Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


113. Spring76 (válaszként erre: 111. - Reni 80)
2008. febr. 12. 17:24

Mi évek óta próbálkozunk, az a pár hónap még nem annyira gáz szerintem. Én most inszeminációval próbálkozok, vagyis mi.

Sok sikert nektek

112. Reni 80
2008. febr. 10. 12:43

Szia andyka20!


Köszönöm.azthiszem beszedem a kettőt.

Nagy bajom nem lehet tőle.Ez már ugy is az utolsó hónap.Aztán erősebbet kapok...állítólag.

Meglátjuk mi lesz.

Szia:Reni

111. Reni 80
2008. febr. 10. 12:39

Szia NUsi93!


Igen a clostibegytre.Én most kezdem a 3.-honapot.

Én is szedtem előtte a duphastont.Nem vettem észre semmit,esetleg hogy a menszeszem sokkal erősebb lett.Egyébként az rendbe van,csak 2 napig olían barnaság jön és csak utánna indul meg ahogy kell.

Mást nem szedtem de ha nem jön össze a baba akkor kapok valami erősebbet,csak nem merte inditásnak mindjárt azt adni.

ez a 7.-honapja hogy probálkozunk.Kivizsgáláson még nem voltunk.Kicsit izgulok hogy mi lesz ha nem jön össze.Miért késhet ennyit a bébi?De ha majd nem akarnánk.....

Egyébként aztmondták uh-alapján minden rendben van.Igaz hátrahajló méhem van.Ez nem igazán segít a dolgon.


Ti mióta próbálkoztok?


Szia :Reni

2008. febr. 8. 12:23

Sziasztok!!

Én tul vagyok egy első kúra clostin napi egyet szedtem de semmi hatása nem volt sztem nyugodtan bevehetsz 2 reni mert most nekem is az jön az egy után de már bánom h nem kettővel kezdtem az orvos rám bízta h egy vagy kettő én féltem és egyet vettem be és csodát vártam....de nem hatott...ugyhogy sztem nyugodtan..de ezt neked kell eldönteni!!!

és kitartás fel a fejjel:)

109. Nusi83 (válaszként erre: 108. - Reni 80)
2008. febr. 7. 21:31

Szia Reni!


A Clostibegyt tablettára gondoltál, azt szeded?

Én is már 2 hónapja együtt a Duphastonnal, de semmi. Még van egy havi adagom, és ha akkor sem jön össze a baba, akkor kivizsgálás!

Te miket szedtél már? Mióta próbálkoztok?


Szia.

108. Reni 80
2008. febr. 7. 12:20

Sziasztok!


Gondoltam írok nektek , már rég nem jelentkeztem.

Sajnos még mindig semmi nálam.Megkezdtem a harmadik havi adagomat.

Nagyon bíztam hogy sikerül de nem igy lett. Sajnos.

Mit gondoltok ha kettőt veszek be lenne valami bajom?

A dokim napi 1-et irt,de olvastam hogy ha nem használ az első honap után lehet 2-őt szedni.

Van 5 szem plusszom.Gondoltam beszedem. :))

Vagy ne?Szerintem nem lenne bajom tőle.

Sziasztok

107. f848559bc2 (válaszként erre: 106. - Nicolette02)
2008. febr. 1. 12:43

egy email címet ha adsz küldöm az infot.....

még mindig no mensi...holnap tuti kezdem a norcit.....

2008. jan. 31. 18:26

Szia Andyka! NE izgulj, ha elküldenéd a teákról amit tudsz nagyon megköszönném, nekem se lesz más választásom ha ez nem sikerül. Mégegyszer köszi, és sztem várj még egy kicsit lehet később lett pé-sed és ezért késik ennyit. Nem tudhatod.

Pusz

105. f848559bc2 (válaszként erre: 104. - Nicolette02)
2008. jan. 31. 09:26

Hát szedtem a clostit decemberben még..januárban volt Uh nem votl peteérés azóta nincs mensi....

nagyon jókat hallottam ezekről a teákról ha gondolod leírom h minek mi a dolga,nagyon sokaknak ez segített 28napos ciklus pé volt minden...nemtudom..most mit tegyek meddig várjak már ugy beleuntam ebbe....igen az tényeg jó h itt kiöntheted tényleg bátran a szíved lelked..mert már itthon én is ugy vok h nem akarom feszegetni mert igazából elütik vmivel....

104. nicolette02 (válaszként erre: 103. - F848559bc2)
2008. jan. 31. 08:46

Szia, én teljesen immunis vagyok az ilyen teákra, fogalmam sincs melyik mire jó.

Nem tudom te nőgyógyászhoz jársz v. endokrinológushoz? A gyógyszert a betegség kezelésére alkalmazzák sok mindenkinek segített, úgyhogy ha a dokid azt mondja még egy hónapig szedd akkor sztem jobb ha megpróbálod.

Azt hogy késik, nekem se rendszeres én is sokszor érzem hogy most fog megjönni aztán semmi, most pl 6 napot késett,(de gyógyszer nélkül) Előtte hónapban (első closti) mondjuk, gyógyszerrel kb 3 napot. Most én is utoljára próbálom a clostit, emellett beszereztem két kondigépet (leg magic, ab shaper) két hete és meglepő módon szoktam is tornázni :-). Sztem már kb 2-4 kg lement, kenyeret nem eszek, meg sertéshúst se. Úgyhogy én is az egészséges életmód válozás híve vok. Nem szeretem a gyógyszereket. Félek hogy valamit elrontanak bennünk, de hát lehet ez fog segíteni.

Várj csak , nem igazán értem, most is szedted a clostit és nem jön meg? Nekem is késett a closti mellett, várj még egy kicsit, és ami a legfontosabb ne izgulj, tudod akkor is késik. Hát tényleg azért borzasztó hogy ilyen fiatalon miken nem megyünk keresztül.

A másik dolog, lehet hogy sokat lógunk ezeken a honlapokon, de az biztos hogy nekem lelkileg sokat segítenek, nem is tudom néha annyira magam alatt vok és nem akarom mindig a családnak mondani, mert ők úgy se értik igazán. Jó hogy van ez a honlap, nekem sokat segít, és persze sok információt megkapunk.

úgyhogy sztem ez csak jó dolog!

Pusz

103. f848559bc2 (válaszként erre: 102. - Nicolette02)
2008. jan. 31. 08:30

Sya!!nekem is meg van az a könyv és még sok más:)lehet az se tesz jót h mindig ilyeneken lógunk vagyis h mindig e körüll a téma között mozgunk..de hát az ember már azt se tudja mit tegyen tényleg...én most tuti h nem vagyok az nem is voltunk annyit együtt h lenne rá esély..meg hát nem volt Pé az Uh-n ugyhogy sztem tuti nem...vmi olyat érzek este óta h már majd nem megjön de még se..na ezt jól leírtam..de rem éretd..most akkor mit tegyek de viszont januárba nem volt mensi a doki meg azt mondta h ha egész hónapba nem jelentkezik ujra norcolut..most akkor mit tegyek??kezdjem el vagy még ezt a napot várjam meg...és akkor holnaptól alkalmazzam??szted??én arra jutottam még ez a hónap closti és ha ez se segít akkor jön a telejsen uj változás..vagyis barátcserje kapszula palástfű tea cickafark aztán málnalevél...közben pedig rengeteg mozgás vagyis amennyit az időm enged majd és akkor meglátjuk..ugye a legelső lépés a rendes ciklus beállítása lenne de ez lassan egy éve nem jön össze...hát nemtudom...nem gondoltam volna h ilyen fiatalon érint ez a probléma...

Te iszol vmilyen teát??

szép napot...

pusy

102. nicolette02 (válaszként erre: 100. - F848559bc2)
2008. jan. 31. 07:43

Szia, biztosan nem vagy terhes?

Minden orvos mást mond, de sztem csak mi változtathatunk a dolgokon az életmódváltással, mozgással, és esetleg természetes dolgokkal. sztem a gyógyszer csak néhány embernél hat, a többieknek sokkal többet kell azért tenni hogy legyen eredménye.

A Zita West könyévben olvastam róla, hogy küldöldön nem is annyira a gyógyszerrel, hanem a természetes életmóddal,és akupunktúrás kezelésekkel gyógyítanak. De annyi mindent hall az ember.

Szerintem nekünk mindent meg kell próbálni, kezdtük a gyógyzserrel, most akkor a teljes életmódváltás, nics cigi, buli, kávé, viszont sok egészséges étel, .........Ennyi esélyünk van na meg persze a drukk is bennünk lehet és akkor jön majd össze amikor nem is várjuk, mert tudatalatt megnyugodtunk.

Az a lényeg, hogy meg kell próbálni mindent, a lehetőségeinkhez mérten. És meg lesz az eredménye. Ne izgulj!

Pusz

101. f848559bc2 (válaszként erre: 98. - Nicolette02)
2008. jan. 30. 18:38

Sya!!

semmi extra...nincs változás vagyis annyi h semmi tünet ami eddig volt az elmult..nemtudom mit tegyek..most megint forduljak a norcoluthoz h meghozza és akkor próbáljam még a napi 2clostit és ha az se hat akkor rátérek a gyógynövény dolgokra...teákra elvileg sokkal hatásosabbak..beállítják a ciklust akár 28naposra is..ugye nem ártana ezzel kezdeni...a dokikat se értem sokszor felírnak egy olyan gyógyszert ami nem biztos h a legjobb sőt...nemtudom mit csináljak....

nektek persze szorítok!!!!!pusy

100. f848559bc2 (válaszként erre: 98. - Nicolette02)
2008. jan. 30. 18:38

Sya!!

semmi extra...nincs változás vagyis annyi h semmi tünet ami eddig volt az elmult..nemtudom mit tegyek..most megint forduljak a norcoluthoz h meghozza és akkor próbáljam még a napi 2clostit és ha az se hat akkor rátérek a gyógynövény dolgokra...teákra elvileg sokkal hatásosabbak..beállítják a ciklust akár 28naposra is..ugye nem ártana ezzel kezdeni...a dokikat se értem sokszor felírnak egy olyan gyógyszert ami nem biztos h a legjobb sőt...nemtudom mit csináljak....

nektek persze szorítok!!!!!

2008. jan. 30. 15:48

Na sziasztok csajszik!

Kivel mi van?

Hogy vagytok, mi történt veletek?

Úgy izgulok, remélem írtok valami jót.

Üdv mindenkinek

98. nicolette02 (válaszként erre: 97. - F848559bc2)
2008. jan. 29. 17:54

Szia, jó volt a hétvégém, ismét szedem a clostit. Úgyhogy bizakodunk mindketten. :-)

Remélem Veled is minden OK! Írj ha van valami. pusz

97. f848559bc2 (válaszként erre: 96. - Nicolette02)
2008. jan. 28. 13:05
Sya..hát igen...na és veled mizu??hétvégéd jól telt??
96. nicolette02 (válaszként erre: 95. - F848559bc2)
2008. jan. 28. 11:22

Szia, hát én is szorítok ám neked!!!!

És én is igy vagyok ezzel, amikor késik, még ha a fejem fáj is inkább szenvedek nehogy baj legyen.

Akkor nem csak nekem vannak ilyen gondolataim. Kívánom, neked és mindenkinek, hogy végre sikerüljön. Puszi

95. f848559bc2 (válaszként erre: 94. - STanna)
2008. jan. 28. 08:50

Syo!!Még mindig semmi.....mensi sehol..tünetek háát vannak...

Hát ez aranyos volt...reméljük így lesz...legyen így!!!!!

neked is szép napot...vagyis nektek is is:)))

94. STanna (válaszként erre: 93. - F848559bc2)
2008. jan. 28. 07:18
Szia Andyka!te tudsz már valamit magaddal,vagy magatokkal kapcsolatban?Én sem merek soha semmit beszedni,hátha van valami .....Jó lenne,már a pelenkázáson szenvedni!Egyébként,ha már mindenkinek összejön alakítunk egy fórumot,hogy kinek melyik popsikenőcs jön be,vagy ki a legfáratabb az éjszakai szoptatások után!?Mit szóltok??Puszi,és szép napot minden leendő kismamának!Ui:Lehet,hogy ezek az utólsó hetek,hogy reggelente itt ülünk,mert pár hét múlva nem tudjuk reggel elhagyni a klotyót,mert a manók miatt hánynunk kell!Hát így legyen!!!!!!!!
2008. jan. 25. 22:16

igy van Nico!!!!!!vagyis így lesz

...képzeljétek el tiszta náthás vagyok most is itt szorongatom a NeoCitranos bögrémet...félek inni mert nemtudom h mi van belül vagy ki van..vagy h van e ott valaki...reggeli hányinger émelység fáradság álmosság volt.....

2008. jan. 25. 09:17

Lányok annyira igazatok van!!!!!

Meglátjátok egyszerre fog kerekedni a pocakunk!

:-)

Puszi mindenkinek és szép napot!

91. f848559bc2 (válaszként erre: 90. - STanna)
2008. jan. 24. 18:44
Ez ari volt nagyon:)én is próbálok mindenkit bíztatni!!!!!
90. STanna
2008. jan. 24. 17:27
Sziasztok Drágáim!!Remélem van akinek már alakul a városprojekt!Úgy érzem,hogy mindenki egy kicsit elvan keseredve!Ne legyetek!Én ismeretlenül is bízok mindenkibe!KITARTÁS CSAJOK!!!Én,különben mindig csinálok tesztet,ha már 5percet késik akkor is,na de persze az eredményt anélkül is tudnám,de jó az a pár perc izgulás!Szerintem az kell nekünk! :))
89. f848559bc2 (válaszként erre: 87. - Nicolette02)
2008. jan. 24. 15:59
Syoka!!persze értem mire gondolsz...nagy nehezen rá találtam álmaim dokijára..nagyon rendes halál aranyos kedves törödik velem és tényleg azon van h ez a dolgo összejöjjön...drága de megéri...de sok olyan dokinál voltam aki szó szeritn b...az egészre....ugyhogy megértelek...hááát nemtudom mi a pálya velem még nem csinálok tesztet nem merek....
88. nicolette02 (válaszként erre: 86. - F848559bc2)
2008. jan. 24. 12:22

Ja és persze nagyon-nagyon szurkolok hogy ez a kis rosszullét "tartós" maradjon, legalább kilenc hónapig.

Csak vicceltem azért nehogy rosszul legyél 9 hónapig. :-)

Pusz

87. nicolette02 (válaszként erre: 86. - F848559bc2)
2008. jan. 24. 12:11

Szia, remélem hogy a baba miatt.

Nem azért voltam elkeseredve igazából,hanem úgy érzem az orvosommal van baj. Nem tudom hogy igazából csak a pénz miatt hív és nem tud semmit tenni. Érted? Inkább elmennék valakihez aki teljesen kivizsgál. Vagy mit tudom én.

Na mindegy, a nem ért meg senki azt úgy értettem, hogy elbagatelizálják ezt a dolgot.

Tudod mindenkinek a saját baja a legnagyobb. KOnkrétan a családra gondolok, akik szerint nincs is semmi bajom majd megoldódik.

Én meg várom hogy legyen valami és ez akasztott ki. Na de ma már jobb.

Köszi és puszi

86. f848559bc2 (válaszként erre: 84. - Nicolette02)
2008. jan. 24. 06:50
Nico nem szabd elkeserdni..tudod h itt számíthatsz ránk..és nem hiszem el h nm értenek meg,biztosan megértenek csak tudod ezt aki nem éli át az nem tudja igazából átérezni a dolgokat..fel a fejjel..ismerős az érzés egyszer fennt másszor lennt..én is sok mindent nem értek és hidd el rengetegen vagyunk ezzel így..nap mint nap felteszem a kérdést magamnak miért pont nálam,miért pont velem,miért,miért,miért????de ezzel csak rágom magam és sajnos ezzel nem jutok előbbrébb!!!ezt a véletrenre kell bízni ezt a dolgot!!tudod nagyon sokan vagyunk a listán,nagyon sokanszeretnénk babócát,és ki kell várni az idejét mire sorra kerülünk..én ezt próbálom így elképzelni!!Fel a fejjel!!!Nme szabad elkeserdeni...tudom könnyű mondani hidd el tudom,ismerem,de akkor is!!!semmi sem lehetetlen ezt se feledd el...sokaknak mondták már azt h nem lehet és aztán egy óvatlan pillanat és boldog szülők lettek!!Amugy nálam még nincs mensi mindig nemtudom mi van velem...émelygek ma reggel a melleim nagyon érzékenyek a napokba,és teganp este össze vissza ettem mindent amit megkívántam..nemtudom miez...KITARTÁS!!!!!!!!!
2008. jan. 23. 14:20
Nem tudtok Debrecenben egy jó orvost?
84. nicolette02 (válaszként erre: 83. - F848559bc2)
2008. jan. 23. 13:50

Szia, csináltam most még egy tesztet persze negatív lett.

Most rossz napom van, csak a dokiban bízhatok hogy segít. Felhívtam egy endokrinológust és ő persze csak március 5-én tud fogadni. El vagyok keseredve teljesen.

Tudom pozitiívan kell hozzá állni, de annyira rossz. És a legroszabb, hogy senki nem érti mi a bajom, max. csak ti. Úgy érzem magam mint egy .... Nem is tudom mintha nem velem történne ez az egész.

Biztosan lehet gyereke annak akinek PCO-ja van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook