Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


23. pufika
2007. nov. 3. 23:19

Nekem 3 dobozzal fogyott el. Az első ciklusban 2 érett tüszőt talált az UH-n a doki. Mondtam is páromnak, ha szerencsém van ikrek lesznek. DE semmi. Utána hónapban 1 tüsző, eredmény semmi. A harmadik ciklusban nem talált töszőt a doki. Viszont kaptam időpontot klinikai kivizsgálásra. Otthon bőgtem mint az árva szamár és készítettem össze a cuccost. Utána vártam hogy megjöjjön, mert a ciklus 3. napján volt jelenésem a klinikán. Miután késett, vettem terhestesztet. Aztán döbbenten néztem a két kék csíkot.


Visszamentem a dokimhoz, aki azzal fogadott:

Mit mondtak a klinikán?

Semmit.

Hogy hogy?

Nem mentem el. (Doki döbbenten nézett.) Azt tetszett mondani, ha megjött a harmadik napon menjek el. DE nem jött meg. Viszont a tesztem pozitív lett.


A doki elkerekedett szemmel nézett, majd adott egy UH beutalót. Ahol kiderült, 5 hetes a babóm. A kiscsaj azóta 4 éves. Azóta sem vagyok biztos benne, hogy a gyógyszer segített.

2007. szept. 13. 14:21
Igen nekem van kettő dobozzal.
2007. szept. 13. 14:04

Sziasztok.Nincs valakinek kimaradt clostilbegytje?Nagyon kellene.

Éva

20. Hbogi
2007. szept. 8. 17:53
Sziasztok! Én 10 napja kezdtem el szedni a clostilbegyt tablettát és persze hőmérőzök is, de nem mutatat peteérést még most sem a resthőmérsékletem. Mi lehet az oka? Nem használ a tabletta? Napi 2*1-et kellett szednem.
19. Ildenc
2007. aug. 23. 10:15

Gyertek át a "Ma vettem be az utolsó szem Clostilbegyt tablettát. Holnaptól már lehet próbálkozni a babával?" fórumba, mert ott is ez a téma és sajnos jó sokan vagyunk.

:(

2007. aug. 23. 09:35
sziasztok.Én évekkel ezelőtt szedtem clostilbegyt szurit is kaptam de semmi. Most újra kezdette velem a doki de iszonyat hányingerem van tőle.
2007. júl. 18. 09:06

Már kb. 15 cikluson keresztül szedtem,terhes nem lettem,de cisztám az bőven lett.Persze ezt a 15 ciklust nem egyfolytában kell érteni!

Fontos a gyogyi szedése előtt a hormonvizsgálat és szedésekor pedig uh-követés és jó,ha kapsz tüszőrepesztő szurit is.

2007. jún. 27. 00:33

Szia Nykcy.

Én 3 hónapig szedtem,de nem lettem babás tőle:(De viszont sokaknak segített,remélem hogy neked is fog!

15. nykcy85 (válaszként erre: 14. - Puszmok)
2007. jún. 26. 18:17

Nekem most nem kell visszamennem...hogy miért ne kérdezd

Végülis azt mondta hogy a mensi 5. napjától kezdjem el szedni napi 1 szemet 5 napig,utána mindent bele!...:-)),és amikor meg kéne hogy jöjjön vagy ha megjön menjek vissza,tehát mindenféleképp vissza kell mennem kb 30 napra a mensi után...

2007. jún. 26. 07:30

Szia, nekem most volt a 3. dobozom...egy hónap szünettel közben..szerintem nagyon jó nekem használt, az előző két hónapban mikor szedtem akkor először két szép érett tüszőm volt, majd a második hónapban egy :)

Ez nagyon jó mert előtte sajnos nem volt semmi...

A harmadik gyógyszer után most megyek majd uh-ra, de nagyon bízom hogy most is használ :)


Neked vissza kell menned uh-ra? Hogy emgnézzék hogy tényleg használt-e?

13. rien
2007. jún. 26. 06:00
Szia. Én 6 dobozzal szedtem be, eredmény semmi.
2007. jún. 26. 05:59

Van akinek csak kicsi rásegítés kell, annak használ 1 kúra is. De arra vigyázz, hogy 5-6 hónapnál tovább ne szedd!!!, mert sokkal nagyobb lehet a baj mint volt.

Nekem magában nem használt a closti, kellett hormonszuri+-ban, de megérte van egy közel 4 éves okos nagyfiam:)

És a ciklus 8 napjától kellene UH-on nézni, hogy van e eredmény, nő(nek)e a petécskék, és akkor jobban lehet időzíteni az együttlétet.

Ha még tudok segíteni írj, sajnos már több rossz ilyen kezelésen vagyok túl.

2007. jún. 25. 23:31
Szia!!Nekem is ezt írta a doki és már be is szedtem 5 szemet.Most várom a hatást!Remélem lesz eredménye.
10. nono80 (válaszként erre: 9. - Nykcy85)
2007. jún. 25. 21:30
Köszi!Ma már 10 hónapos!:-)
9. nykcy85 (válaszként erre: 8. - Nono80)
2007. jún. 25. 21:25
Gratula!!!
2007. jún. 25. 21:20
én beszedtem 5öt és terhes lettem!
2007. jún. 25. 21:17

Ha reggel hőmérőzől meglátod mert kiugrik a hőmérséklet.

Szerintem 10-15 napon van tehát a tabletta után 5-10 nap. De akkor mindennap kell próbálkozni..

Meg kispárna meg stb.

2007. jún. 25. 20:59
beszedés után kb mennyi idő után lehet a peteérésre számítani?Változó???
2007. jún. 25. 20:54

Én 1995 ben szedtem ilyet.

3 dobozzal beszedtem.

Utánna való hónapban terhes maradtam.

Közben hőmérőztünk is.

Nincs ennél modernebb?

2007. jún. 25. 20:52
A Babát tervezünk fórumban szedi/szedte néhány lány, gyere oda és kapsz sok infót, választ a kérdéseidre.
2007. jún. 25. 20:51
szia!én szedtem 5 nap 6 nap meg kellet probálni 9 hónap mulva megszűletett a lányom!
2007. jún. 25. 20:51

most kaptam a dokimtól ezt a gyogyit de nem tom milyen eredményre számíthatok...ha valakinek lenne valamilyen tapasztalata és megosztaná velem nagyon megköszönném...


(a menstruációm 5. napján kell elkezdenem szedni 5 napig napi 1-et)

2007. jún. 25. 20:49
Van valakinek valamilyen tapasztalata a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook