Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen "meghittebb" éttermek vannak az Árpád híd illetve a Móricz Zsigmond körtér közelében? fórum

Milyen "meghittebb" éttermek vannak az Árpád híd illetve a Móricz Zsigmond körtér közelében? (tudásbázis kérdés)

2013. dec. 8. 14:02
A Móricz Zs. körtér közelében, a Bercsényi u.-ban a Café Ponyvaregény.
6. michelle.r (válaszként erre: 4. - Reno77)
2013. dec. 6. 14:27
Az bizony jó kis étterem ;)
2013. dec. 5. 18:08
köszi a tippet, sajnos kifejezetten ezekhez a helyekhez közel kellene, a Belvárosban én is tudok ilyet :-). de azért megjegyzem, jól jöhet még a későbbiekben :-)
2013. dec. 5. 18:03

Annyira nincs közel ezekhez a helyszínekhez, de az egyik legmeghittebb étterem a Chez Daniel a Szív utcában.

Andrássy útról nyílik az utca.

Családi étterem, francia tulaj és chef, nem túl nagy és egy lakásban van.

Keress rá!

2013. dec. 5. 17:54
a párom az, én szerencsére nem.
2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Szisszike1)
2013. dec. 5. 17:49
Ismert emberek agytok? Már csak azért, mert "mezei" embereket nem szoktak megbámulni, nem kell félni.
2013. dec. 5. 17:37

Sziasztok,


tud nekem valaki olyan helyet ajánlani a fent nevezett 2 helyszín valamelyikének közelében, ahová be lehet ülni úgy, hogy lehetőleg senki nem bámuljon a képünkbe, tudjunk nyugodtan beszélgetni, etc. Mondjuk olyan hely lenne jó, ahol vannak boxok, vagy eldugottabb részek. Ja, és lehetőleg nem 5 csillagos, de nem is valami züllött kocsma :-).


Köszi előre is a segítséget :-).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook