Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen volt az esküvőd? fórum

Milyen volt az esküvőd? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. nov. 26. 11:09

akkor azért h a kérdésedre is válaszoljak, a miénk 2007-ben volt (Te jó ég milyen rég volt már :D)

egy étteremben tartottuk meg, ott volt a vendégfogadás és a lánykikérés is minden, tehát otthon nem kellett semmivel sem készülni.

110 fős volt, és kb 1,5 M-ból jött ki, de ebben már minden benne van.

nekünk távolról nem jöttek rokonok, de az étterem ahol tartottuk egyben panzió is, tehát ott meg lehetett vna oldani a szállásukat.

nekünk ki is volt véve egy szoba, ahol átöltöztem, és mi ott is aludtunk

7. 204b456479 (válaszként erre: 5. - Adryca)
2010. nov. 26. 11:08
Nekünk kb.700e volt mindennel együtt, augusztusban volt tavaly
2010. nov. 26. 11:07

Egy kis bökkenő kivételével tökéletes volt. :-)

Egy állóhajón tartottuk, ők oldották meg maguknak a szállást, kb.90en voltunk, a kaja: előétel: hortobágyi húsos palacsinta level: újházi tyúkhúsleves volt, főétel: többszemélyes tál volt, nasi: somlói galuska, torta 4 emeletes volt, ebből 2 diabetikus. Mivel babát vártam, ezért csak éjfélig tartott, nem volt táncikálás, ivászat, vőfély, buli hajnalig, de ha mégegyszer meg kellene szervezni akkor is így csinálnám.

2010. nov. 26. 11:04

jah és kinek mennyiből jött ki és mikor volt? :)

Az enyém még nem most lesz, de kíváncsi lennék mennyiből, mit lehet kihozni...

2010. nov. 26. 11:04
pont olyan amilyennek elképzeltem :)
2010. nov. 26. 11:02
Csodálatos, egy kis kellemetlenség kivételével minden a helyén volt. És minden vendég azt mondta, hogy jó buli volt. :)
2010. nov. 26. 11:01
Hol tartottátok, mi volt a kaja, hányan voltatok, akik messziről jöttek, hogy oldottátok meg nekik a szállást. Minden érdekel. :)
2010. nov. 26. 11:00
Milyen volt az esküvőd?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook