Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen kedélyállapot javító gyógyszert írhat fel háziorvos? fórum

Milyen kedélyállapot javító gyógyszert írhat fel háziorvos? (tudásbázis kérdés)


17. kacago325 (válaszként erre: 16. - 8c73a5832e)
2010. máj. 28. 10:06
Szia!Sajnos saját tapasztalatból írom,hogy ne a háziorvoshoz fordulj,hanem rögtön ssakemberhez.Ha Ő úgy látja,hogy elegendőek a "természetes" szerek" amiket az előttem szólók írtak,okés.De lehet hogy valóban szükséged lehet kemikáliára.Ő szakszerűen segí neked.
2010. máj. 28. 06:46
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.
2010. máj. 28. 06:12

Szia!

Szerintem is menj el pszichológushoz és próbáljátok meg együtt megoldani a problémádat.Mellette természetesen lehet szedni ilyen-olyan vitamint.Magne b6,vitamin komplex...stb

Ha a pszcihológus mellett nem javul az állapotod,akkor pedig pszichiáterhez kell fordulni.

Nem kell szégyelni,nem leprás vagy.Mindenkinek meg van a saját baja csak van aki fel meri vállalni (ő az aki jobban jár) és van aki nem.



Ismerős helyzet a tiéd...mikor nem tudod h kihez fordulj?Ki nyújthatná a minél hamarabbi gyógyulást.:-)

Az a lényeg,h nem kell kapkodni,indulj el egy irányba és találd meg a probléma okát.:-)

14. Martian (válaszként erre: 12. - 6087d9753d)
2010. máj. 28. 00:31

ez igaz, ő dönti el, hogy mit tesz


csak volt egy véleményem, és ennyi


amúgy a sedatif pc-t ajánlom én is, tényleg jó

13. Naplemente. (válaszként erre: 1. - 8c73a5832e)
2010. máj. 28. 00:00
Bármilyet felírhat.
12. 6087d9753d (válaszként erre: 11. - Martian)
2010. máj. 27. 23:47

inkább pszichologia... ha valaki kedélyállapjavítót akar szendni, annak lelki oka van. Viszont a gyógyszerekkel nem old meg az ember. Persze vannak azok z esetek amikor elkerülhetetlen, akkor is érdemes ha szakember írja fel. Egy háziorvosnak nem feladata, egyébként is azt gondolom hogy tovább küldené...

Nem kell mindent elhinni, nem is neked írtam. Mindenki a véleményével probál szolgálni, mivel is tudna. A döntés joga az övé, az infót szolgáltattam. Nem is a te véleményed számítszerintem, ezt majd ő eldönti kedves Martian!

11. Martian (válaszként erre: 10. - 6087d9753d)
2010. máj. 27. 23:31

szcientológiai blabla nem kell minden hülyeséget elhinni amit leírnak, csak tudnám miért épp a pszichiátriát pécézték ki


ezzel az erővel választhatták volna mondjuk az orthopédiát is

2010. máj. 27. 23:21

Ajánlanám ezt az oldalt, érdemes itt böngészkedned [link]


Nincs értelme bogyókat tömnöd magadba, ha mégis érdmes ezt szakemberre bíznod magad! zt gondolom ennél az orvosnál a legjobb kezekben lennél!


Elgondolkodtató: [link] ongyilkossag-antidepresszans.htm


Érdemes elolvasnod és elgondolkodni mindezen! Remélem segítettem! :*

2010. máj. 27. 23:18

Én nem háziorvosnál voltam...hanem pszichiáternél. Ő irta fel.

Az orvos elött nem kell szégyelned, hiszen azért vannak, hogy segitsenek. Sajnos ilyen problémák vannak

2010. máj. 27. 23:12

Próbáld ki, amiket sz elöttem lévők irtak, és ha nem használnak akkor menj el orvoshoz. Vagy ha már nagyon rosszul érzed magad, akkor minnél hamarabb!!!

Én már oly annyira beteg voltam, hogy már nem volt időm arra, hogy ezeket a készitményeket kipróbáljam =(

Az orvos erős gyógyszert irt fel, ami segit a bajomon, de nem 100%-ig. Ha nem veszem be egy hétig, elvonási tüneteim keletkeznek....2 éve szedem!

Vigyázni kell velük!

2010. máj. 27. 22:58

Szerintem nincs miért szégyenkezned, nyugodtan fordulj szakorvoshoz!


Viszont én a helyedben nem szednék semmiféle bogyót, rengeteg a mellékhatásuk, aztán leszokni is nehéz róluk. Inkább próbáld ki a teákat és a vitaminokat.


Ha mindenképpen szedni akarsz valamit, szedj Sedatif PC homeopátiás tablettát - alvászavar, szorongás, ingerlékenység esetére jó. Nálam mindig van itthon, s ha érzem, hogy valami nincs rendben, bekapok belőle kettőt (ennyit lehet egyszerre).


Ha mész, ne pszichiáterhez, hanem pszichológushoz menj. Nem gyógyszerre van szükséged, hanem arra, hogy kiderüljön, mitől van rossz kedved. (valami oka csak van...!)

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - 8c73a5832e)
2010. máj. 27. 22:55

Soha ne szégyeld, mert esetleg később komolyabbá válhat a dolog, egy szakorvossal lehet megúszod akár gyógyszernélkül is. Nem minden orvos ír egyből gyógyszert.

Sose az érdekeljen ki és mit mond,az legyen a szemed előtt Te legyél jól.

2010. máj. 27. 22:39

Szia !

A kedély állapot "sokmilyenféle" lehet vannak súlyos és kevésbé sulyosak .

Segít a vitamin és a tea is ..ennyhébb esetben . Ajánlom a Pharmaton vitált ,Magne B 6 ot mindenképpen orvoshoz kell fordulni nekem ezek nagyon beváltak vény nélkül kaphatók.

2010. máj. 27. 22:28
Persze, tudom...De. Valahogy szégyellek elmenni szakorvoshoz.....Azért kérdeztem itt, mert hátha szed valaki ,és tudna tanácsot adni,neki melyik vált be...
2010. máj. 27. 22:27
sokat használ nekem a magne B6 tényleg jóóóóóóóó és nem receptes :)
2010. máj. 27. 22:23
Szia! Én inkább szakorvosnál íratnám fel, mert ő talán jobban tudja, és sokkal olcsóbb is.
2010. máj. 27. 22:22
Milyen kedélyállapot javító gyógyszert írhat fel háziorvos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook