2012. jan. 21. 17:05
Hát tényleg jó lenne látni, de azt nem mondta a fiam,hogy meg lehet nézni csak azt írták fel a neten mikor lehet az eredményeket megnézni.
2012. jan. 21. 17:01

Nem lehetne valamelyik oldalon megnézni milyen volt a feladatsor?

Én is kíváncsi lennék rá.

Én is úgy tudom a matek feladta a leckét a gyerekeknek.

2012. jan. 21. 16:57

Szia!

Az én nagy fiam is ma volt a magyar könnyű volt,mondjuk nyelvtanból és irodalomból is ötös,így könnyű volt neki,de matekból azt mondja olyan kérdések,szavak voltak amit még nem is hallottak,nem is tanultak!!

2012. jan. 21. 16:31

Sziasztok..érdekelne, hogy milyennek tűnt, tűnik a központi felvételi 2012.jan.21


nehéz? könnyű?


tapasztalatok?


ilyenkor minden évben van róla már hír, idén semmi...


Minden vélemény érdekel..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook