Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen edzést tudtok javasolni, amit napi 40 percbe bele tudok sűrteni és eredményt is hoz? fórum

Milyen edzést tudtok javasolni, amit napi 40 percbe bele tudok sűrteni és eredményt is hoz? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 17. 16:38

A Zóna tényleg jó, sokan dicsérik.

Én a YouTube-ról kerestem videókat. A FitnessBlender edzésvideók között találsz neked megfelelőt. Minden napra, változatosan.

Nekem 8 hónap alatt klassz alakot csinált.

Sajnos ez már a múlté, de ez már nem ide való történet... :)

2015. jún. 16. 17:36

Péntek Enikő Zóna edzés.keress rà...

A legtutibbb!!!!

2015. jún. 16. 16:44

Szia!


A hasprés mindig jó. Ha van okos telefonod akkor van egy app ami szerintem nagyon jó és ingyenes Napi hasi edzés a neve. De érdmes sporttal foglalkozó oldalakat végig böngészni. Én a sifutógépet szoktam használni és mellette még uszom, de ezek neked nem opciók. Mindenképpen néz körül a neten biztos fogsz találni megfelelő leírást egy 40 perces edzéshez.

2015. jún. 16. 14:37
Valaki?
2015. jún. 15. 18:30
Nos, szàmoltam, gondolkodtam, ès csak dèlutàn van időm arra, hogy mozogjak valamit. Ès ez is csak 40 perc maximum. Jobb közèrzetet szeretnèk. Az egy màsik dolog, hogy a combom ès a fenekem lötyi lett a fogyàstól :-( edzèsre csak otthon van lehetősègem. Futâs, vagy bàrmi szabadtèri mozgàs kilőve :-( mit tudtok javasolni?
2015. jún. 15. 16:45
Előre köszönöm a vàlaszokat! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook