Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a szülészet a jászberényi kórházban? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen a szülészet a jászberényi kórházban? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 10. 08:20
Igen van, de a minőségét nem tudom. Én nem kértem. 12e ft.de kapsz képet, meg szerintem dvd-t, bár az utóbiban nem vagyok biztos
5. Szabianyu (válaszként erre: 4. - Ancsi871108)
2012. márc. 9. 10:19

:((

Már felkértem egy szülésznőt a kistarcsai Flór Ferenc kórházban.2 gyermekem született ott akkor a 3. is szülessen ott!

Tényleg van 4 d uh?Jó minőségű?

2012. márc. 6. 18:56
Sziasztok! Én 2010-ben szültem az első kisfiammat Jászberényben. Mindennel megvoltam elégedve. Mind a szülőszobák, a gyermekágyasszobák nagyon kulturáltak, jól felszereltek. Az ott dolgozók elött minden elismerésem.Tényleg szívből végzik a dolgukat.Segítőkészek és hozzáértők.Nekem fogadott orvosom volt.A második kisbabámat is ott fogom szülni idén.:)Ha valamiben tudok segíteni válaszolok, ha kérdésetek lenne.
2012. jan. 23. 12:31

szia !

Bejelöltem kedvencnek hátha írnak valamit mert én is itt lakom tőle 30km re!Nagyon kiváncsi voltam én is és sajnálom hogy nem írt senki! :(

2012. jan. 23. 12:11
Senki nem szült Jászberényben?
2012. jan. 19. 16:53
Milyen a szülészet a jászberényi kórházban? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook