Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen bébiőrt vegyünk? fórum

Milyen bébiőrt vegyünk? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 22. 22:24
Bár már régen járt erre valaki, azért én is kíványcsi vagyok erre a kütyüre. Mi is lassan külön tesszük a kicsit, és mivel a 2 szoba messze van egymástól, így szükség lesz egy bébiőrre. Nálunk vályog falak vannak, ilyennel van valakinek tapasztalata?
2008. máj. 15. 09:54

nekem a kutyám volt a bébiőr :DD komolyan!!!

mikor fel kellt akkor jelezte ,bállt az ajtóba és csoválta a farkincáját :)

másik meg ,csecsemő halál elkerülö fektetőt használtam és ennyi ,én ilyenekre nem költöttem ;)

be vallom öszintén ha most lenne babám akkor mindent másképp csinálnék ,sok sok felesleges dolgot nem vennék meg ! ;) most ha meg lenne az a pénz akkor (lekötve) akkor most jó lenne vagy.. hagynám tovább lekötni és ha fiam kijárja a 8.dikat akkor lenne miből tovább tanuljon vagy egy szép ajándékra! ;) jó most t4osztályos még ,hamar elrepült az idő!!

szép napot mindenkinek;)

2007. jún. 5. 01:08
Nekünk Philips-ünk van, és meg vagyok vele elégedve...lassan az 5. éve éjjel-nappal, szinte,megy és csak most kell benne valami biztosítékot kicseréltetni...Minél nagyobb a hatótávolsága annál jobb, mert árnyékolnak a falak is.
2007. máj. 17. 03:36

Nekünk légzésfigyelős Angel Care volt, az nagyon megbizható, de Ti ha jól vettem ki, csak mikrofonos őrt kerestek, azokat MÉG nem ismerem :)


Bérlésre nem gondoltatok?

5. dzsovanni (válaszként erre: 2. - Mily)
2007. febr. 26. 15:11

Szia Mily!


Nem tudom, milyen hatótávolságú babaőrre gondoltál, de nekem van egy eladóm. Nem azért akarom eladni, mert nem jó, hanem azért mert mi egy olyan családi házba lakunk ahol a födém tele van vassal, és nagy telkünk van és a telek végén már nem jó a vétel. (mobiltelefonálással is gond van) Amúgy maximálisan meg voltam vele elégedve. Amúgy ez egy Tefal Digitális babaőr. Ha felmész a babaszoba(pont)hu-ra és rákeresel, megtalálod! Dorka

4. d@nu
2007. febr. 25. 13:43

Mindenképpen vegyétek figyelembe, hogy hol szeretnétek használni, mert van elemes és vezetékes bébiőr is; van amelyiknek csak az "adó" részét lehet elemmel használni, a "vevőjét" pedig nem. Természetesen a hatósugár is fontos.

Nekünk nem márkás készülékünk van, eddig sokat nem használtuk. A problémája az érzékenysége, hiába van a legérzékenyebb fokozatra állítva, csak akkor "jelez", ha már sír a baba.

2007. febr. 19. 20:59

Nekünk nem volt eddig.De én is szeretnék venni egyet,mert a gyerekek külön szobába kerülnek.(Eddig hely szüke miatt velünk laktak)

Én azt hallottam,hogy a philips a legjobb.Bár annak kell utána nézni,hogy melyiknek menni a hallótávolsága,amit kibir.

2. mily
2007. febr. 19. 12:54

Szeretnénk egy bébiőrt, mert a kislányom külön szobába kerül, és jön a kistesó. Ha nem muszály nem ugrálnék fel minden nyikkanásra éjszaka a nagyobbikhoz, hogy addig is pihenhessek. Hétvégén megyünk barátokkal a hegyekbe és jó lenne ha mindketten el tudnánk hagyni a szobánkat miután elaludt a kislányom.

De olyan nagy a választék és akkora a szórás az árban hogy teljesen tanácstalan vagyok. Ráadásul már volt egy rossz vásárlásom, szerencsére visszavették. Állandóan zúgott.

1. mily
2007. febr. 19. 12:51
Milyen bébiőrt vegyünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook