Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak az aromaterápiás testtekercselésről? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak az aromaterápiás testtekercselésről? (tudásbázis kérdés)


6. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Grangergirl)
2015. máj. 22. 06:20

A hepehupa javulni fog valamelyest, de a megereszkedésen nem segít.


Az edzésekre azt mondom:hajrááááá!!!!:), ha következetesen csinálod ne csodálkozz el, ha esetleg megáll a fogyásod egy rövid időre, vagy neadjisten:) még pár dekával többet is mutat a mérleg ugyanis az IZOM NEHEZEBB MINT A ZSÍR.


Szerintem mérlegre havonta 1x állj, centiben mérd a fogyást

5. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Grangergirl)
2015. máj. 22. 06:16

A hepehupákon segíteni fog valamennyit, de a megereszkedésen nem.


Az edzésekhez annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy hajráááááááá:), azonban ha következetesen csinálod, ne csodálkozz, ha megáll a fogyásod, vagy esetleg picit többet mutat a mérleg néha, ugyanis a

2015. máj. 21. 12:12
Ajha...hát, reméltem, hogy hatásosabb! :-) Igazából diétázom, heti fél kg megy le kb., és most fogom kezdeni a zsírégető aerob edzést, meg némi súlyzósat is, de hát a bőröm rettenetes, hepehupás, megereszkedett (5 év alatt 3 baba...:-) szóval valami ilyesmiben gondolkodtam, hátha segít.
2015. máj. 21. 09:28
csatlakozom az előttem szólóhoz, annyival kiegészítve, hogy a bőrt megszépíti. A cm-ben mért eredmény kicsit (nagyon) átvágós, ugyanis amikor kezded megmérnek, utána tekercselnek, amikor befejezted a tekercselés sorozatot, akkor a tekercselés után rögtön megmérnek, és közlik, hogy x cm ment le, de nem igy van, mert a tekercselés eleve összenyom, meg az eltöltött idő alatt jön ki belőled viz, ha másnap méred magad, vagy harmadnap, akkor ugyanannyi a cm, mint amivel kezdted:(, viszont a bőröd nagyon szép sima lesz (kb 1 hétig)
2015. máj. 21. 08:29
Kellemes, jó, de cm-ben nemigen lehet mérni eredményt. Ha fogyási szándékkal csináltatnád, az csak nagyon sok után talán lehetne mérni.
2015. máj. 21. 08:21
Milyen tapasztalataitok vannak az aromaterápiás testtekercselésről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook