Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen krémet, sampont használtok hullámos, göndör hajra? fórum

Milyen krémet, sampont használtok hullámos, göndör hajra? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. tesca
2008. aug. 25. 15:06
a sunsilk lokniszelidítőt annak ajánlom (már aki megtalálja), akinek legalább vizesen göndör a haja, illetve vékonyabb szálú (az enyém ilyen és nekem bejött) - mondjuk akkor még jobb volt a hatás, ha a hajamra kentem, vártam, hogy megszáradjon és aztán újra egy kicsit bevizeztem /reggelente is elég volt, ha bevizeztem és hagytam megszáradni/
10. tesca (válaszként erre: 7. - 319cd6978b)
2008. aug. 25. 15:04
akkor ezt a got2b habot kipróbálom. eddig hajgöndörítő habot is csak egyfélét használtam (illetve örültem, h. legalább azt találtam) a got2b termékeket még nem próbáltam, de a hajkiegyenesítő spray pl tesómnak bevált..
2008. aug. 23. 16:20
Vastag szálúnak mondható,sűrű, hosszú a hajam. Eredetileg természetes göndör is. Elseve tükörfény sampoo és a hozzá tartozó balzsamot használtam fél évig. Nem vagyok megelégedve, nehezen tudom kifésülni. Langyos a víz mikor mosom ,és alaposan kiöblítem, szintén langyos vízzel. Nem mondható zsírosnak, jó 10 naposan se. Kipróbálok valami általam kitaláltat, és inkább a törölközőbe csavarva száradjon meg. ha kell 2 is cserélek. jelentkezem a végeredménnyel. Gyerekek részére van "magyar" gubancos hajra sampoo melyiket próbáljam ki??
8. PRÜNCÖ (válaszként erre: 7. - 319cd6978b)
2008. aug. 22. 21:29
HAJSZÁRÍTÓT én csak akkor használom ha sietek,de mindig magától hagyom száradni és göndörebb akkor.A sunsilk nekem se volt jó!
7. 319cd6978b (válaszként erre: 6. - Tesca)
2008. aug. 22. 21:14
ha rendezett hajtincseket akarsz akkor ne használj hajszárítót, diffúzorral se. használhatsz göndörítő habot.A got2b göndörítő hab nagyon jó és kiadós. nem olyan túlvizezett lakossági termék mint a többi. És hagyd levegőn megszáradni.Akkor sokkal rendezettebb lesz. Az is segít ha kicsit bezselézed még vizesen és úgy hagyon levegőnmegszáradni. A sunsilk sztem nem jó semmire. Nővéremnek az avon os sampon vált be.
2008. aug. 22. 20:20
Sziasztok! Köszönöm a gyors hozzászólásokat! Én olyan krémet/szert.. keresek, ami inkább göndörítő hatású/göndör hajra valóban elég egy pakolás vagy vmi balzsam, mert az rendszerezi a hajtincseket/, mert ha nem kenek semmit a hajamra, akkor alig hullámos. Az említett Sunsilk krém volt eddig a legjobb, nem kell kiöblíteni, olcsó, bármikor rákenhetem a hajamra szárazon/vizesen és sztem még olyan hajból is göndör hajat varázsol, ami alig hullámos...Csak az a problémám, hogy nem találom sehol...:( Az Avontól is vettem régen, de múltkor már nem volt a katalagusban, mikor kerestem... Általában a hajkiegyenesítőkkel vannak mostanában feltöltve a drogériák, szupermarketek... direkt göndörítő krémet nem találtam sehol
2008. aug. 22. 19:41
Valami jó háziszeres pakolást tudtok?? Olvastam nagyon rég jó 10 éve talán, tojássárgája, méz, és zsíros tejföl meg még valami ( olaj ricinus )ami szintén élelmiszerhez tartozik.. Persze ezt mindenképp a rendes hajmosás előtt kell feltenni. Dunctkötést a fejre legalább fél óra. Utána a szokásos hajmosás. Inkább langyos, mint meleg vizet használjunk. 3. csera! A gyermek samponok egyik se volt jó hogy avonosat használtok??
2008. aug. 22. 19:18
Az én kislányomnak van göndör haja, bár minél hosszabb, annál kevésbbé látszik. Nálla még a fésülködés is gond! Neki az Avon, narancssárga kupakos hajszelidítő sampont és balzsamot veszem, illetve két hajmosás között, a extra hajszelíditő szérumot használjuk. Könnyű kifésülni, szép hullámos, fényes haja lesz tőle. Csak ajánlani tudom!
3. PRÜNCÖ (válaszként erre: 2. - Tesca)
2008. aug. 22. 19:03
SZIA!Nekem term.göndör és a gliss-kur pakolás a jó.
2008. aug. 22. 18:51
Sziasztok! Hullámos hajam van, de önmagában sampon és balzsam használatával nem tudok szép göndör tincseket kreálni magamnak. Kb. 2 éve rátaláltam a Sunsilk lokniszelidítő hullámkontroll krémre, de az utóbbi fél évben nem találom ezt a terméket (csak a sampon és balzsam változatát). Nem tudja vki, hol lehet még kapni ilyen krémet, illetve Ti mit használtok hajgöndörítésre?
2008. aug. 22. 18:48
Milyen krémet, sampont használtok hullámos, göndör hajra?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook