Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ajándék volna megfelelő egy 4. évét töltő ikerpárnak (fiú, lány)? fórum

Milyen ajándék volna megfelelő egy 4. évét töltő ikerpárnak (fiú, lány)? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 13. 23:20
Ha az ikrek járnak óvodába, esetleg meg kellene kérdezni, hogy ott mivel játszanak szívesen,milyen játék köti le a figyelmüket, ami még otthon nincs nekik. Esetleg gyermekdalok CD, vagy mesefilm DVD.
17. ircsi73 (válaszként erre: 16. - Puszitolvaj)
2009. aug. 14. 22:08
A sok játék felét el kel rakni,és pár hónap múlva elővenni.Az enyémekkel is ezt csináltam egy darabig.
16. Puszitolvaj (válaszként erre: 14. - Kacago325)
2009. aug. 14. 14:26
Van...muanyagbol, fabol...szoval minden van es mindenbol ipari mennyiseg...ugy jatekokbol, ugy ruhakbol...a konyvekre meg nem vigyaznak...osszefirkaljak, kitepik a lapokat...szoval, lehet en vagyok a regi modi, de valahogy ugy latom, hogy mar nem jo, ha ennyi jatek van...semmire se tudnak vigyazni...
15. 72f62a66ed (válaszként erre: 2. - Puszitolvaj)
2009. aug. 14. 13:36
Az én kisfiamnak a héten volt a 4. szülinapja. Neki is megvan mindene, de ettől még tudtunk/tudtak neki ajándékot venni. Mivel hamarosan kezdődik az ovi, kapott melegítőt, pólókat a kedvenc mesehőseivel. Persze játékot is kapott. Mi szintetizátort vettünk neki, mert azt kért. No meg orvoskészletet, azt a keresztszüleitől kapta, és hozzá még egy nyomdakészletet amivel megtanulhatja a kressz táblákat. Szerintem ez nagyon jó dolog. Ja és persze az elmaradhatatlan mesekönyvek. Azt minden ünnepen kap, legyen az húsvét, karácsony, vagy épp a szülinapja. Most kapott egy macikról szóló mesekönyvet, és egy csodaszép kirakós mesekönyvet, ami sárkányokról szól.
2009. aug. 14. 12:10
Műanyag kis libikóka?
2009. aug. 14. 11:58

Koszonom szepen a segitseget, ez maris egy nagyon jo otlet, de mas otletekre is kivancsi vagyok...

A polos dolog, amit ok diszithetenek ki, az is nagyon tetszik, csak ha azt ok fogjak kidisziteni, az anyjuk tutti nem engedi majd folvenni...(nem nagy rajztehetsegek)...de majd, ha 6-7 evesek lesznek akkor tutti veszek majd nekik...

12. McKenzi (válaszként erre: 9. - Puszitolvaj)
2009. aug. 14. 10:37

nekünk is van, a fiam nagyon szereti,

beírtam a gugli képkeresőbe, hogy golyópálya, végül webboltból vásároltam, szintén műanyagot

2009. aug. 13. 22:11
társasjáték, 4 éves kortól már van és azzal ketten is játszhatnak
2009. aug. 13. 21:46
Szia! A rossmannban vettem.MARBLE RUN a neve, ha jól emlékszem,ott érdeklődj.Ők forgalmazzák itthon,de ez valami külföldi játék.Papir dobozban van és műanyag különböző csőformák vannak benne, meg persze a golyók.Remélem tudtam segíteni,sok szerencsét hozzá!
9. Puszitolvaj (válaszként erre: 8. - Ircsi73)
2009. aug. 13. 20:40

szia...kivancsi lettem... sajnos errol a jatekrol meg semmit se hallottam...hol keressem? es hogyan nezz ki? esetleg van valami special neve?

elore is koszi!

2009. aug. 13. 20:16
Van egy összeépíthető golyógurító játék.A 6 éves iker fiaim kb. 4 évesen kapták,azóta is sokszor játszanak vele.Többféle képen összerakható.Fejlesztő játék.Ja, és ők sem játszottak egy valamivel sokáig de ezzel igen!
2009. aug. 13. 16:12
hat, nagyon nem tudom mi legyen...ugyanis sokan vagyunk a csaladba, es minden nagybacsi es nagyneni jatekot fog venni...no, es a nagyszulokrol ne is beszeljunk...van babakocsitol egesz kamionig es rollerig... minden...es az a legnagyobb baj, hogy minden jatek max 5 percre koti le oket...valahogy jatekot mar nem is vennek, mert az mar tulzas, hogy ezeknek mennyi van...
6. e9d89f41a1 (válaszként erre: 2. - Puszitolvaj)
2009. aug. 13. 16:03

Az én kislányom is most, 24-én lesz 4 éves, és az ajándéka a ciki-caki labda lesz, amit a minimaxon reklámoznak. Súlyelosztása miatt össze-vissza cikázik a levegőben, így kiszámíthatatlan, hová esik, nehéz elkapni. Legolcsóbb a molding.hu-tól. 10 cm átmérőjű, arcok vannak rajta...

Mondjuk, mi tudjuk, hogy Ő ezt is szeretne, mindig emlegeti, ha látja a reklámot, hív a szobába, de akkor is ez a téma, ha épp nem ez a reklám megy...

2009. aug. 13. 15:52
Duplo, kirakó (25-40 db-os).
2009. aug. 13. 15:52

nekem egyszer ez jött be hasonló szituációban:

vettem pár db sima fehér pólót , s ruhafilc-készletet. Azzal aztán ő azt rajzolt a pólójára, amit akart, kidíszítette, és büszkén viselte.

A ruhafilc pont úgy néz ki, mint a filctoll, hobbiboltokban kapható.

Ha mindenük megvan, úgyis csak olyan ajándéknak örülnek, amiről még sosem hallottak és ez nagyon személyes ajándék.

Esetleg kedvcsinálónak Te is készíthetsz nekik mondjuk 1-1 párnahuzatot, általad kitalált mintával, amin megmutathatod, milyen jó móka is ez.

2009. aug. 13. 15:50
huha akkor nehéz egy kicsit bár én valami fejlesztőjátékot vennék abbol sose elég
2009. aug. 13. 15:48
Megjegyzem, hogy mindenuk megvan... jatektol elkezdve ruhaig semmiben sem szenvednek hianyt...
2009. aug. 13. 15:46
Milyen ajandek volna megfelelo egy 4 evet tolto ikerparnak(fiu, lany)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook