Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


173. Reni 80 (válaszként erre: 170. - F848559bc2)
2008. márc. 13. 12:07

Szia Andy!


Persze meglesznek ezek a manók!!Kivárjuk!!

Nem ,nem szedem a clostit.Most fogyott el három havi adag.Aztmondta a doki ha nem esek teherbe akkor ad valami erősebbet.Még nem mentem vissza.Talán ezt a hónapot megpróbálom gyógyszerek nélkül. :)

Aztán ha semmi, akkor visszamegyek valami bogyókért :)

Nem tudom , majd jelentkezem a fejleményekkel.


Szia:Reni.

2008. márc. 12. 09:45

Sziasztok csajok!


Fel a fejjel, mindenkinek össze fog jönni én tudom!!!

Váratnak csak magára a picurkák.

Amúgy én már két hónapot szedtem a clostit és mostmár csak várok és megyek alaphormonvizsgálatra. Megnézik, hogy melyik nem termelődik vagy éppen melyik termelődik túl, gondolom. De igazából nem is sejtem mi lehet a baj.

Mindegy nyugi mindenkinek, és amíg azt nem mondják nekem hogy klimaxolok addig nem adom majd fel!!!!

:-)

Üdv: Niki

171. sparkler (válaszként erre: 168. - F848559bc2)
2008. márc. 11. 19:46

Szia Andi!

Kitartás és merészség!! Minél hamarabb veszel egy tesztet annál hamarabb megtudod, vagy azt amit már régen látni szeretnél vagy az ellenkezőjét, de legalább a bizonytalanságot mint tényezőt kizárhatod. Szurkálás: hát ez nem az, olyan érzés mintha fel lennék duzzadva belülről, és minden leülésnél és felállásnál érzem, hogy vannak belső szerveim. De mindezt csak itt középidőben 3-4 napig. Hozzáteszem, hogy én az első doboznál is ezt éreztem, sőt. Annyira vacakul voltam tőle hogy a dokim javasolta, hogy irassam ki magam.

170. f848559bc2 (válaszként erre: 169. - Reni 80)
2008. márc. 11. 12:31

Köszönö Reni aranyos vagy:)

Én is nagyon nagyon szorítok neked is nektek is:)

Hát igen nagyon furcsa érthetelen dolgok ezek és sok miértre nincs válasz de sztem akkor fog jönni a babó amikor abszolut nem számítunk rá,csak tényleg győzzük kivárni:)

Most szedni fogod a clostit?

169. Reni 80 (válaszként erre: 167. - F848559bc2)
2008. márc. 11. 12:22

Szia andyka20!


Nem, nem keseredtem el és persze nem adom fel,csak minden hónapban úgy bízom......

De majd egyszer talán.De szerintem én többet nem hőmérőzök mert csak felidegesítem magam rajta.

Egyenlőre elraktam.Jövő hónapban megkezdem a kilencedik hónapomat:( Már jo lenne ha nem váratna olyan sokáig magára.

Azért kíváncsi lennék mi játszódik le odabenn , mi akadályozza meg ,hogy nincs baba.Te nem?

Akkor talán megérteném.Mindenesetre neked nagyon szurkolok olyan jo lenne ha sikerülne már valakinek!!Szerintem már sínen vagy :)

Kitartás!!

168. f848559bc2 (válaszként erre: 166. - Sparkler)
2008. márc. 11. 08:02

Szióka!

Igen az jó jel tényleg ha fáj én 2hónapja clostizok de még csak a mult a hónapban éreztem először h érzem azt a bizonyos szurkálást vagyis peteérést...és jól mondja a doki akkor mindent bele,de ha erősen fáj akkor persze érthető..nekem nem voltak erős görcseim csak éreztem h néha néha bele nyilal erősen gyengébben....Kitartás:)én még nem teszteltem:(nem mertem..még gyűjtöm az erőt!!Szép napot!

167. f848559bc2 (válaszként erre: 164. - Reni 80)
2008. márc. 11. 07:59

Szia Reni!

Ne keseredj el tudom jobb lett volna ha nem ön meg és babaós vagy de ez is nagyon jó eredmény már h legalább beállt a ciklusod vagyis nagyon ugy néz ki:)Ugyhogy fel a fejjel és hamarosan jön a babó!

A hőmérő nekem is 37et mutat már jó ideje vagy ez fölé megy a 31.napomon járok de nem élem bele magam semmibe,bár még nem teszteltem tünetek vannak de nem foglalkozok velük nagyon...na mindegy majd lesz valami...

Kitartás és uj honap uj remény uj esélyek:)

2008. márc. 10. 21:26

Szia Andi!

Oké értek mindent. Valóban korai, bár vannak nagyon korai tesztek is - állítólag. Nálunk most van középidő, ettől a vacak bogyótól ugy fáj a hasam, de azt mondta a dokim, ez igy jó, mert legalább tudjuk, hogy működik a minek működnie kell. Meg azt is mondta, hogy ilyenkor aztán "mindent bele", könnyű mondania nem neki fáj. Na mindegy, még szerencse, hogy az én Kedvesem igen megértő.

165. sparkler (válaszként erre: 163. - Letti81)
2008. márc. 10. 21:22

Szia!

Nekem azt mondta a doki, hogy az első naptól, amikor megjön szedjem 5 napon keresztül. Igazából nem tudom, mert a tőájékoztatóján nem ezt írják, de hát Ő az orvos Ő tudja. De ha nem vagy biztos benne és ugy érzed félreértetted, akkor szerintem hívd fel, nem fogja "leharapni" az orrod. És inkább legyél biztos benne mintsem rosszul kezd el szedni.

164. Reni 80
2008. márc. 9. 20:05

Sziasztok!


Hát sajnos megint megjött. :(

Pedig már két hete 37C-ot mértem de többet én sem mérem.Lejárt a három hónap is megyek vissza a dokihoz.Most kapok valami erősebb gyógyszert.Majd megirom mi lesz az.Hátha valaki szedte már.

És azthiszem lesznek további vizsgálatok.

De legalább beállt a mensim már a harmadik honapja hajszál pontosan minden hó hatodikán reggel megjön.Ez jo jel szerintem.

Na kitartást mindenkinek!!


Sziasztok

163. Letti81
2008. márc. 9. 19:28
Sziasztok! ÉN uj vagyok:Most kaptam Clostilbegyt-et nekem a dokim azt mondta,hogy a men...5dik napjától kell szednem 2x1-et ha valaki másképpen tudja kérem írjon lehet,hogy elértetem adokit
162. f848559bc2 (válaszként erre: 161. - Sparkler)
2008. márc. 9. 18:54

Szia!

Geri a párom:)

Köszike a biztatást....tesztet azért nem csináltam még eddig mert azt mondták korai várjak egy két napot még és akkor tuti eredményt kapok ma még csak a 30.napomnál járok....

161. sparkler (válaszként erre: 160. - F848559bc2)
2008. márc. 9. 18:02

Szia!

Igaza van Geri-nek (bár nem tudom ki Ő, meg a testvérednek is), minél jobban stresszeled magad annaál inkább nem lesz eredmény. De ha annyira kíváncsi vagy miért nem vettél egy tesztet? Bárhol lehet szinte kapni - még hétvégén is. És ha megcsinálod, máris választ kapsz minden kétségedre. :-)) Kitartás, fel a fejjel.

160. f848559bc2 (válaszként erre: 159. - Nicolette02)
2008. márc. 9. 12:55

Szióka barátnőm:)

Ne haragudj h még hétvégén is zaklatlak de annyira szomorú vagyok és valakinek el kell mondanom ami bennem van...

Mensi még mindig sehol 2napja...a hőm eddig 37,3-37,4 között ingadozott ma reggelre csak 37volt megijedtem és ujra mértem később akkor 37,4 lett ezt is furcsáltam nagyon megint ujra mértem akkor meg már 36,9 volt most akkor mi van??nem vagyok babás??rossz a hőmérő??Geri azt mondta kidobja a hőmérőt mert egész nap a számba lóg és h ezzel is csak idegelem magam,nővérem szintugy azt mondta minek méregetem ő se mérte egyik gyerenél se mégis terhes lett pedig neki is voltak problémái én annyira félek,elkövettem egy nagy hibát beleéltem magam ebbe a 2napba h babó van és most annyira depis vagyok h nem bírok magammal síró görcseim vannak most vettem ki megint a számból és most egy uj hőt mutat megint 37,1 jajj nem hiszem el.....teljesen padlón vagyok komolyan mondom....Remélem te jól vagy és azt is h minél előbb tudunk beszélni...Bocsi h zavartalak!

159. nicolette02 (válaszként erre: 157. - F848559bc2)
2008. márc. 6. 11:38

Szia Andi!


Tegnap voltam orvosnál, nem vizsgált meg hanem elküldött alap hormon vizsgálatra, amire a mensi 2-3. napján kell mennem. Úgyhogy nyugi van addig. Ja és képzeld Gerit is elküldte vizsgálatra a biztonság kedvéért.

Kiváncsi leszek mi lesz a végeredmény, van e értelme ennek. Na mindegy, megyek, várok türelmesen hátha ez segít.

Üdv: Mindnekinek

158. sparkler (válaszként erre: 157. - F848559bc2)
2008. márc. 5. 19:55

Halihó!

Nem vagyok elkeseredve, csak kicsit türelmetlen vagyok. De szerintem ezzel mindenki igy van. De igazad van, nézzünk előre. Aztán hajrá, mindent bele.

157. f848559bc2 (válaszként erre: 156. - Sparkler)
2008. márc. 5. 14:28

Persze h értesültök róla:)

Hát igen nem könnyű ez az egész téma,mindig vannak ujabb kérdések és nagyon nehéz ez az egész körforgás,és sztem tényleg annyira a véletlen pillanatra kell bízni az egészet...

Hát sztem sokan eldöntöttük már a fejünkbe gondolatainkba h babót szeretünk de nem azon mulik sajnos..mert iinkább a legtöbb esetben sztem az a baj h tul sokat is gondolunk rá és könnyű mondani h ne görcsöljünk rajt meg majd összejön de jönnek a kérdések h de mikor miért nem most miért pont én.....

Na mindegy fel a fejjel és nézzünk csak előre és majd csak megtörténik a csoda velünk is lassan már:)

156. sparkler (válaszként erre: 152. - F848559bc2)
2008. márc. 4. 21:49

Köszi a biztatást. Remélem értesülünk róla ha "csoda" lesz, őszintén kívánom, hogy legyen!

Olvastam, hogy sokaknak bevált. Remélem nekem is szerencsém, lesz. Bár egyszer azt mondta a dokim, hogy "magának semmi baja, majd ha fejben el tudja dönteni, hogy gyereket akar, akkor lesz." Hát - lehet igy működik, de akkor most mi van? vagy inkább mi nincs? Na erről ennyit.

155. Reni 80 (válaszként erre: 140. - Nicolette02)
2008. márc. 3. 10:06

Szia'


Várok türelmesen.. :)Mérem azóta is és ma ujra 37-volt én ezt nem értem.De azért örülök neki.

Azért remélem nem kell menni erre kis mütétre egyikünknek sem.

Szia: Reni

2008. márc. 2. 20:53

Na én most elköszönök reggel korán kelés:(

Szép álmokat majd holnap jövök:)

2008. márc. 2. 20:51
Nico küldtem neked priviben egy kis érdekességet majd olvasd el:)
152. f848559bc2 (válaszként erre: 151. - Sparkler)
2008. márc. 2. 20:27

Én nekem ez volt a második hónapom h szedtem és nagyon ugy néz ki most volt pé!most pedig várakozó időben vagyok várom a csodát:)

Igen nagyon sokan vannak akinek bevállt ez a gyógyszer persze vannak olyanok is akiknak sajna nem de előbb vagy utóbb sikerül mindannyiunknak:)Ugyhogy kitartás és bátran kérdezz ha tudok segítek nagyon szívesen:)

151. sparkler (válaszként erre: 149. - F848559bc2)
2008. márc. 2. 20:10
Szia! Te mióta szeded ezt a "bogyót"? és milyen gyakorisággal? Átnéztem az összes hozzászólást, ami eddig volt, igen szép multra tekinthet vissza a fórum. Sok itt a hasonló gondokkal küzdő, de legalább úgy látom egymást próbálják erősíteni és bíztatni, ez nagyon jó. :-)
2008. márc. 2. 20:06
Azt hittem már m indenki alszik, vagy valami mást csinál.... :-))
149. f848559bc2 (válaszként erre: 148. - Sparkler)
2008. márc. 2. 20:04

Szióka!

Üdv a csapatban:)

2008. márc. 2. 19:56

Sziasztok Csajok!

Kezdőket bevesztek a Csapatba? Én is most kezdtem el szedni kb. 3 hónapja, de nekem is azt tanácsolta a doki hogy 2 hóig szedjem aztán hagyjam ki. Most azonban ujra kezdtük, igaz 3 x 1 -es adagokban. Azt mondta a doki, hogy ha ez sem segít, akkor a következő hónapban 4 x 1 az adag, aztán ha azzal sem lesz meg a várt hatás másfelé indulunk. HÁT??? Na majd meglátjuk....

147. f848559bc2 (válaszként erre: 146. - Nusi83)
2008. márc. 2. 13:45

Szióka!

Arra mindenképp kétdezz rá mert az szerintem fontos ott biztosra látja hogy van e pé!

Köszönöm h leírtad,én meg erre kérdezek rá a dokimtól...

A hőmérőzéssel kapcsolatban nem vagy egyedül aki nem igazodik ki rajta én is csak nagyjából próbálok!Ti mióta próbálkoztok?

146. Nusi83 (válaszként erre: 144. - F848559bc2)
2008. márc. 2. 10:14

Szia Andyka!


A Duphaston a sárgatesthormon működését elősegítő gyógyszer, vagyis a megtapadást segíti elő. A Closty meg ugye a peteérést, és így hangolódik össze a kettő a dokim elmondása szerint. Nekem nem kellett mennem pé. figyelésre a dokimhoz, csak simán a hőmet mérem, bár nem nagyon tudok kiigazodni rajta. Már több embertől hallottam, hogy ők a Closty mellett havonta rendszeresen mennek. Egy hónap múlva kell mennem a dokihoz, akkor rákérdezek tőle.

145. Nusi83 (válaszként erre: 142. - Petiandi)
2008. márc. 2. 10:09

Szia!


Köszönöm a biztatást, nagyon jól esik. Nekem azt mondta a dokim, hogy csak 3 hónapig kell szednem a Clostyt, mert elég erős és utána pihentetni kell. Nálad pont az ellenkezője vált be. Gratulálok Brigihez.

144. f848559bc2 (válaszként erre: 142. - Petiandi)
2008. márc. 1. 20:04

Szia!

Amikor ilyet olvasok az tök sok erőt ad és és nagyon jó hallgatni azokat akiknek már sikerült és ott van az így h másnak is sikerült más is kivárta és átélte ezeket amiket rajtam kívűl itt a hoxán sok csajszi!

Nekem is gondjaim vannak a mensivel..vagyis nekem is csak gyógyszerrel jön meg még pedig a Norcoluttal...de én csak a clostit kaptam 2hónapja..Duphaston az pontosan mire jó?vajon nekem a dokim miért nem írta azt fel pedig sokaktól hallottam már h akinek nem rendszeres az együtt kapja a clostival..hát én nem kaptam...tudnál nekem írni róla valamit bővebben..nagyon szépen köszönöm!És nagyon gratula a kitartásodhoz és persze a csöppségedhez!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook