Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek a merleg pasik? tulajdonsagok..;? legyszi segitsetek fórum

Milyenek a merleg pasik? tulajdonsagok..;? legyszi segitsetek (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
94. 852308703c (válaszként erre: 93. - 95a0f7ade3)
2009. jún. 28. 22:52
Koszi szepen...ez tenyleg elegge talal ra..90% talalo...az en paromra
2009. jún. 28. 22:20

Én mérleg vagyok ugyan, de nő...

Talán segít...


A Mérleg férfi jellemvonásai

A Mérleg férfi kiegyensúlyozott és nagyon érzékeny. De ez a kiegyensúlyozottság nagy erőfeszítés eredménye. Folyton a boldogságot keresi. Művelt emberhez híven, kellemes beszélgető társ. Mindig barátságos, soha senkit sem akar megharagítani. Szereti ha dicsérik és sosem sérti meg más érzelmeit. Jó diplomata és nagyszerű a humorérzéke. Igazságérzete révén mindenkinek esélyt ad - jó főnök és jó munkatárs, aki bármilyen életmódhoz hamar alkalmazkodik. Képes a kompromisszumra de a nagy áldozatokra is. A komoly dolgokban viszont nehezen dönt. Szemmel láthatóan szeretné érvényre juttatni a saját véleményét, de egyedül sosem képes erre, mindig szüksége van tanácsadóra, pártolóra. A hazugságot nem tűri és képes is hamar kideríteni azt. A Mérleg férfi türelmes és kerüli a feszültségeket. Szereti a szépet és mindenben a teljességre tör.


A Mérleg férfi temperamentuma


Hirtelen haragú, de hamar türtőzteti magát és képes kijavítani a hibáit. Ezzel együtt a harag sok rosszat és kárt okozhat az életében. Nyíltan senki sem mer szembeszállni vele, de a háta mögött sok ellensége lehet.


A Mérleg férfi érzelmi élete


Elragadó egyéniség és tudja is, hogyan kell meghódítani egy nőt. ám ha már egymáséi lettek, többé nem engedi el partnerét, minden igyekezetével a kedvében jár majd. A nőt a férfival egyenrangúnak tejkinti, a közönségességeket nem tűri. A Mérleg férfi hamar szerelmes lesz, s ha csalódik aligha képes véget vetni egy kapcsolatnak. Eléggé nehezen különbözteti meg a barátságot a szerelemtől. Szereti uralni a nőt és elvárja, hogy az csak az övé legyen. A Mérleg férfi számára a szerelmi aktus valóságos esemény, melyet ehhez méltón kell megélni. érzelmeiben mégis meglehetősen felületes, rafinált és vonzó egyszerre.


A Mérleg férfi családi élete


A Mérleg férfi házasságra született. De sokat keres, míg megtalálja azt, akit megálmodott. Féleségnek jó megjelenésű, értelmes asszonyt keres, aki ragaszkodik hozzá, aki mindvégig ugyan úgy szereti mint kezdetben, aki ingadozás nélkül kitart mellette. Cserébe kiegyensúlyozott, boldog családi életet nyújt.

92. 852308703c (válaszként erre: 90. - Becseiagi)
2009. jún. 28. 22:03
Az bizti mindent megtesz hogy a penz eleg legyen, jol beossztja, megnezi az arakat...es hat ha valamit akarok venni es esetleg o nem akkor az egesz meggyozo-ervelo taktikam elo kell szednem...de meg akkor sem bizti sikerrel jarok...nem -et mondt aztan masnap ott talalom az asztalon..azt a bizonyos dolgot amit akartam megvvenni..;) sporlos de aranyszivu
91. becseiagi (válaszként erre: 88. - Herika40)
2009. máj. 23. 09:16
A nők lapja oldalán tényleg van ilyen? Az tök jó, mert én sem a páromat, sem az enyémet nem tudom! :-)
90. becseiagi (válaszként erre: 86. - 852308703c)
2009. máj. 23. 09:15
Hát az én férjem minig leadta a fizetését, soha nem volt tabu téma, hogy menniyt kapott, vagy hogy mennyi lett egy számla. De az igaz, hogy a pénzügyi dolgok érzékenyen érintik. Olyan mint egy igazi smucig skót!!! Néha úgy kell vitatkoznom vele, ha valamit szeretnék venni, mai amúgy nem felesleges baromság, hanem pl. ruha, kaja, oviba valami...
89. 852308703c (válaszként erre: 87. - Literrolyt)
2009. máj. 22. 16:28
koszi:)
88. Herika40 (válaszként erre: 85. - Becseiagi)
2009. máj. 21. 22:13
Szerintem elemeztesd ki és akkor sokkal jobban megfogod ismerni és érteni őt. Elég nehéz a mérlegeket kezelni, bár mindig arra törekszenek, hogy egyensulyban tartsanak mindent. Tudod valóban a mérleg két oldala szintben álljon. Viszont nem mindegy, hogy mi az ascendense vannak erre kiszámoló programok pl. nők lapja oldalán. ha érdekel nézz utána
2009. máj. 21. 21:02

Hát biztositok midnnenkit,hogy nem minden mérleg ilyen :) Én pl egy 20 éves mérleg srác vagyok,és egyáltalán nem az amiket irtok. Nagyon is romantikus vagyok,és kimutatom minden érzelmemet.


Viszont az igaz,hogy megfontolom a dolgokat,nem egyböl ugrok a lehetöségekre,elöször át kell gondolni midnent :)


Na csak egy ellenpéldát is akartam :)

2009. máj. 21. 20:40

Valamit felfedeztem az en merlegembe..;))

TILOS

Megkerdezni mennyi fizetest kap,

Mennyi penze van meg fizuig

mekkora lett a szamla

Vagyis minden kerdes ami penzhez kotodik, ellenorzesnek veszi a kicsike...pedig az en szemembe ezek banalis kerdesek...no de embere vallogatja...

2009. máj. 3. 11:38
Még valami jutott eszembe! Igaz a kézírása nem a legszebb :), de a kézügyessége tényleg jó, mert szobafestő!
2009. máj. 3. 10:30
Ja, igen. És nem mutatják ki nagyon az érzelmeiket, ebből fakadóan nem mutatják azt sem, ha féltékenyek. Nem kimondottan romantikusak sem, bár értékelik, ha a partnerük az. De ha éreznek valaki iránt valamit, akkor az mélyről jön nekik.
2009. máj. 3. 10:27

Ha nem baj nem olvasom el mind a 3 oldalt. Új vagyok még itt. Az én férjem is mérleg, én ikrek vagyok.


Sokáig gondolokozik mindenen, megfontolt, átgondoljak a dolgokat. Soha nem ugrik bele semmibe hirtelen. Én pont az ellenkezője vagyok. Tudtommal az ikreknek a mérleg a legmegfelelőbb partner. És sokáig nem is értettem, hogy miért. Ugyanis mivel nem egyezünk sok mindenben. Aztán úgy 1 éve lehettünk együtt, amikor rájöttem.


Istenien kiegészítjük egymást, és a mérleg az, aki el tudja viselni az ikreket. Bár nem tartom magam rossz embernek, az ikrek legfőbb rossz tulajdonsága a túlzott változatosság utáni vágy. És ez az, amit a mérleg megfelelően tud kezelni. Fantasztikus vele az ágyban, megértő, meghallgat. Remek apa típus, család centrikus. CSAK IS A CSALÁDJÁNAK ÉL!

82. 656f03db60 (válaszként erre: 79. - 852308703c)
2009. máj. 3. 10:27
Biztos észreveszi. :)
81. 656f03db60 (válaszként erre: 77. - F32049905f)
2009. máj. 3. 10:25
Isten éltessen! :)
80. 656f03db60 (válaszként erre: 65. - 274c9996b8)
2009. máj. 3. 10:24

Általánosságban a vízöntők sem féltékenyek, sőt! De én valamiért mégis az vagyok...Hmm, hmm...


Nem mondtam, hogy semmi sem jellemzi őt. Az esetleg mások által még felsorolt tulajdonságokra nem írtam. A csillagjegy nem mondja meg, hogy már pedig te rád igenis ez jellemző. Mert minden ember más. Csak általánosságban jellemző rájuk. Az asszcendens is befolyásol, nem?


Nagyon szereti a nyugalmat, a csendes helyeket.

79. 852308703c (válaszként erre: 77. - F32049905f)
2009. máj. 3. 00:00
ehez is volt privi hozza fuzni valom...:)
2009. máj. 2. 23:56
mondjuk nem először csinálja ezt meg velem.
2009. máj. 2. 23:55

nekem a 16 év sok volt mellette. elfáradtam. elfáradtam abban, hogy mindig én szóljak hozzá először, mert ő soha nem mond semmit, nem kérdez semmit, nem érdekli semmi. Képzeld, megkérdeztem tőle, vett-e nekem tortát? ugyanis most 3.án lesz a szülinapom. azt mondta, hogy nem vett. mondjuk én mondtam, hogy nekem nem kell, de ált. ilynkor az ember azt mondja, hogy nem kell semmmi, de azért tortát vesznek egymásnak. ő ezt most komolyan vette, és nem fogok kapni tortát. Én tavaly a 40.születésnapjára idehívtam az anyját, apját, az én szüleimet is. én meg most ezt kapom, a nagy semmit.

most mit csináljak? nem is tudom. megmondtam neki, másban venne ennyire komolyan, nem lenne probléma a házasságunkkal. de ott kell kezdeni, hogy a születésnapomra sem kapok tortát sem? ez most borzasztó rosszul esett.

76. 852308703c (válaszként erre: 75. - F32049905f)
2009. máj. 2. 23:43

Hat nem is tudom hogy mikor vita van akkor a nyilassl vagy a szuz termeszetemmel vitatkozik...:D

irtam privit

2009. máj. 2. 23:39
apukám nyilas, de csak felületesen van el a férjemmel. ha nem muszáj, nem foglalkozik vele.
2009. máj. 2. 23:37
én ,már 16 éve ismerem, és amióta csak az eszemet tudom, mindig el akartam menni tőle, mert tudtam, nem illünk össze. 3-szor hagytam itt, 3-szor sírt vissza. viszont ő nem képes belátni a mai napig sem, hogy mi nem illünk össze. ja, én bika vagyok rák asszcendenssel
73. 852308703c (válaszként erre: 72. - F32049905f)
2009. máj. 2. 23:36

en szuz jegyu nyilas aszcendensel...habar a szuzet sokszor nagyitoval kell keressem magamban...de a nyilas aszcendensem annal inkabb jelen van

te milyen jegyu vagy?

72. f32049905f (válaszként erre: 71. - F32049905f)
2009. máj. 2. 23:35
rám---bocs: rá illik
71. f32049905f (válaszként erre: 70. - 852308703c)
2009. máj. 2. 23:34
hát igen. ez mind rám illik. te milyen jegyű vagy?
70. 852308703c (válaszként erre: 69. - F32049905f)
2009. máj. 2. 23:32

Igen az enyem is:)(nekem egyelore csak a baratom) en jo ember ismeronek gondoltam magam amig nem ismertem ot...de amiota ismerem minden eddig felallitott szabaly hiabavalonak tunik..nem tudom mikor viccel, mit mond komolyan es mit nem...ezert van sajnos sok vitank is...mert felreertem ot...

DE ez az egy hogy nem akarkit enged magahoz kozel az biztos...sokszor meg engem sem...

2009. máj. 2. 23:29
sokszor nem is tudom, mit gondoljak róla. egyszer ilyen , máskor olyan. kiszámíthatatlan.
68. f32049905f (válaszként erre: 67. - 852308703c)
2009. máj. 2. 23:28
az én mérleg férjem is ugyanez.
2009. máj. 2. 23:23

Az en merlegem meg mindig annyira kiismehetetlen...

ami biztos, hogy nem feltekeny...(azt mondja) mondjuk nem is latom rajta...egy biztos a valodi ene es erzesei melyen vannak relytve akarki nem lathatja...:) a megtestesult kulonc..:) ami 100 emberre jellemzo ra biztos nem...:)

66. 274c9996b8 (válaszként erre: 57. - Szandera)
2009. máj. 2. 14:15

Hat az mar nagy teljesitmeny hogy az oltar ele tudtad vezetni :) Mert akar nö,akar ferfi a vizöntö nagyon huzodozik a hazassag kötelekeitöl :) Igen nagyon kulöncök,egocentrikussak , tavolsagtartok a sajat utjaikat jarjak....

Ugyanakkor humanussak,ember,allat,termeszet,ufo-szeretök :)

A hazassagban husegessek , jo anyak/apak.

65. 274c9996b8 (válaszként erre: 64. - 656f03db60)
2009. máj. 2. 14:06

Persze , vannak kivetelek ! Amit en irtam az alltalanos a merleg jegyu pasikra./ de , azert furcsanak tartom hogy , 1-ik tulajdonsag sem passzol a tiedre ?/

Amit meg erdekesnek tartok az az hogy azt irod hogy "feltekeny!"? mert alltalanossagban a merlegek nem feltekenyek ! Annal jobban a parjuk :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook