Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen ötleteket, tippeket ajánlotok egy kis szerelmi játékhoz, kincskereséshez? fórum

Milyen ötleteket, tippeket ajánlotok egy kis szerelmi játékhoz, kincskereséshez? (tudásbázis kérdés)


5. Momo-chan (válaszként erre: 4. - Lara anyuja)
2015. márc. 2. 16:03
Oh, köszi ez jó ötlet!:)
4. Lara anyuja (válaszként erre: 2. - Momo-chan)
2015. márc. 2. 09:15

Szia!

Pl. farmerzsebbe egy "kupont" (színes papírra rányomtatva, vagy kézzel ráírva), mondjuk az alábbi szöveggel, ami természetesen variálható! :)

"Kényeztető Kupon xy részére, mely 1 tetszőleges alkalommal, előre egyeztetett időpontban felhasználható!" :)

Sok sikert, nagyon kedves gesztus! :)

2015. márc. 2. 01:01
Amit leírtál szerintem ez így elég, nagyon kedves ötlet.
2015. márc. 1. 22:13
Most leszünk két éve együtt a párommal és szeretném valami különleges dologgal meglepni. Arra gondoltam, hogy csinálok egyfajta kincskereső játékot. Indul mondjuk a nap azzal hogy küldök egy sms-t amiben adok neki utasításokat hogy xy ruhadarabot vegye fel és kukkantson be a zsebébe, ott újabb üzenet várná, hogy suli előtt ugorjon be a pékségbe, ott megkérném az eladót, hogy adjon neki oda valami sütit amit sütöttem...és így tovább. A gond csak az, hogy nem együtt élünk, még csak nem is egy településen. ő feljár pestre mesterképzésre én meg a helyi suliban érettségizem. Úgyhogy valahogy a környékünkön kéne összehozni... a játék végén valahogy hozzánk kerülne és várnám vacsival meg fürdővel meg romantikával. Csak abban kérem a segítségeteket, hogy miket rakjak még így bele, hova rejtsek el üzenetet, vagy apróságot, és miket?
2015. márc. 1. 22:12
Ötletek, tippek egy kis szerelmi játékhoz, kincskereséshez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook