Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyennek találtátok a központi felvételit? Pedagógusok? Szülők? Diákok? fórum

Milyennek találtátok a központi felvételit? Pedagógusok? Szülők? Diákok? (beszélgetős fórum)


1 2
39. Kata 1977 (válaszként erre: 38. - Viktoori)
2012. febr. 13. 18:12

Én is ebben bízom!

A mi iskolánk elég erős,és pont ezért nem értem,de mindegy ,ha idegesítem rajta magam akkor sem lehet már vissza csinálni.

Marad a jegyek és a szóbeli mint mentsvár!

Elvileg a 3-ból az egyikbe szerintem tuti felveszik és mindegyiket akarja csinálni.

38. viktoori (válaszként erre: 37. - Kata 1977)
2012. febr. 13. 14:33

akkor a szóbelivel mág segithet.

egyébként nálunk a kerületben van olyan iskola ahol lehetsz kitűnő, sokat nem ér, mert gyenge.

mi egy évig mindennap hordtuk a gyereket kocsival, csakhogy maradjon az erős iskolába. Az enyém ugyan nyelvtanból négyes, de 83 pontosra irta a felvételit.

2012. febr. 13. 13:44

Megjött a levél és nagyon szomorú vagyok:-(((

Összesen 30pontja lett a fiamnak!!!

Hogy,hogy csudába mikor magyar nyelv és irodalomból elsős kora óta szín ötös?!

Nagyon csalódott lesz ha nem veszik fel,és ebben az iskolában 50%-ban ez számít bele,30%-ban az 5.től hozott jegyek és 20%-ban a márciusi szóbeli.

Ott még talán javíthat.

DE mind a 3 suli amit bejelöltünk az szakközép és a másik kettő fele-fele arányban nézik ezt és a hozott jegyeket!!!

36. Kata 1977 (válaszként erre: 35. - Viktoori)
2012. febr. 13. 10:06

DE nálunk abnormálisak a körülmények:-)

De komolyan!!

35. viktoori (válaszként erre: 34. - Kata 1977)
2012. febr. 13. 10:04
azért normális körülmények között ma oda kéne érjen.
2012. febr. 13. 09:53

Hát most beszéltem a sulival.

Múlt hét kedden lehetett bemenni személyesen az értékelő lapokért,de nem tudtunk,és aki nem ment be azoknak csütörtök délután postázták.

Amilyen itt a posta, szerda előtt tuti nem kapjuk meg!!

Pedig már a tanár is nagyon kéri és engem is furdal a kíváncsiság!

2012. febr. 12. 06:47
ns ezt nem ide szántam :)
2012. febr. 12. 06:47

Jó reggelt...


fél3kor feküdtem le aludni, szuper buli volt..és szuper volt a keringő..nagyon nagyon...



Humánmeteorológiai előrejelzés: Vasárnap gyenge kettős fronthatás érvényesül, de ez nem vált ki számottevő panaszokat a frontra érzékenyekből sem. A légköri por koncentrációja a főváros térségében és az Északi-középhegység szélvédett völgyeiben, medencéiben elhelyezkedő településeken továbbra is magas, bár a pénteki szinthez képes kissé már csökkent. Marad az egész nap fagyos idő, a korán kelők pedig ismét extrém hidegre készülhetnek. Az északi országrészben több órára kisüt a nap. Az alacsony páratartalom és a napsütés jelentősen csökkenti a hőérzetet, azokon a tájakon kimondottan kellemes lehet a szabadban tartózkodás. Szánkózás, sportolás végeztével azonban érdemes gyorsan fűtött helyre menni, a kimerült test könnyen átfázhat. Különösen fontos ügyelni a naplemente körüli időszakban, amikor maga a tényleges hőmérséklet is gyors ütemben kezd csökkenni, de a fényviszonyok változása miatt a csökkenés mértéke a hőérzetben még hatványozódik. A déli területeken a borultság miatt eleve alacsonyabb lesz a hőérzet, sőt még levertség is jelentkezhet. Ott csak a havazás látványa segíthet, amely sokaknál felfokozott, kellemes érzéseket kelt. A hidegben a fűtési energiaigény továbbra is magas. Olyan helyen, ahol a központi fűtés mellett esetenként használnak kályhás tüzelést, fontos meggyőződni a megfelelő huzat jelenlétéről. Különösen a cserépkályhák esetében fordulhat elő amikor még hidegek, hogy a begyújtás után fél órával ellentétes huzat alakul ki, a lakásba füstöl ki a kályha. Ezért hideg cserépkályhák begyújtásánál a felmelegedésig ott kell maradnunk, és kritikus esetben a kémény tisztítónyílásán égetéssel biztosítani a huzat normális irányát. Ha csak fűtésrásegítésre használjuk a kályhákat, úgy tüzeljünk, hogy este már el lehessen zárni, így az éjszakai tragikus szénmonoxid mérgezés esélyét minimalizáljuk.A közlekedők a déli határszélen változó látási- és útviszonyokra készüljenek fel, főként az alsóbbrendű utak lesznek havasak, sőt arrafelé hóátfúvás sem kizárt. Északon napközben kedvező feltételekre készülhetünk. A légszennyezettség közepes, kissé csökken. A porkoncentráció magas, csökken. A légnyomás gyengén süllyed.

31. Kata 1977 (válaszként erre: 30. - Viktoori)
2012. febr. 11. 15:22
köszi!!!
30. viktoori (válaszként erre: 29. - Kata 1977)
2012. febr. 11. 15:14
igen elég a fénymásolat. nekünk a papirokat az iskola töltötte ki, be kellett mennem a gyerekkel alárini, apa nem kellett,mert elváltunk és enyém a felügyeleti jog, de ezt iskola válogatja. péntekig be kell érnie a középiskolába és győrbe a papiroknak, nálunk szerdán postázzák. ha valamit nem tudsz kérdezz hátha tudok segiteni.
29. Kata 1977 (válaszként erre: 28. - Viktoori)
2012. febr. 11. 14:59

Látod én ilyenekről nem is hallottam.

Nekünk hétfőn volt fogadó és csak annyit mondott a tanár,hogyha megjön a papír vigye be a gyerek és lefénymásolják az egyiket visszaküldik a másikat ők intézik.

Nem mondott mást.

28. viktoori (válaszként erre: 27. - Kata 1977)
2012. febr. 11. 14:55

de azért nem ártana hétfőn utánanézned, hol az értékelő, mert szerdán postázzák a papirokat, péntekig oda kell érni a középiskolába, s még alá is kell irnod.

Karinthy kéttannyelvű, oda kell a tehetséggondozó, Károlyi kéttannyelvű spanyol, vagy Madách gimnázium angol haladó. Mind budapesti.

2012. febr. 11. 14:38
És a te gyerkőcöd,mi lesz ha nagy lesz?:-))
2012. febr. 11. 14:38

Az nagyon szép,gratulálok!

Mi a Szolnoki Vendéglátóipariba írtuk,mert oda is jelentkezett elsőként.

Szakács szeretne lenni,de először 4 év az érettségiig,nyelvvizsga és utána 2 év az okj-s szakma.

2012. febr. 11. 14:29
83 pont, és 50 a tg, hol irtátok? hova mentek?
24. Kata 1977 (válaszként erre: 23. - Viktoori)
2012. febr. 11. 14:16

Ja!

Milyen rendesek!

Az én fiam azt mondta a magyar nagyon könnyű volt de a matekkel vért izzadt!

Kíváncsi leszek a 100-ból hány pontja lett!!


Nektek jó lett??

23. viktoori (válaszként erre: 22. - Kata 1977)
2012. febr. 11. 13:59
telefonáltak, hogy kapott még egY pontot magyarból, mert az oktatási hivatal elfogadta azt a választ is.
22. Kata 1977 (válaszként erre: 21. - Viktoori)
2012. febr. 11. 13:45
Hogy hogy változott a pontszám???
21. viktoori (válaszként erre: 20. - Kata 1977)
2012. febr. 11. 13:44
nálunk is van aki arra várt, hogy postázzák. én pl kétszer is voltam a Mig-be, mert változott a pontszámunk éa ujra kellett menni.
20. Kata 1977 (válaszként erre: 19. - Viktoori)
2012. febr. 11. 10:39

A gyerkőc elég messze jelentkezett és nem ment be érte.

De nem is értem mert állítólag a sulinak vagy az általánosba vagy ide posta címre meg kellett volna küldeni és semmi.

Hétfőn felhívom őket!!

19. viktoori (válaszként erre: 18. - Kata 1977)
2012. febr. 8. 09:40

Kata!

Nekünk megmondták, ahol irtuk, mikor lehet bemenni érte. az értékelő lapokért.

18. Kata 1977 (válaszként erre: 17. - Viktoori)
2012. febr. 8. 07:48

Hát én nem találtam meg se azt hogy hol,és gondolom nem elég a gyerek neve kód is kéne ami nincs:-(

Nekünk a suli még nem küldte!!!

17. viktoori (válaszként erre: 16. - Sztjudit)
2012. febr. 7. 23:01

megvannak a pontok, irjátok kinek mennyi. sima 83, tehetséggondozó 50.

ki hova szeretne menni?

2012. jan. 31. 08:33
pontok? kinek mennyi?
2012. jan. 25. 09:24

mivel nem ismerek úgy sem senkit

jöhetnének pontszámok is

ha tudjátok..és mellé h milyen tanuló

14. Sztjudit (válaszként erre: 13. - Kata 1977)
2012. jan. 23. 11:30
írhat pedagógus is..szülői is, h ki mennyit számolt össze
2012. jan. 22. 18:20
Szerintem a srácok pihenik ki a tegnapi megpróbáltatást!:-))
2012. jan. 22. 14:11
senki?
11. Sztjudit (válaszként erre: 9. - Newoman)
2012. jan. 21. 17:40

szülőként ezen csodálkozom..

bár ez 1 pont..

1930-as évek – A 30-as évek önmagában nem fogadható el. A 20. század eleje kifejezés

önmagában nem fogadható el.


a 30as évek..miért nem jó,?

na jó biztos van oka..

2012. jan. 21. 17:38

a fogalmazásra 5 perce volt..pedig nagyon megy neki..de ott már csak kapkodott

nem túl ismert hőst választott, nem írta meg a címét...formája fogalmazáshoz illő lett de gyanítja, hogy szűken lett 10-12 mondat,,nagyon sajnálja

mert tényleg edzettek rá..gyorsan találékonyan..de ki hitte volna h nem lesz rá ideje..

ma javítottátok? vagy fogjátok..

tudtok olyat h milyen lett az átlag pontszám?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook