Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalatok vannak a Clostilbegyt nevű tablettával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2213. Vicus33 (válaszként erre: 2212. - Vicus33)
2009. jún. 21. 12:33
Bocs...már látom hogy 26 éves vagy. Akkor tényleg nincs semmi veszve.
2212. Vicus33 (válaszként erre: 2209. - Tüncica83)
2009. jún. 21. 12:32

Te még nagyon fiatal vagy ha 83 a születési éved. Még nem késtél le semmiről. Ha hamar rendbejössz és használ a gyógyszer akkor már idén baba lehet. Én is ez szeretném.

Van egy férjem de nincs családom. Családhoz gyerek is kell...

2211. Vicus33
2009. jún. 21. 12:29

Nekem mikor 1200 felett volt a prolaktin akkor volt egyetlen egyszer hogy 38 napra jött meg. Amúgy ezzel nem volt gond. Nem tartott sokáig és sokat barnézot előtte és utánna de rendszeres volt.

Most nem tudom mekkora volt a proli mert nem volt vérvétel de akkor már több mint egy hónapja szedtem a bromot és másfelet belőle. Nekem ennyitől ment le.

De a női hormonom (ösztradiol vagy mi) az is nagyon alacsony volt az elején aztán ez nőtt.

most várok. Aztán mindenképp el kell mennem orvoshoz. Nem tudom mi lesz.


Változást annyit vettem észre hogy most nem akar leszakadni a mellem. A prolitól fájt mindig mensi előtt nagyon. Most csak kicsit és inkább a bimbó környéke és a hasan teljesen lent kicsit ki van dagadva. Nem nagyon de egyből észrevettem.


Tök jó hogy így lehet itt ilyenekről írni. A párommal nem tudom megbeszélni.

2210. Vicus33 (válaszként erre: 2209. - Tüncica83)
2009. jún. 21. 12:20
A peteéréskor kaptam egy tüszőrepesztő szurit - Chronagon injekciót. Azt mondta ha a következő két napban együtt leszünk akkor teherbe kell esnem. Hát mi mindent megtettünk.
2209. Tüncica83 (válaszként erre: 2207. - Vicus33)
2009. jún. 21. 11:47
ok, hogy akkor látott érett petét, de ki tudja mikor repedt meg, és a repedéshez kell hozzáadni 14 napot, nem hőmérőzöl?
2208. Tüncica83 (válaszként erre: 2206. - Vicus33)
2009. jún. 21. 11:45
Szia! Hát már majdnem normális 544 és 496 ig jó, de 1292-ről indultam, már normális ciklusom is 36 napos előtte 97 napra jött meg. Úgyhogy én normálisnak tekintem, már van peteérésem és tüszőrepedésem is, úgyhogy elvileg nincs más gátja a teherbeesésnek, és ez még csak a 2. hónap, hogy volt tüszőrepim, szóval annyira nem gáz, ha ahhoz viszonyítom az időt. Napi egy szem 2,5 mg-os bromot szedek, és ez volt az első ciklus, hogy clostit is kaptam már mellé, mert eddig nem lett volna értelme.
2207. Vicus33
2009. jún. 21. 11:45

Nekem tegnap volt a 28. nap de 10-ből 7-szer 26 napra jön meg. Tehát ahhoz képest meg már régebben meg kellett volna jönnie.

Ultrahangon voltam 2-án és volt peteérés rendesen. De már 1-én is volt csak az Pünkösd volt és ezrt mentem 2-án orvoshoz. Ha a peteéréstől 14 nap múlva kell megjönnie akkor az meg még régebben lett volna. 15-16-án kellett volna megjönnie akor ahhoz képest, nem?

Nem értek ezekhez a kiszámolásokhoz mert csak napárat nézek. Most nézték előszőr van-e peteérésem.

2206. Vicus33 (válaszként erre: 2205. - Tüncica83)
2009. jún. 21. 11:41

Szia!

Neked lemet már a prolaktinod?

Mennyit szedsz a bromoból?

Van más gátja is annak, hogy teherbe ess?

2009. jún. 21. 11:35

Mókamiki nagyon drukkolok, tudom, hogy milyen rossz ez, az én férjem is kint volt külföldön fél évig, és csak 6 hetente jött haza, plusz volt a prolaktin gondom is, úgyhogy így nem igazán jött össze, de majd most!


Ujlány! Neked is drukkolok, megkérdezhetem, h hogy próbálkozol egyedül? Spermabank vagy ilyesmi? Csak érdekelne, hogy ez, hogy működik Magyarországon.


Vivus, én szerdára nem várom, ugyhogy hamar kiderül mindkettőnknek, a hőm még fent van, nem érzek semmi extrát, csak a tudat idegesít, h a doki azt mondta a pöttyös méhnyálkahártyámra, hogy ő inkább mensire tippelne.

2204. Vicus33 (válaszként erre: 2203. - Ujlany)
2009. jún. 21. 11:26

Nem volt még ilyen vizsgálatom.

Két évet elvett az életemből az előző orvos aki csak azt mondta hoy próbálkozunk és szedjem a bromocriptint a prolaktinra. Mert csak ez miatt nem jön össze. Ultrahangos vizsgálaom volt és ott minden rendben volt. Aztán mikor lement a prolaktin (tavaly szept.) azt mondta hagyjam abba és mindent bele.

Nem nézte van-e rendesen peteérés mert a mensim rendszeres volt de arra nem gondolt, hogy ez még nem jelenti azt hogy megtermékenyül. Aztán márciusban kértem nézze meg a vérem mert addig nem jutott eszébe magától. Kiderült magasabb mint volt. Na akkor már nem tudott mit mondani és elküldött endokrinológushoz. Már rég megtehette volna. Most ez az első ilyen hónap a clostival.

2203. ujlany (válaszként erre: 2202. - Vicus33)
2009. jún. 21. 10:28
hu, az tenyleg sok ido Vicus, akkor gondolom te mar minden vizsgalaton tul vagy. Volt petevezetek atjarhatosagid? Nekem beigerte az orvos, de nagyon felek tole, olyanokat olvasok rola.. persze mindegy, ha kell, kell es megyek is.
2202. Vicus33 (válaszként erre: 2201. - Ujlany)
2009. jún. 21. 10:10

Az a baj hogy nekem már sok ilyen hónapom volt.

Több mint 2 éve próbálkozunk.

Most attól van reményem, hogy új orvoshoz járok.

Endokrinológushoz küldött engem is a nőgyogyim aki nálam is elrontott a kezelést.

Ami gyógyszereket itt kaptam már rég felírhatta ő is ha értene hozzá.

Az esetem végül is mókamikiéhez hasonló.

2201. ujlany (válaszként erre: 2199. - Vicus33)
2009. jún. 21. 10:03

Vicus, szurkolok, hogy ne legyen negativ. En nekem csak egy taktikam van, elore keszitem magam, hogy tul kell elnem azokat a napokat. Az a par nap amig nem tudok kievickelni a csalodottsagbol eleg rossz, de aztan megint pozitiv leszek, hogy uj honap, uj esely....


nagyon szurkolok neked!

2200. Vicus33 (válaszként erre: 2196. - Tüncica83)
2009. jún. 21. 09:58
Tüncica! Én akkor már aludtam.
2199. Vicus33
2009. jún. 21. 09:57

Sziasztok!


mókamikinek drukkolok, hogy mire a férje hazaér legyenek szép nagy petéi.


Nekem ez a 29. napom.

Még semmi.


Remélem nem csak a gyógyszerektől késik.

Kedd reggelig még sok idő van.

Mi van ha nem jön meg és negatív lesz a teszt?

2198. ujlany
2009. jún. 21. 07:23

Jo reggelt!

Mokamiki, jo hogy talaltal egy rendes orvost, egyetertek veled, minden honap szamit. Nekem is mondjak a barataim, hogy legyek turelmes, par honap nem szamit, en meg mondom nekik, hogy az egyetlen statisztika ami zakatol a fejemben, hogy evente 4%-kal csokken az eselyem, magyaran versenyt futok az idovel.

Egy nagyon hires amerikai professzor cikket olvastam a minap. A 40 feletti teherbeeses eselyeirol es a media megteveszto szereperol irt. Szerinte nagyon karos, hogy 40 feletti hires emberek allnak elo a torteneteikkel, miszerint "csak ugy" teherbeestek. Szerinte 44-45 ev felett gyakorlatilag lehetetlen, hogy egy no segitseg nelkul varandos legyen. Persze az elet produkal csodakat, csak nem annyit amennyi a cimplapokon van. nem tudom mit gondltok errol...


Nagyon drukkolok mindenkinek. En 38 evesen jottem ra, hogy szeretnek egy babat, egeszen addig ugy gondoltam, hogy ez nem nekem valo. Aztan elindultam az orokbefogadas utjan, de csak a keseruseg ert, ezert dontottem ugy, hogy akkor legyen inkabb sajat babam.

hat majd meglatjuk....


szep vasarnapot nektek!

2197. mókamiki
2009. jún. 21. 06:52

Sziasztok!

Új vagyok és iszonyúan örülök, hogy 40 évesen nem vagyok egyedül az érzéssel: kell még egy pihe-puha illatos szuszogó kismazsola nekem!A fiam lassan 11 éves,a suli,a napi edzések hiányérzetet keltettek bennem:kell még egy törpe,akiről lehet gondoskodni.

A nőgyogyim kibabrált velem- akár már fél éve állapotos lehetnék!-csak clostit szedetett velem.Kétszer is teherbeestem,de nem maradt meg egyik babócám sem. Múlt hónapban endokrinológushoz mentem,aki rögtön vért vett és kiderült,hogy az FSH szintem magas:kevés érlelődő petesejt,sárgatesthormon-hiány,stimulálni kell a teherbeesést.Endokrin-orvos szerint 35 éves kor fölött a nőgyogyinak min. gondolni kellene arra is, hogy progeszteront szedet a leendő kismamáival. Mert ha csak a petécskék érdegélnek, abból nincs kihordható terhesség, nincs ami életbentartsa addig, míg saját tápanyagellátása nincs. (azért írtam le az én esetemet, mert igenis számít 1-2 hónap is annak, aki "babára-éhező"- különösen ha nem mai csirke-ha nem muszály, ne legyenek negatív-tesztes eltékozolt hónapjaink!!!

Most ott tartok, hogy még 1 clostis nap, utána a 16. naptól Utrogestan tabletta. A gáz az, hogy a férjem kamionos és a 3-4-5 hetes kintlétet nem tudjuk mindig összehangolni az én középidőmmel. Szorítsatok légyszi, hogy a köv. heti szerdai-csütörtöki érkezést szép érett petékkel várjam!

Egyébként pedig minden babára-vágyónak eredményes própálkozást kívánok!!!!!!!

2196. Tüncica83 (válaszként erre: 2195. - Vicus33)
2009. jún. 20. 23:07
Vicus én itt vagyok még, és te?
2195. Vicus33 (válaszként erre: 2194. - Ujlany)
2009. jún. 20. 22:10

Nekem nem szúr sehol most.

De nem is szokott csak mikor megjön.

Én is vettem tesztet egy hete és negatí lett.


De előtte volt pozitív csak az egy injekciótól volt. Aztán kiürült a hcg a szervezemből. De akkor láttam előszőr két csíkot. Pár percig örültem aztán a betegtájékoztató elolvasása után elmúlt a lelkesedésem.


Kívánom, hogy összejöjjön amit szeretnél.


Eddig nem próbálkoztál gyerekvállalásban?

2194. ujlany (válaszként erre: 2192. - Vicus33)
2009. jún. 20. 22:02

Nekem meg holnap lesz a 28. nap.

Mar ket tesztet elhasznaltam napokkal ezelott, teljesen ertelmetlen volt, de nem birtam magammal.

Most viszont mar ugy dontottem, hogy varok.

Szur mindenfele, ugyhogy felek ebbol menzesz lesz.

Na de majd a kovetkezo honapokban. :-)

2193. ujlany (válaszként erre: 2176. - 2c1d5b9264)
2009. jún. 20. 22:01
ugy ertettem, hogy a picinek lesz biologiai apukaja termeszetesen, de en egyedul vallalom/vallalnam a babat. Vagyis egyedul fogom felnevelni (mar amennyire a jovobe tudok latni...)
2192. Vicus33 (válaszként erre: 2173. - Ujlany)
2009. jún. 20. 21:53

Egyébként én is fáradékony vagyok bár én nem tudok 12 órát aludi. Max 6-7 órát.

De ezt nagyon rosszul alszom. Nem jó sehogyse feküdni.

2191. Vicus33
2009. jún. 20. 21:52

Sziasztok!


Megint rosszkor jövök.

Most volt a 28. nap és semmi.

Nem érzek különösebben semmit de a hasam alja egészen lent kicsit meg van nőve. Megpuffadt vagy nem tudom. Nem tudom mitől. Lehet a gyógyszertől?

Keddig várok. Az már a 31. nap lesz. Ha nem jön meg akkor tesztelek reggel.


Drukk Bellynek, Bogyókának és Újlánynak. Renusnak most nem.

Ha ezt szeretné. Bár szerintem egyedül is lehet egy gyerekkel boldogúlni. Nehogy egy ilyen pasi miatt ne legyen gyereked.


Mindenki másnak is drukk aki gyereket szeretne.


Majd megírom a végeredményt.

2190. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 2189. - 4ece112af0)
2009. jún. 20. 21:34

ne is gondolj egyenlőre semmire, aztán majd alakul valahogy!

én is épp el akartam köszönni mert már fáj a szemem megint...

próbálj pihenni!

millió puszi

2189. 4ece112af0 (válaszként erre: 2188. - 2c1d5b9264)
2009. jún. 20. 21:33

Az biztos, hogy jó nagy bonyodalom lenne. De most jobb lenne, ha nem lenne semmi. Bence meg.. á,nem tudom, nem sok értelme lenne együtt, szerintem. Meg nem sok esélyt látok rá. Azóta nem is beszéltünk, csak tegnap, hogy csak hétfőn tud feljönni. Pedig itt dolgozik tőlem 2 percre!!!!! De ennyi nincs benne...Mindegy, hagyjuk.

Most megyek, hátha eltudok aludni.

Pihenj Te is! Puszillak

2188. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 2187. - 4ece112af0)
2009. jún. 20. 21:27

jaj nem is tudom Drága, hogy akkor mi lenne...

az megintcsak jó nagy bonyodalom lenne, de szerintem megoldanád biztos valahogy! és asszem a Bence is megkomolyodna általa!

2187. 4ece112af0 (válaszként erre: 2186. - 2c1d5b9264)
2009. jún. 20. 21:23
Tudom, muszáj. Csak most félek. Mi van ha baba van?
2186. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 2185. - 4ece112af0)
2009. jún. 20. 21:22

elhiszem drága :( ígyis csodállak hogy ennyire tartod magad! de ezt sajnos tényleg csak az idő oldja meg! muszáj erősnek lenned!


ja bocsi, úgy láttam olyan cicu :)

2185. 4ece112af0 (válaszként erre: 2183. - 2c1d5b9264)
2009. jún. 20. 21:21

So-so. Mikor hogy. Egyik percben jó kedvem van, másikban nem. Hiányzik.


Ez az cicó nem olyan....Nem ilyet keresek...

2009. jún. 20. 21:16

[link]


ez olyan, amilyet szeretnél :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook