Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen érzés, amikor legelőször adják oda kisbabát miután megszületik? fórum

Milyen érzés, amikor legelőször adják oda kisbabát miután megszületik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
11. vidra
2007. jún. 26. 22:13
elmondhatatlan,olyan érzés, amit senki, semmivel nem tud fölülmúlni.
10. erikpipi (válaszként erre: 7. - Lehoagi)
2007. jún. 26. 22:10
Mi marad ki?
2007. jún. 26. 21:49
Csodás,felemelő,fantasztikus.Egyetlen pillanat,az első másodperc,ami örökre az agyadba vésődik és soha nem felejted már el!Én mindig újra meg újra fel tudom idézni és át tudom élni.Annyira szuper és tényleg nem lehet mihez hasonlítani,de a legjobb dolog az egész életben,ami egy emberrel megtörténhet.
2007. jún. 26. 21:46
Leírhatatlanul gyönyörűséges.Az addig érzett érzelmek eltörpülnek emellett.
2007. jún. 26. 21:41
Igen valóban fantasztikus. Semmihez sem hasonlitható, mint ahogy az sem, hogy milyen az összehúzó fájdalom, ami jelzi, hogy itt az idő! Én mindig attól féltem, hogy nem fogom tudni, mikor kell menni! De valóban minden más fájdalomtól eltérő, tehát időben mentünk, szültünk! És bizony a császármetszés után ez az érzés kimarad. Nem is értem, miért lett akkor ekkora divat, hogy ok nélkül ehhez a műtéti beavatozáshoz ragaszkodnak anyák-apák!!!
2007. jún. 26. 21:39
Hihetetlen érzés. Csodálatos!
2007. jún. 26. 21:36
fantasztikus pillanat :D
2007. jún. 26. 21:33

Amikor a hosszú vajúdás és a szülés után a hasadra teszik a babát, az élet legszebb pillanata. Nem is lehet leírni, szavakban kifejezni, hogy ez milyen érezés, ezt át kell élni!

Tőlem sajnos hamar el is vették a babát, mert nem volt sima a szülésem, gond is volt a babával, úgyhogy én a hasra tétel után csak 1 héttel később láthattam újra. És ez meg iszonyat érzés volt!!

2007. jún. 26. 21:32
Az életed legszebb érzése. Nekem egyből kúszott fel a cicimhez. És egyből szopizott, és 22 hónapig abba sem hagyta, és rettentő anyás. Ő a 3.bébim, de csak őt adták a hasamra, a nagyokat az apjuknak először.
2007. jún. 26. 21:27
én se tapasztalhattam még, de szerintem a legjobb érzés a világon, semmi nem lehet annyira szép és jóóó
2007. jún. 26. 21:23
Milyen érzés amikor legelőször adják oda kisbabát miután megszületik?Még nem tapasztalhattam meg, ezért érdekelne!?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook