Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen laptopot és mennyiért? fórum

Milyen laptopot és mennyiért? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 15. 08:37

Az attól függ, hogy mire kell.

Ha grafikus / fejlesztő vagy, akkor a határ a csillagos ég (és még az is kevés lesz).

Ha otthoni célokra kell (netezés, filmek, zenék, Office alkalmazások (pl. Word, Excel, PP... stb.) akkor 100e HUF körüli konfig. már elég kell, hogy legyen (1,5-2Ghz duál proci, 4GB körüli RAM, HDD winyó és egy alap videókártya).

Típus... azt tudom ajánlani,hogy az újabb konfigurációknál nézz utána a drivereknek a gyártó honlapján (az adott op. rendszerhez, amit használni szeretnél) - nagyon sok kellemetlenségtől óvhatod meg magad.


A HP-t és az Acer-t én is tudom ajánlani (a driverek elérhetősége miatt - elsősorban); de ne legyenek illúzióid: a legtöbb alkatrész ugyanaz mindegyikben (triviális okokból; ugyanazok a beszállítók :D ), tehát azonos garanciális feltételek mellett, azonos árszinvonalon nincs jelentős különbség a márkák között (a design és a termék "birtoklásából fakadó státusza" tetszik vagy sem... de ennyike).

2008. ápr. 26. 07:48
nekem azt tanácsolták hogy a HP és az Acer laptopot érdemes megvenni, és hogy 130 e -nél többet ne adjak ki érte.Szerintetek???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook