Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen a balatoni víz minősége? fórum

Milyen a balatoni víz minősége? (tudásbázis kérdés)


10. Fisica (válaszként erre: 6. - 17149b220f)
2015. aug. 13. 19:58

A hattyúk, kacsák és egyebek pedig a parton végzik a dolgukat, véletlen sem a vízben :)


Többször fürödtünk idén a Balatonban, semmi baj nincs a vízzel, csak nem jó ötlet inni belőle.

9. zebracsikó (válaszként erre: 6. - 17149b220f)
2015. aug. 13. 13:50

biztos, de gondold el, mekkora víztömeg az!


egy strandmedence ennél sokkal kisebb

2015. aug. 13. 13:49

szerintem inkább a lángos-fagyi-kukorica-jégkása-palacsinta-hekk kombót nem bírta a gyomruk


a vízzel nincs baj, a minősége kimagasló, bár ebben a dögmelegben biztos romlott valamennyit, de tuti nem attól betegedtek le a gyerekek.

A strand összes gyreekének össze kellett volna szedni ezt a kórságot, ha baj van a vízzel, de akkor már járványról beszélnénk...

2015. aug. 13. 13:41
Mi tegnap jöttünk haza,semmi bajunk. Gyerekeknek sem... ez a belepisilős dolog pedig... melegvizes medencében szerintem sokkal könnyebb összeszedni valamit ilyesmitől.
2015. aug. 13. 12:54
A sok marha belehugyozik, a kisgyerekek meg lenyelik a vizet. Persze, hogy betegek lesznek. És nem a Balcsi hibája...
2015. aug. 13. 12:22

Ilyet én is hallott,de régebben..Akkor volt ez,amikor nagyon meleg volt a víz.A múlt héttől nem hallottam megbetegedésről.Az én fiaim is sokszor voltak lent,nem betegek.De nem is kicsik:))

A jövő hétre már lehülést és felhős időt jósolnak,így valószínűleg nem lesz gond.Lehet,fürdeni se tudnak:(((De ha mégis,NE igyanak belőle!

2015. aug. 13. 12:22
..bárhol iszik a gyerek a strandvízből, a vége csak az lesz ..
2015. aug. 13. 12:21
Mi nem hánytunk, de azért mégsem szeretjük a Balatont.Idén kétszer voltunk, de elég is volt. De nagyon sokan szeretik. Mi alapból nem szeretjük. Ilyen hányós cuccot bárhol össze lehet szedni.A szakemberek azt mondják jó a víz minősége.
2015. aug. 13. 12:16
Sziasztok. Akik mostanában voltak a Balatonon. Mik a tapasztalatotok? Pár ismerősöm mondta, hogy hányás-hasmenéssel jöttek haza. Tényleg a víztől? Járt más is így? Jövő héten mennénk le kisgyerekkel, nem szeretnék betegen hazajönni.
2015. aug. 13. 12:15
Milyen a balatoni víz minősége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook