Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen módszerrel, milyen könyvborítóval csomagoljátok be a füzeteket, könyveket? fórum

Milyen módszerrel, milyen könyvborítóval csomagoljátok be a füzeteket, könyveket? (tudásbázis kérdés)

10. 72f62a66ed (válaszként erre: 8. - Idhikai)
2018. aug. 27. 15:10
Igen, majdnem olyan mintha laminalva lennének a könyvek. Hetedikes lesz a nagyfiam, első óta csak ezt veszem.
9. 72f62a66ed (válaszként erre: 7. - 72f62a66ed)
2018. aug. 27. 15:09
Háromféle van, mindkét méretből, de mindegyik átlátszó. Müllerben veszem, de biztos kapni máshol is.
8. Idhikai (válaszként erre: 7. - 72f62a66ed)
2018. aug. 27. 15:08
Én ezt az idén láttam először boltokban. Addigra már megvettem a másikat, de ha előbb futok bele, ezt választom. Jónak tűnt, úgy képzelem, mintha laminálva lennének a füzetes, könyvek.
7. 72f62a66ed (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2018. aug. 27. 15:06
Szia. Ha lehet egy javaslatom, nézd meg az adatlapomra feltöltöm egy képet, hogy én milyen borítót használok. Nagyon szeretem, csak ezzel kötöm a könyveket és a füzeteket is. Nem olcsó, de nagyon jó.
6. Bless the child (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2018. aug. 27. 15:03
Szia! Mi mindig a szélén ragasztóssal csomagolunk. Alsóban is az volt a tanító nénik kérése, mert a gyermek felismerte a könyveit.
5. Idhikai (válaszként erre: 3. - Lamoni)
2018. aug. 27. 15:03
... én a ragasztócsíkost vettem.
4. Idhikai (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2018. aug. 27. 15:02
Az én kislányom is elsőbe megy. Kérte a tanító néni a nylon borítást, és csak azt. Lapbarna által írott okok miatt. Egyértelmű legyen, hogy mit kell elővenni. :)
3. lamoni (válaszként erre: 2. - Lapbarna)
2018. aug. 27. 15:01
Oké. Köszi. Nektek melyik neylon vált be?
2018. aug. 27. 14:52
Szerintem várd meg a füzetbefedéssel is az első pár napot, mert nálunk anno tanítónénik azt igényelték, hogy csak nylonnal legyen fedve minden, hogy a gyerek egyből lássa, melyik könyvet-füzetet kell elővenni, hazavinni. Pl. a szivárványos könyvet, vagy a csigásat, stb.
2018. aug. 27. 14:50

Most megy elsőbe a kislányom, már mindent megvettünk, de a füzetek könyvek csomagolásával kapcsolatban elbizonytalanodtam.

Régen csomagolópapír + bujtatós nejlon csomagoló volt.

Most vannak a szélén ragasztócsíkos és a teljesen ragasztós nejlonok. Melyik a jobb? Kell alá csomagolópapír?

Illetve a füzetekre lehet kapni bujtatós nejlont, ami papír borítóval van.

Ebből is abból is vettünk. Ki mit javasol? Hogy szoktátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook