Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyiért fotóztak az esküvődön? fórum

Mennyiért fotóztak az esküvődön? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 22. 22:34
Ha jól emlékszem 100 ezer körül volt.
2011. aug. 22. 19:30
Mi 45 ezer+utiköltség. De profi fotósról van szó. Benne volt rengeteg fotó+dvd+60db előhívott kép+fényképalbum.
2011. aug. 22. 17:25
2011. aug. 22. 17:09
Gondolom függ attól, hogy a sorozat hány darab képet tartalmaz, milyen a minőség és milyen ügyes a fotós...
5. Kocckamano (válaszként erre: 3. - Szirmok)
2011. aug. 22. 17:08
Ez függ attól is hogy merre fele lakik vagy hol szeretne ebben dolgozni..illetve sokan nézik azt is hogy mennyi ideje van a "szakmában".szerintem nézzetek meg pár honlapot az interneten ott felvannak tűntetve az árak is..az egy jó kiinduló pont lesz.
4. M0ncsa (válaszként erre: 3. - Szirmok)
2011. aug. 22. 17:08

irja be googleba h eskuvoi fotozas, rengeteg talalatot kap, kerhet arajanlatot is osszehasonlitaskeppen, bar a komolyabbak ugyis kirakjak eleve az ajanlatot.


a mi eskuvonkon a hugom fotoz, ingyen van :) az album meg az elohivas meg kerul amibe kerul, azt majd meguzeni

2011. aug. 22. 17:05
Nem, a sógorom szeretne ezzel foglalkozni és nem tudja, hogy mennyit kérjen...
2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Szirmok)
2011. aug. 22. 17:03

a mi esküvőnk régen volt (digi képek nem is nagyon készültek), úgyhogy azt már nem tudnám megmondani.


de gyerekfotózásra kértem egyszer ajánlatot egy fotóstól, akinek blogja is van, és szuper képei, 50.000-et kért, lehidaltam.

máshol 30.000 körül is kb. ugyanezt kínálják.


ezek pest és környéki árak voltak.


Te foglalkozol/fogsz foglalkozni ezzel?

2011. aug. 22. 16:58

Érdeklődni szeretnék, hogy kit mennyiért fotóztak az esküvőjén illetve, hogy mit tartalmazott ez az ár?


Ezen kívül érdekelne, hogy szerintetek babafotózásért, gyerekfotózásért mennyi pénzt lehet elkérni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook