Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


143. f848559bc2 (válaszként erre: 141. - Nusi83)
2008. márc. 1. 20:00

Szióka!

Ne izgulj csak legyél türelmes és sok kitartást!Tudom h nehéz de más h nem megy..ezt tényleg annyira a véletlenre kell bízni mint a csuda és hidd el jönni fog a csoda pont akkor majd amikor abszolut nem számítanál rá...Én 2hónapja szedem a clostit az első hónapban sajnos nem lett peteérés..most ebben a hónapban már napi kettőt szedtem de sajnos UH ra nemtudtam elmenni mert olan rosszul jött ki a lépés h a dokim pont akkor nem rendelt...azt mondta hőmérőzzek ugyhogy ebben a hónapban azt is elkezdtem a hőgörbém állítólag nagyon szép nem tudom mert igazándiból én nem értek itt e ahoxán mutattam egy két nálam sokkal jobban hozááértő csajszinak ők is azt mondták h szép a dokim is azt mondta és állítólag volt is pé..hát éreztem szurkálást és hőemelkedés is volt még jelenleg is fennt van..remélem igy is marad és talán most sikerült..de nem bízom el magam...és azt tudom mondani neked is h mindig jön egy uj hónap új reménnyel új esélyekkel és sikerülni fog!A sorba már beálltunk csak nagyon sokan vannak előttünk én mindig ezzel próbálom magam nyugtatni és akkor sikerül erőt venni és minden jó..tudom vannak mély pontok de kitartónak kell lennünk:)

142. petiandi (válaszként erre: 141. - Nusi83)
2008. márc. 1. 16:02
Kedves Nusi! Amikor elhatároztuk hogy gyereket szeretnénk, nem volt rendszeres mensim. Csak gyógyszerrel jött meg "rendesen". 6 hónapig szedtem a closy-t és a duphastont, és terhes lettem. a duphastont a 16.hétig szedtem, és simán szültem egy egészséges kislányt a 37. héten. (szerintem az már a 40.volt, de a dokit nem tudtam meggyőzni. De a Brigi 3500gr és 53 cm volt, nem is érdekelt hogy hányadik hét)Úgyhogy fel a fejjel, biztos hogy sikerülni fog!!!
141. Nusi83
2008. márc. 1. 13:34

Sziasztok!


Én már a 3 hónapot kezdtem a Clostyval és a Duphastonnal, de kezdek elkeseredni.

A menzim nagyjából beállította, mert első hónapban 29, 2. hónapban 31. napra jött meg. Nagyon bízom benne, hogy a harmadik hónapot nem kell megvárni.

Tud valaki mondani valami olyat amire jobban oda kellene figyelni.

A hőmet is mérem, de nem nagyon tudok kiigazodni rajta.

140. nicolette02 (válaszként erre: 138. - Reni 80)
2008. márc. 1. 13:27

Szia, most valószínű nekem is ez lesz a következő lépés, de nyugi anyukám pont most mesélte, hogy neki is kellett mennie. Szte nem volt gáz, pedig neki 25 éve csinálták.

Nyugi, várj türelmesen mérheted nyugodtan a hődet, legalább tudod mutatni a dokinak.

Üdv: Niki

139. nicolette02 (válaszként erre: 136. - ESSELTE)
2008. márc. 1. 13:25

Szia ESSELTE, nekem is össze vissza jött meg eddig. Ezért is kaptam ezt a gyógyszert. Nekem már az első hónapban is használt, érett a petém és rendesen meg is jött. Sztem neked is használni fog és rendszereződik.

Nekem a doki azt mondta hogy a második napon kezdjem szedni és én így is tettem, 2*1-et.

A kispárnás dologról és a vonalzóról nem tudok semmit. Nyugi sztem ez a gyógyszer már nagyon sok mindenkinek segített, de próbálj meg egészségesen élni és vigyázz magadra.

Üdvözlettel: Niki

Nyugodtan írj ha tudok segítek.

138. Reni 80
2008. febr. 29. 17:48

Sziasztok.


Nálam még semmi.7-8.-a felé kellene megjönni.A 37-röl tegnap lement 36.7-re.ma meg már meg sem mertem mérni.Volt már valaki petevezetőátjárhatósági vizsgálaton? Nagyon rossz?Lassan készitem rá magam.


sziasztok.

2008. febr. 29. 16:22

sziasztok, nem tudna valaki szerezni nekem closti tablettát? esetleg nem maradt meg valaki szerencsésebbnek??


SEGÍTSETEK EGY RÁSZORULÓNAK... :)

136. ESSELTE
2008. febr. 29. 11:55
sziasztok, én még új vagyok. most fogom elkezdeni a gyógyszert szedni. volt most egy csúny méhgyulladásom, most lábalok ki belőle. A mensim az mindig össze-visssza jön meg. mire számíthatok szerintetek?? Mikor fog hatni a closti?? És mikor a 3 vagy a 5.-ik napon kezdjem el szedni? ja, és mi az a kispárnás dolog? meg a vonalzós? segítsetek kérlek...
135. f848559bc2 (válaszként erre: 134. - Nicolette02)
2008. febr. 28. 17:04

Halihó drága:)

Hát örülök is meg nem is...igen uj hónap új remények új próbálkozás fogjuk fel így:)))

Nagyon aranyos vagy és nagyon szépen köszönöm...remélem minden rendben lesz....és persze ha nincs is babó akkor legalább jöjjön meg végre magától gyógyszerek nélkül majd de még messze vagyok....

Én is szórítok neked szerdán..majd aztán tájékoztatót kérek hogy mi is volt,okés?

ASajnos ma sem sikerült msn-en beszélnünk de lemegy a ez a hét aztán majd fennt leszek:))

Na legyékl jó vigyázz magadra és sok sok puszika....

134. nicolette02 (válaszként erre: 133. - F848559bc2)
2008. febr. 28. 09:09

Szia, semmi baj, dehogy is végezd a dolgod.

Képzeld ma reggel megjött igazán,de nem görcsölök egyáltalán meg se éreztem. Na mindegy, de legalább megjött és mivel még nincs baba ezért majd legközelebb. :-) Neked meg nagyon szorítok tiszta szívemből!

Majd beszélünk és jó munkát!

Ja és szerdán 9:00-ra megyek az endokrinológiai szakrendelésre és remélem ott is mondanak valami okosat. :-)

Úgyhogy nem adom fel!!

Szia szép napot!

133. f848559bc2 (válaszként erre: 132. - Nicolette02)
2008. febr. 27. 21:12
Bocsika de napközben annyi melóm volt ma is h azt se tudtam hol áll a fejem...a héten ilyen vendég látogatások vannak és sorba jönnek a fejesek:)és nem igazán tudok feljutni msnre,el vagyok havazva....na az tök jó h mész dokihoz ott majd minden kiderül akkor már csak ki kell várni türelmesen a hétfőt...és bízzunk benne h nem jön meg...hát látod az én hőm meg ma ment fel de én nem igazán tudom elképzelni h most van a pé,mert én ezt már későnek találom...a dokim is ezt mondta...és azzal nyugtatott h lehet már babós vagyok és az csak jó ha a hőm fennt marad továbbra is...ugyhogy türelem türelem türelem és babót terem:)))nagyon remélem...de nem élem magam bele....na de nem is zavarok tovább...legyél jó vigyázz magadra és remélem hamarosan majd többet tudunk beszélni....millió puszika
132. nicolette02 (válaszként erre: 131. - F848559bc2)
2008. febr. 27. 19:30

Szia!

Örülök, hogy hallok felőled! Az tök jó, akkor minden ok és hat a gyógyszer. Szurkolok. Velem változatlan a dolog, annyi hogy ma a hőmérsékletem visszaesett 36/8 ra, de most este megint 37 volt. Nálam a bizonytalanság van, de hétfőn megyek dokihoz. Vannak csodák!:-)

Puszi és nagyon szurjolok!

Nico

2008. febr. 27. 18:17

Sziasztok csajok!

Hát a hőmérőzést én ebben a hónapban kezdtem és én se igazán értek a dolgokhoz,pl a mai hőm 37 volt és ez az eddiggi legmagasabb hő,a 18.napomnál tartok,folyamatosan a napokbamn érzek ilyen kisebb nagyobb görcsöket vagyis nem is görcsök igazándiból hanem ilyen kis szurkálások...nem tudom hogy most volt e már pé vagy még csak akkor most lenne..én nem értem...utána olvastam több helyen is orvos is mondta h 28napos ciklusú nőknél a 9.-14. napok között bármikor lehet pé...de persze ez mindenkinél változó gondolom...nem tudom reménykedek csak és remélem most megtörtént a csoda....Reélem mindenki jól van és mindenkinek további kitartást kívánok!!!

130. nicolette02 (válaszként erre: 128. - Reni 80)
2008. febr. 26. 20:11

Szia Reni!

Ezt én is így tudom. Az én orvosom szerint az jó ha fájdogálnak a petefészkek mert ez azt jelenti, hogy érik a petéd úgyhogy ne izgulj!

Kitartást mindenkinek!

Niki

129. 56e930fc2a (válaszként erre: 128. - Reni 80)
2008. febr. 26. 17:33

Szia.

A peteérés akkor van általában amikor magas a hőmérséklet.Ez olyan 37 körüli érték.Nálam így volt legalábbis.Elötte alacsony volt,de peteéréskor kiugrott és ugy is maradt mivel terhes lettem.

128. Reni 80
2008. febr. 26. 12:32

Sziasztok!

Megint jelentkezem.Befejeztem a harmadik hónapot ,dupla adagot szedtem be.Nem lett semmi bajom :)Kicsit féltem tőle.

A hatást várom .Vasárnap nagyon fájt a jobb petefészkem hétfőn a ball.De szerintem nem abban a három napban volt a peteérés amikor a gyogyszer szerint kellett volna, hanem most van-volt.

szóval reménykedünk...de ezt a hőmérőzést én nem igazán értem.Azt olvastam hogy akkor kell probálkozni amikor a legalacsonyabb.más aztmondja akkor amikor a legmagasabb....

Szóval nem értem.ma reggel 37c volt.az előtte 36.5akkor ez mit jelent.Ha tudja valaki megköszönöm.

Szoritok mindenkinek,

Sziasztok

127. kic
2008. febr. 25. 14:30

Én ezt a gyógyszert szedtem és van kettő gyermekem. Amikor enélkül lettem terhes , elvetéltem:(

Szóval, nekem jó volt!!

126. nicolette02 (válaszként erre: 125. - 56e930fc2a)
2008. febr. 25. 12:21

Szia, köszi, hogy szurkoltál, de sajnos csináltam még egy tesztet és ez viszont semmit se mutat úgyhogy nem vok terhes. Ez van, de remélem egyszer még láthatom azt a ... két csíkot. Annyira szeretném.

Niki:-(

125. 56e930fc2a (válaszként erre: 124. - Nicolette02)
2008. febr. 24. 20:20
Szia.Igen én is csináltam tesztet,de nekem pozitív lett,két csík megjelent az előírt időben.Viszont nekem nem mult el teljesen a vérzés,de mivel tudtam hogy terhes vagyok nagyon megilyedtem és rohantam az orvoshoz.Remélem sikerül neked is!
124. nicolette02 (válaszként erre: 123. - 56e930fc2a)
2008. febr. 24. 08:07

Szia, azért gondolom, hogy ciszta vagy valami, mert csináltam tesztet és nem mutatott semmit.:-(

meg hát persze azért, mert az interneten nézegettem a lehetséges variációkat. Tudod már nem nagyon hiszek semmiben, mert velem mindig van valami.

De azért köszi és először én is erre gyankodtam, de nekem azóta semmi egy nap volt és azóta semmi.

Na meg persze ebben a hónapban fájtak a petefészkeim is.

Legyen neked igazad, jó lenne, de már nem akarom beleélni magam. Te csináltál tesztet? Köszi azért mégegyszer. Nem vagyok már annyira letörve mint tegnap, és az mi lehet hogy a teszt nem mutatott semmit az előírt tíz percen belül és véletlenül fél óra múlva megnéztem és halvány csík jelent meg. Nem tudom az lesz a legjobb ha elmegyek dokihoz. Csak félek egy kicsit.

Niki

123. 56e930fc2a (válaszként erre: 122. - Nicolette02)
2008. febr. 23. 20:35
Szia.Miért lenne ciszta az oka?Ez bármi lehet.Menj el orvoshoz mielöbb.Nekem is volt ilyen az elején és elmentem orvoshoz,aztán kiderült terhes voltam:)Nekem nem mult el a barnázás,ezért mentem el orvoshoz.Ő kupot írt amitöl elmult és a terhesség is megmaradt.
2008. febr. 23. 08:20

Sziasztok megint én vagyok. Tegnap kellett volna megjönnie, de kicsi barnás pecsételés lett a vége?

Soha nem volt még ilyen, és azóta semmi. Szerintetek ciszta lesz az oka?

Nem tudom már mi van ki vagyok, ha valaki olvassa írjon.

Köszi Niki

2008. febr. 21. 21:28

Sziasztok.

Én meg vagyok elégedve a Clostival.Nekem bejött még a nyáron:)A második hónapban sikerült teherbe esnem ugyhogy ajánlom mindenkinek akinek a peteéréssel vannak gondjai.

2008. febr. 19. 09:31

Szia Nico

Igen eltűntél a mostanában!Figyelj csak van msned ott is tudnánk többet beszélgetni?én is túl vagyok a 2hónap clostin és nekem használt szépen emelekedett a hőm,szintén érzetem szurkálást és ez a peteérésem volt,az orvosomat felhívtam mondtam neki ő meg egyből ezt vágta rá....nyugalom...

2008. febr. 19. 07:50

Sziasztok! Én már befejeztem a második clostys hónapomat ez volt az utolsó. És azért írok most, hogy ebben a hónapban felváltva fájnak a petefészkeim, miért lehet ez?

Normális, jobb ha egyből felkeresem az orvost? Még van pár napom amíg meg kell jönnie. Várjak még egy kicsit?

Ha valaki van írjatok légyszi. Köszi a segítséget.

Niki

118. Nusi83 (válaszként erre: 111. - Reni 80)
2008. febr. 17. 11:45

Szia!

Először is bocs, hogy ilyen későn tudok válazolni.

Mi 8 hónapja hogy próbálkozunk. A 2 hónapi adagokat már beszedtem, és várom, hogy megjöjjön vagy nem... Jó lenne...

Még van egy hónapi adag a Closty-ból és a Duphastonból, ha addig sem lesz semmi eredmény, akkor kivizsgálás.

Nagyon jó lenne, ha nem kellene addig elmnni.

Nagyon rossz, de egyszerűen nagyon nehéz a gondolataimat elterelni, pedig próbálom.....

Szia.

Nusi.

2008. febr. 16. 07:09

Sziasztok!


nekem ez volt az első ciklus,hogy szedtem a clostit.

3.ik naptól 2x1-et kellet szednem,de még így sem volt pém.

köv hóban,már 3x1-et kéne szednem,de valszeg nem fogom.

Rajtam már ez sem segít!

5 éve próbálkozunk hiába.

És tegnap volt a napja,hogy besokaltam.

Ki dobtam minden vitamint,a clostit is.

teszteket.

Remélem azért nektek beválik!

Sok sikert!

2008. febr. 15. 21:56

Sziasztok!

Gondoltam egy kicsit próbálok lelket önteni belétek :)

Kb. 3 éve én is szedtem clostilbegyt tablettát, majdnem 4 hónapig, teljes elkeseredésben, hiszen még a tabletta sem hozta meg a várva várt kisbabát. orvost váltottam (az orvosom a recept felírásáért is elkérte a 7000 ft-ot, de a telefont nem szerette felvenni ha szükségem volt rá...), az új orvos mondta, hogy azonnal hagyjam abba, mert max. 2 hónapig kellett volna szednem, hiszen az a feladata a tablettának, hogy "berántsa" a szervezetet, mint a motor. Jót nevettem, elkeseredtem, már nem tudtam kinek higyjek, de az orvos barátom is az új doktor véleményével értett egyet, ezért abbahagytam a bogyókat, gondoltam, lesz, ami lesz. nem is fogllkoztam a dologgal, azt hittem majd 1-2 hónap múlva újra szedek valamit, és folytatódik a tortúra. Elmentünk nyaralni a következő hónapban, és amikor már a 3. este is megettem egy egész pizzát, akkor gyanús lett a dolog!! Igen, ma már egy közel 2 éves gyönyörű kislány anyukája vagyok, aki hétfőtől ismét clostilbegyt-et fog szedni, hogy a kistesó végre ellátogasson hozzánk :))

Szóval, kitartás! Esti közös tornákat ne hanyagoljátok el, és higyjétek el, mindenkinek egyszer eljön a "várakozó kisanygal", aki csak a megfelelő pillanatra vár, hogy hozzátok megszülethessen.

Kitartás,sok sikert!

2008. febr. 13. 11:42

Sziasztok!!

tegnap kezdtem a napi 2 clostit:)

remélem ezzel már sikerrel járok,járunk!!!

Amugy mindenkinek szép napot,és mindenkinek fel a fejel:)))

pusszika

114. Reni 80 (válaszként erre: 113. - Spring76)
2008. febr. 12. 17:39

Szia!

Annyira nem gáz.De lehetne máshogy is.

Drukkolok nektek is.

Köszi hogy írtál!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook