Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen legyen az első cipője a gyereknek? Ti milyet vesztek tavaszra? fórum

Milyen legyen az első cipője a gyereknek? Ti milyet vesztek tavaszra? (beszélgetős fórum)


2020. febr. 1. 15:19

A drágább, minőségi gyerekcipő hosszabb távon az olcsó cipő! Figyelmetekbe ajánlok az Angyali Cipők gyerekcipő webáruházat, ahol garantált a minőség. Azt állítják, csak olyan cipőket árulnak, amiket saját gyerekeik lábára is nyugodt szívvel ráadnának.


Prémium márkákkal foglalkoznak, köztük Primigi, SuperFit és Tommy Hilfiger modellekkel.


A honlapjuk látványos ( [link] a kínálatuk széles, és sokszor náluk még akkor is meg lehet találni a szezonális modelleket, ha máshol már csak maximum mérethiányosan.


Van egy boltjuk Budakeszin (Fő tér 3.), ha személyes tanácsadásra is vágyik valaki, érdemes meglátogatni őket. Úgy hirdetik, hogy gyerekbarát gyerekcipőbolt. :)

10. 0adc8842b1 (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2019. ápr. 6. 09:53
A siestának a lényege, hogy ne legyen lúdtalp, ezért kell megemelni a láb boltozatát.
9. trapiti (válaszként erre: 3. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 27. 15:02

Ha rákeresel a márkanevekre, találsz webáruházakat, és forgalmazókat is.

Én a www.supy.hu-ról és a hétmérföldes gyerekcipő webáruházból szoktam rendelni (ezt egyébként egy ortopéd orvos hozta létre, nem véletlen hogy ezzel foglalkozik...)

8. trapiti (válaszként erre: 7. - Ági05)
2012. febr. 27. 15:00

Igen, még ortopéd orvos is van aki így gondolja. Pedig a kereskedelemben kapható szupinált cipők csak 2-3mm-es sarokékkel készülnek, ami éppen a deformitás megelőzését szolgálja. Akinél már kialakul deformitás, annak külön kell csináltatni már a cipőt.

A Siestával annyi a baj, hogy harántemelés van benne, vagyis gátolja a láb saját boltozatának a kialakulálsát azáltal hogy alátámasztja a talpat.


A szupinált cipők mind magas szárral, hosszan előrevezetett kéreggel készülnek, jó felépítésűek, tartják a bokát.

7. Ági05 (válaszként erre: 1. - Tigrincs85)
2012. febr. 27. 14:44
Nekünk Superfit volt az első cipőnk,nagyon jó volt.Először supináltat akartam,de ortopédorvos rokonunk lebeszélt,azt mondta,nincs semmi deformációja a gyerek lábának, felesleges.
6. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - 3fcc53e39c)
2012. febr. 27. 14:37
Félcipő vagy magas szárú?
5. b235ac96d5 (válaszként erre: 4. - 3fcc53e39c)
2012. febr. 27. 14:24
Én is ezt ajánlom! Ezt ismerem, jó! Én is ezt vettem mind a két gyerekemnek annó!:)))
2012. febr. 27. 14:06
A fiamnak Siestát vettünk elsőre.
3. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2012. febr. 27. 13:52
Magas szárúak? Hol kapható ilyen cipő? Nálunk is lassan aktuális lesz.
2012. febr. 27. 13:46
Én mindenképpen szupinált cipőt javasolnék ha már áll a gyerek. Salus, Supy, Suoi+, Szamos szupinált cipői.
2012. febr. 27. 12:26
Bent zokniban van, nagyszülőknél ahol nagyon hideg a padló, puhatalpú bőrcipőben. Kintre csak kell valami. Hol kapok olyat, aminek puhatalpa van, de a bokáját is fogja? Márkát is mondhattok. Előre is köszönöm mindenki válaszát! Ja, 8 hónapos, álldogál, lépeget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook