Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen az élet szívmütét elött/után? fórum

Milyen az élet szívmütét elött/után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. ápr. 10. 11:14

Engem 3 és fél évesen műtöttek, teljes életet élek :-)

már van két szép gyerekem is akiket természetesen úton szültem :-)

nekem lyuk volt a szívemen elég nagy 3, 5 cm ! és keveredett a vérem, meg fulladtam minden éjjel anno anyunak

2008. dec. 2. 18:53
Sziasztok! Nekem 17 éve volt szívbillentyű műtétem....eddig jól voltam. Most készülök a következőre....sajnos most egy másik ment tönkre...
2008. júl. 21. 19:03

Fiamnak 36 évesen volt komoly szívműtéte. Bay pass - két érnél, szívizom-stoppolás. Azóta - lassan 4 éve - maximálisan kímélő életmódot kell élnie.


Az életmódra vonatkozóan kardiológus tud konkrét tanácsot adni!

2008. márc. 2. 15:07
Szia! neked mi bajod van a szíveddel?
2007. márc. 27. 22:15

Van valakink,aki szivmütéten eset át.Nagyon jól érzi magát,igaz nagyon nagy figyelmet kell szenteljen az életére,nem szabad fárasza magát,nem cipelhet,nem sportolhat ,fárasztó tevékenységtől el van tiltva,de azt modták a dokik,pár év alatt ,újból,vissza álhat a megszokott életbe,de kimélnie kell akkor is magát egyes dolgoktól.

Sziv probléma tőbb féle is lehet,ami enyhe beavatkozást vagy komplikáltabb mütétett kér.

Én sok sikert és jó egészséget kivánok neked:)

2007. márc. 27. 22:00
.
2007. márc. 27. 20:24
23éves srác vagyok 5 éve tudom,h szívbeteg vagyok, olyan hozzászolásokat várok,akinek ismerőse vagy sajnos ők maguk is szívbetegek,és hogyan élnek szívmütét elött és után, .én is szívmütét elött állok ezért érdekel
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook