Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen a testtekercselés? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen a testtekercselés? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2006. máj. 25. 01:41

Sziasztok!


Én Amerikában élek. Szivesen kipróbálnám az infraszaunát,de nem is tudom hogy hivják itt...esetleg van valaki innen aki tudja mi a neve angolul, és ráadásként ki is próbálta már :)

Előre is köszike a segitséget!

3. straniera (válaszként erre: 2. - 93a74b44ea)
2006. máj. 24. 22:13
Köszi! Persze azt gondoltam, hogy nem történik csodás átalakulás, de hátha a bőrnek tényleg jót tesz...
2006. máj. 24. 19:59

Én nemrég végigcsináltam egy 10 alkalmas narancsbőr elleni kezelést és infraszaunázgatok.Próbálok fogyózgatni mellett,de bevallom,nem igazán sikerül.Így összegészében egy dekát nem fogytam(centit sem),viszont a bőr állapotán nagyon sokat javítanak ezek.Az enyém sokkal simább,puhább,bársonyosabb.(A narancsbőröm sajna olyan makacs és előrehaladott,h az nem mozdult látványosan,de azért picit talán az is jobb.)

Én továbbra sem hagyom abba az i.szaunát,tekercselés helyett pedig most zsírégető masszírozásra járok.

Csodát szerintem senki ne várjon,csak ha mellette 100%-ban oda is figyel mindenre,de azért szerintem eredményesek.

2006. máj. 24. 19:37
Voltatok már testtekercselésen? Mik a tapasztalatok? ( Még az infraszauna is érdekelne).
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook