Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen programokat tudtok javasolni Pécsett, amiket esetleg általános iskolás gyerekek is élveznének? fórum

Milyen programokat tudtok javasolni Pécsett, amiket esetleg általános iskolás gyerekek is élveznének? (tudásbázis kérdés)


12. delike (válaszként erre: 11. - Ec63a7fc29)
2008. jún. 21. 20:14
Nem hiszem, hogy a plázázás jó hatással van a kisgyerekekre...
2008. jún. 21. 17:11

Árkád...


Ezt a gyerekek kérték.

10. ec63a7fc29 (válaszként erre: 3. - Triniti1020)
2008. jún. 21. 16:28

Mecsextrém


Most voltam ott, gyerekeket vittem, így alig jutott idő a városnézésre.:))

2008. jún. 21. 16:01
Mi amikor ott voltunk osztálykiránduláson az egyik napunk azzal telt, hogy az ofő vett mindenkinek valami egyésges belépőt, amivel egy csomó helyre be lehetett menni. Így nem volt kötött program, csak meg volt mondva hogy hányra kell visszaérni. Aki akart megnézte az összes látnivalót, aki pedig nem akart semmit vagy csak 1-2 hely érdekelte az utána elment sétálni, nézelődni, pizzázni. Mondjuk nyilván ezt csak a nagyobbakkal lehetne megcsinálni, de szerintem ez egy nagyon jó ötelet volt a tanárunktól.
8. delike (válaszként erre: 4. - 0365c192f5)
2008. jún. 21. 15:16

Az elsős gyerektől a nyolcadikosig van minden korosztály, ezért is nehéz megszervezni. Ráadásul vannak 38-an tehát ez a mindenkit megkérdezünk ötlet nem túl jó, főleg,hogy a picik nem tudnak dönteni igazán reálisan.

A városban eltöltött időnek 1 napot szánunk mindig, most sincsen másképp. Pénzben is elég korlátozottak a lehetőségeink...

7. delike (válaszként erre: 6. - Lexi018)
2008. jún. 21. 15:14
köszi, de ezeket látogatjuk lassan 16 éve :) kivéve a mecsek kilátó.
2008. jún. 21. 14:20
állatkert, vidámpark, tv-torony, mecsek kilátó, városi vonatpozás....orfűn van jó strand is...
2008. jún. 21. 14:11

Ha jól tudom, a Mecsextrém egy napra 4000Ft/fő. Nagyon élvezik a gyerekek, de ez egy kicsit drága egy általános iskolás gyereknek, vagy nem? Talán érdemes megnézni, ha van csoportos kedvezmény.

Az állatkert nagyon gagyi, sajnos, alig van benne állat, ráadásul menekülnek a 30 fokból.

A pécs.hu-n mindig fent vannak az aktuális programok, ha fix az időpontod, akkor keress rá, hátha ajánlanak valamit!

Én is remek ötletnek tartom, hogy megkérdezd a gyerekeket, milyen jellegű programra vágynak! Emlékeim szerint, mikor én voltam sulis, 35 fok volt, legkevésbé egy tárlaton éreztem jól magam...

Nehéz tartalmas programot találni úgy, hogy a srácok szórakozzanak is közben.

4. 0365c192f5 (válaszként erre: 2. - Delike)
2008. jún. 21. 13:49

Attól (is) függ, hány évesek, milyen időtartamú a tábor, mennyi a költőpénz,ami rászánható,stb.

Neten sok-sok programajánlós oldal van, vagy kérjél ajánlatot, prospektusokat turisztikai irodákban - ingyenesek is vannak köztük!

Pécs környékén is vannak szép helyek.

Én pl. megbeszélném a gyerekekkel, hogy ki mit szeretne, vagy esetleg le lehet írni egy papírra,s kisorsolni. Vagy ha már tábor, akkor több is összeszervezhető - pláne ha írnak közeli vagy

hasonló helyeket, progikat.

Szívesen adok konkrétabb ötleteket is,ha kell E-mailben v. priviben.

Kár, hogy itt nem lehet weblap-címet írni - már reklámnak számítana.

2008. jún. 21. 13:35
mecsek extrém park
2008. jún. 21. 13:23
A jól ismerteken kívül pl: Dzsámi, Székesegyház, Állatkert, Sírkamrák, Dömörkapu... Ezeket már jól ismerem, ezen kívül szeretnénk újakat a tábori programba!
2008. jún. 21. 13:22
Milyen programokat tudtok javasolni Pécsett, amiket esetleg általános iskolás gyerekek is élveznének?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook