Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol és milyen iskolatáskát vegyek elsős lányomnak? fórum

Hol és milyen iskolatáskát vegyek elsős lányomnak? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 13. 06:25

Szia!


Nekem most megy a fiam 2.-ba. És én kimondottan ergonómiai táskát vettem neki mivel ez tartja rendesen a hátát. És nem lesz görbe a tartása.

2011. júl. 12. 22:00
Az én lányom is most meg elsőbe neki Topgal táskát veszek, mert a fiamnak is az van, most lesz 3.os. Igaz, hogy 11000 ft volt 2 éve, de még 2 évet simán kibír. Szóval, ha minőséget akarsz és nem egy évre kell a táska, ezt tudom ajánlani.
15. Dézsa (válaszként erre: 7. - Olgi1977)
2011. júl. 12. 21:02
EZ a gyerek magasságától függ. Az alacsonynak a fekvő, a nagyobb termetűnek az álló javasolt.
14. Roza78
2011. júl. 12. 18:39
En tavaly vettem teglalap alakut eleg draga volt , de nem egy evre vettuk hanem negyre. Az elso evet szepen atveszelte. Kenyelmes puha pantja van a hatanal is jol tart. Nem en cipelem , hanem a gyerek es neha nagyon nehez, erdemes ezert jo minosegut venni , hogy ne nyomja a sok konyv a hata kozepet.
13. homern
2011. júl. 12. 18:05
Nekem a hama/samsonite és a herlitz új táskái tetszenek a legjobban :) Érdemes boltban megnézni és neten megrendelni,úgy az ára is jobb valamivel.
2011. júl. 12. 17:34
Szia!Semmi féle képpen ne vegyél kinaiban érdemes eredeti táskát venni pl:dechatron stbNem olyan drágák viszont tartósak és garanciálisak!:))
2011. júl. 11. 10:07
Hát én nekem tavaly volt elsős a kisfiam ő nem akart olyan elsős táskát ugymnd hát vettünk sima hagyományosat igen de 3 honapot birt most már jó neki az az elsősnek mondható táska .1200 ft ért vettük a másikat legyen vastagabb szövetű mert akkor kilyukad mi így jártunk az első táska vékonyabb szövettü volt legyen a hátánal merevitő bár a miénk csak jo szivacsos volt az jo volt nem kell olyan szerintem amibe valami aluminiumis van és legalább 2-3 fiokos mert az a jo .Szerintem tul drága se legyen de tul olcso se ,könnyű legyen de vastag szővetű .
10. Kata 1977 (válaszként erre: 9. - 3232b7bb0b)
2011. júl. 11. 09:39

Szerintem azt vedd amit én és még többen is javasoltunk!

Szerintem sokunknak is olyan volt:-)

Nem kerül tízezrekbe és kényelmes,praktikus a gyerkőcnek!

9. 3232b7bb0b (válaszként erre: 6. - Jucus30)
2011. júl. 11. 09:22
Persze hogy én hozom viszem a gyereket, nem is azt mondtam, hanem, hogy a táskát javában teli könyvvel csak hétvégente viszik haza és akkor is csak amiben házi van és akkor sem a gyereked fogja cipelni...
2011. júl. 11. 08:46
A lányom negyedikes lesz, elsős kora óta hordja a táskáját. Kemény, álló téglalap alakú. Imádom, mert hatalmas. Még bőven bírná, csak a leány megunta. :) Könnyen tisztítható, és egyszer volt vele gond: a füle leszakadt.(Még olcsó is volt - igaz, tecsos, de nagyon elégedett vagyok vele!)
2011. júl. 11. 08:36

És a hagyományos fektetett tégla alakú, vagy inkább az álló tipusú?

Nálunk minden nap haza kell hozni, igaz iskolabusz van.

6. jucus30 (válaszként erre: 4. - 3232b7bb0b)
2011. júl. 11. 08:31
Első osztályban Te viszed a gyereket és Te is hozod.Te is fogod cipelni a táskát:)!Hidd el.Az ilyen helyeken kapható táskák iszonyatosan DRÁGÁK!Némelyik eléri a 15000.Mindössze 1 ÉVRE?Nekünk 1.-ben nem is kellett haza vinni a könyveket csak hétvégén.Persze mindenhol más a szokás!Egy a lényeg:több rekesze legyen,párnázottak legyenek a vállai.
5. jucus30 (válaszként erre: 3. - Kata 1977)
2011. júl. 11. 08:26
Szia.Az én kicsi lányomnak 4 évvel ezelőtt vettem az első táskáját.(Azóta a 3.-at veszem).Budmilt vettem 12000-t.Ma már nem venném.Én azt tanácsolom drágát semmiféleképpen ne!Praktikus legyen.A négyszögletű tényleg hasznos.De nekünk 2.-ba már kellett másikat vennünk mert nem fértek bele a tankönyvek.Mivel azóta megnőtt a gyerek ezért most megint másik kell.Mindent egybevetve:Nem könnyű a dolog.Sok sikert:)
2011. júl. 11. 08:26

Szia!


Bár nekem még nincs elsős gyerekem, öcsémnél-hugomnál viszont jelen voltam ebben az időszakban éshát nekik is a kemény iskolatáskájuk volt. A súlyelosztás se mindegy. Én kemény hagyományos iskolatáskát vennék. Táskás vagy papír-írószer boltokban inkább. Nem biztos, hogy kínait vennék, azért mégis csak a hátán fogja cipelni a gyerek ha úgy van, bár nem tudom hogy nem-e csak hétvégén viszik-e haza a könyveket és akkor is csak amiben házi van? Akkor meg anya-apa is tudja vinni. :)

3. Kata 1977 (válaszként erre: 1. - Olgi1977)
2011. júl. 11. 08:21

Szia!

Nekem is az egyik most kezdi a sulit és nálunk direkt azt a régi négyszögletű,kemény iskolatáskát kérték.

Mivel abban nem gyűrődnek a könyvek és jobban átlátja a gyerek mint egy hátizsákba.

2011. júl. 11. 08:18
Mire érdemes figyelni?
2011. júl. 11. 08:17
Hol és milyen iskolatáskát vegyek elsős lányomnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook