Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek sikerült a Clostilbegyt tablettával? Milyen adagolással? fórum

Kinek sikerült a Clostilbegyt tablettával? Milyen adagolással? (beszélgetős fórum)

febr. 12. 11:37

Sziasztok,..[:)] már 4 hónapja eldöntöttük a férjemmel hogy családot alapítunk, mivel már mindent biztosítottunk egy kis jövevény érkezéséhez (kertes ház, auto, anyagiak...), és már a ,,korom,, is megvan hozzá 27 éves vagyok, és nem szeretnék 30 felett lenni első babás.

Sajnos a 4 hónapból/ciklusból 2őt arcüreggyulladás, majd influenza kisért végig..szedtem antibiotikumot, 2x röntgenen is voltam, úgyhogy lehet ,,jobb is,, hogy nem jött össze. DE AKKOR IS... minden ciklus vége egy kis kudarc volt amikor megjött.

A betegségek közben volt egy vérvételem ami kimutatta hogy a TSH szintem magasabb. Külföldön élek és itt a normál érték felső határa 5,10 és nekem 5,14 volt, igy hát elhatároztam felkeresem a nőgyógyászom, múlthétre kaptam időpontot. Megvizsgált (UH nélkül), vért vett, az eredményekért majd a héten megyek. Felirt nekem 3 ciklusra elegendő Duphaston-t és Clostilbegyt-et, úgyhogy reménykedünk.

Clostilbegyt-ről olvastam hogy gyakori az ikerterhesség, én ezt nem is bánnám, mivel nekem is van egy ikerterhességem [:D][:D]

Én a ciklus 3ik napjától szedem és 1x1-et

2017. márc. 7. 08:38
látott 19.5 mmes dominánst tuszot ami a napokban megrepedhet már.:)
2017. febr. 22. 22:59
Amugy amikor van pèm akkor az a 17-18napon van , 14.napon megyek eloszor dokihoz. Fog látni valamit?!
2017. febr. 22. 22:47

Sajnálom Tri-nity!:( szedsz e vitamint nyalkahartyad miatt? :/ bocsi, ha hulye kerdes.

Nekem vegre tenant " megjott" 46.ciklusnapra. 14nap keses! Pentektol closti :)

2017. febr. 22. 18:46
Sziasztok! Én már a 3. clostilos hónapomon vagyok túl. Én 5. naptól 5 napon át szedtem napi 2x1-et + hozzá napi 2 Estrofemet. Utolsó clostilos hónapban kaptam még 3 Choragon injekciót is, de sajnos az sem hozott eddig eredményt..
18. dolcsy1989 (válaszként erre: 17. - LiluLilu)
2017. febr. 20. 14:03
Sok sikert kivanok! 😊
2017. febr. 19. 11:14

Bizony. En teljesen mas vèlemènyen vagyok! :)

Sztem a teherbeeses a biologian mulik! :) de kitudja. Persze nyitott vagyok mindenre de inkabb a biologiara hagyatkozom a babásodással kapcsolatban! :) eddig nem jott meg :(norcoluttal sem. Meg van 2szem.. hatha... neg tesztelek kedden

2017. febr. 17. 10:17

Nem dehogy. Van igazsag abban amit mondasz de ha igy allok hozza akkor haboruk meg termeszeti katasztrofak is miert vannak. Mondhatni ez a buntetesunk hogy sajat kezbe vettuk az eletunket. De nem is ez a tema.

Nekem 2013 ban Egyiptomban egy kopt ortodox pap imadkozott rajtunk es megmondta h a fiam megszuletik 2014 ben. Akkor is terhes voltam de o 2013ban jott volna. Igy mar tudtuk h o is elhagy minket. Viszont igaza lett. Akarhogy is igaz vagy sem hogy ilyen va, nekem sok erot adott akkor. Es ez fontos.

De egyaltalan nem vant ha valakinek mas velemenye van...ezert vagyunk emberek.😊

2017. febr. 16. 21:08
Remelem nem sertettelek meg dolcsy! :-(
2017. febr. 16. 21:08
Ebben az Isten dumàban nem hiszek, akkor azoknak sem adna babàt, akik nem vigyaznak rajuk, vagy elvetetik....
2017. febr. 15. 21:55

A kitartasnak meglesz a gyumolcse😉

Doktornom mondta mikor el voltunk keseredve a ferjemmel, hogy: Isten ugy akarja, hogy egy nonek gyermeke legyen. Erre teremtette oket. En Isten munkajat segitem csak.

Egy jo orvossa es kitartassal menni fog mindenkinek.

Drukkolok lanyok.😉

2017. febr. 15. 16:36
Igen... már mosolyogva hánynek. Akar vegig fekudnem a 9hónapot!:)
11. Gabriella0925 (válaszként erre: 10. - LiluLilu)
2017. febr. 15. 14:49
Ezzel én is így vagyok.... Csak már hánynék a baba miatt.... :)
2017. febr. 15. 14:44

Gabriella a babaert nem bánnám a hőhullámokat sem!!! Sot ha hanyos kismama lennek minden hanyasnak hálát adnèk..

Koszonjuk Dolcsy igazad van.:)

9. dolcsy1989 (válaszként erre: 7. - LiluLilu)
2017. febr. 15. 12:54

Tudod a nok 2 dologert barmit megtesznek a vilagon. Az egyik hogy gyerekuk legyen. A masik hogy ne legyen.

Minden no kemeny fabol van higyjetek el. Pasik 5 %-a birna ki ezeket az elet adta probateteleket. Kitartas lanyok, es sok sikert mindenkinek aki rajta van a teman. Akinek sikerult annak boldog alvasmentes eletet😂 es jo egeszseget kivanok.

8. Gabriella0925 (válaszként erre: 7. - LiluLilu)
2017. febr. 15. 07:35
Rám hőhullámok jöttek miután abbahagytam a gyógyszert, más mellékhatását nem észleltem.
2017. febr. 14. 17:25

Szóval vegyesek a tapasztalatok! A mèhen kívülitől tobban tartok, mint a pòkfóbiámtól...:(

De ùgy gondolom a nap fel szem nem sok!! Kozben vizsgálatok folynak. Elvileg marciusban kezdem a clostit. Egy hónapot adunk magunknak.. csak jonne mar meg 38.ciklusnapon vagyok.a teszt ma negativ.:( szval tuti nem babó! Gabriella voltak mellekhatasok?

Dolcsy GRATULA!:) eros nőci lehetsz àm!!

Timon DRUKKOLOK NAGYON.irj majd mik a fejlemènyek.:) e vitamint szed vki closti melle a mehnyalkahartya miatt??? :)

Voros.orchidea gratula az ikrekhez. Nagyon koszonom h megirtatok a tapasztalatokat!:)

2017. febr. 14. 11:25
Szia! Nekem a ciklus 3. napjától kell szednem, napi 2*1-et, holnap kezdem ismét, ez a második hónapom. Az elsőben is így kellett szednem.
2017. febr. 14. 10:42

Ket veteles utan irta fel a doki. Azonnal mehenkivuli terhes lettem. (Nem mondom hogy feltetlen ertol de biztos rasegitett)

Aztan meg ket sikertelen terhesseg ( tehat osszesen 5) ...ezt kovetoen petevezetek atfulyason voltam. 2 honappal kesobb sikerult ujra teherbe esnem egy ujabb clostilbegyt "kura" utan. Azota 2.5 eves a kisfiam es szoptatas alatt sikerult be a kovetkezo. O is itt jatszik mellettem 1 eves elmult. 🤗

Nekem mensi utan 5 nappal napi egy szemet kellett 5 napon at szednem mindket alkalommal.

Osszessegeben ha okozott kis bajt is de ugy erzem neki is koszonhetem a gyermekeimet. Nem feltem tole masodszor sem. Ugy dontottem mindent az orvosra bizok es nem kotnyeleskedek bele a dolgaiba...es bejott. 😊

2017. febr. 14. 08:15

Nekem 2 hete volt inszemem.

És a mensi 5 napjától napi 2 szemet kellett bevennem :)

26 vagyok

2017. febr. 14. 06:46
Nekunk ikreink lettek. :) A világ legcsodálatosabb dolga, ne félj tőle :))))) En ugy emlékszem, a Clostilbegyt csak 6 hónapban használható! Nekem csak akkor segített, mikor az endokrinologiai problémáimat helyreraktak (nálam pajzsmirigy alulműködés és IR van). Szerintem vizsgáltass ki ilyesmiket endokrinologussal (ha még nem tetted), nehogy "feleslegesen teljenek" a Clostis hónapok! Sok sikert, remélem hamarosan babázhattok !
2017. febr. 13. 17:56

Van peteèrèsem , de gyatra.. van h nincs is, kimaradozik vagy picire nőnek a tüszőim.:(

Valóban ikreket eredmènyez? Első körben "dúrva" lenne.:)

22N

Lassan 2eve próbálkozunk.

2017. febr. 13. 17:55
Kinek sikerült a clostival? Milyen adagolásban? Nekem napi fel szem, 5napig. Nem kevès? Minden èrdekel!!!:)

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook