Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen gerincbarát iskolatáskát ajánlanátok elsős kislánynak? fórum

Milyen gerincbarát iskolatáskát ajánlanátok elsős kislánynak? (tudásbázis kérdés)


2016. júl. 19. 09:45

Mi tegnap vettünk, Belmil, nagyon könnyű és árban is megfelelt. Őszintén szólva nem látom jobbnak a 30-40 ezres táskákat sem, 2 évnél tovább meg úgysem használja. Nagyobbik kisfiam is 3-ban kérte, hogy vegyünk egy nagyfiúsabbat.

Amúgy ebből volt keskenyebb és szélesebb fazon is. Kisfiam nagyon magas, ő a nagyot kapta, de a nagyobbik fiam kis pöttömként ment suliba, tudom mi a dilemmátok. Elbírni el fogja. ;) Nem olyan nyápicok a gyerekek, mint gondoljuk. :)

9. Incó (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2016. júl. 9. 09:56
Amúgy szerintem ez egy nagy reklámfogás. Tulajdonképpen megteszi bármilyen kényelmesebb hátizsák is. Ez a nagy kimerevítés, amellyel rendelkeznek az elsős táskák szerintem semmire sem való. Ha egy gyerek nem tud egy zipzáras táskába bepakolni akkor ne menjen inkább suliba. Mindenféle gagyi mintával tudják csak eladni ezeket a batár nagy dobozokat közben meg pl. fontos lenne, hogy vízálló legyen, de az sehol se szempont. Nagy giccsparádé az egész iszonyat árakért...
2016. júl. 8. 20:47

Tudom,h még én fogom kiserni de en evekre gondolkozom..nem 1evre akarok neki taskat venni..es mindenkepp gerincbaratot szeretnek

Holdliliom:Koszonom a tippet!Pont ez volt a masik amit nezegettem!

Ugy dontottem kiveszem ovibol es elmegyek vele felprobalom amiket most kineztem..

Incó!

Nem csak nagynak tünnek hanem azok is..ijesztő,hogy ekkora taskat kell cipelniuk:(

Ha gondolod megirom majd privibenvegul melyiket vettuk!

Jovohet utani heten elviszem a lanyt vasarolni!

A gurulos taskakat is neztem de nagyon nehezek,azert ha felkell vennie azt nem fogja birni.

7. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2016. júl. 8. 00:15

Annak idején a lányom határozott kívánsága volt, hogy egyszínű rózsaszín legyen. nagyon sok helyen megnéztük, és talán nem szentségtörés, de kínaiban találtam meg azt amit kerestünk. :D

Amíg elsős a kicsi, úgy is kísérjük és megyünk elé, egyáltalán nem ciki segíteni neki, vinni a táskáját.

Pláne, ha kocsival hozzuk-visszük, úgy gondolom, hogy nem szükséges a legdrágábbat venni.

Amikor már nagyobb lesz és tényleg ő viszi, akkor már lehet figyelni anatómiai kiképzést, anyagminőséget, rekeszek mélységét, súlyt stb.

6. Incó (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2016. júl. 7. 21:48
Szerintem ugyanazt a táskát nézegetjük én kimondottan olyat keresek, ami nem szögletes. Olyan nagynak látszanak azok, amelyek teteje kemény és merevített.
2016. júl. 7. 21:01
Egyszerűt, olcsót. Ha nem jár egyedül, minek a gerincbarát?
4. Hoxa
2016. júl. 7. 20:41
Mi vettunk tavaly szuper konnyu taskat. Hetkozben szinte semmit nem kellett hazahozni az iskolabol, tul nagy volt. Pentekenkent mindent haza kellett vinni, nem fert bele az osszes tanszer es meg en is megszakadtam alatta. Hetfon reggel ujra. Vettunk egy olcsobb kerekest es ugy huztam a kocsiig a holmijat:)
3. Holdliliom (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2016. júl. 7. 20:23

Szia

Az én kislányom 18 kilóval ment suliba, most harmadikos lesz. Még idén is előfordult, hogy hanyatt esett a liftben, a hátán a táskájával, amikor felnézett a plafonon lévő tükörre. :)


Sajnos az, hogy mekkora centire az iskola táska, semmit sem számít, hiszen a kisebb is ugyan olyan nehéz lesz a sok súly miatt. Én Hama táskát vettem neki, a Step by step kollekcióból, és nagyon jó minőségű, könnyű, és csak dícsérni tudom. A fiam idén megy suliba, ugyan ilyen pindurka, neki is azt veszek. Fontos, hogy sok rekeszes legyen, mert könnyebben pakolnak benne el a kis elsősök. :)

2016. júl. 7. 19:54

Elsős lesz a kislányom aki mindössze 17kg-am..

Ezért gondban vagyok az iskolatáskával.

Mindenképpen nagyon jó minőséget szeretnék!

Márka nevek ertdekelnének..akár kicsit kipontozva..

Ars U.at neztem de nagyon szélesek.Ráadt egy kislányét és eldőlt vele.

Van ennek egy anatomiai fajtája az keskenynek tűnik de nem szögletes az nem baj?

Neztem még Samsonit.-ot de az nem tudom mennyire gerincbarát..

Nekem ez fontos!

Örülnék,ha olyan valaki írna akinek szintén ilyen vékonyka gyereke van es ilyen probléma adódott!Köszönöm!!

2016. júl. 7. 19:50
Iskolatáska.Milyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook