Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » EBay-ről rendelt már valaki (smink)ecsetkészletet? Milyen a minősége és kb mikorra jön meg? fórum

EBay-ről rendelt már valaki (smink)ecsetkészletet? Milyen a minősége és kb mikorra jön meg? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 18. 05:37

Amit én rendeltem anno az olyan 'elmegy' kategória. Volt ami elég jó minőségű volt, volt ami használhatatlan, de kb 1000 ftért még mindig azt mondom hogy megérte.

A free shipping nem sokat jelent időben. Rendeltem két telefontokot szintén free shippinggel kb 2 hete, egyik már megérkezett kicsivel több mint egy hét után a másikra még várok. Attól függ melyik repülőre kerül :)

2015. márc. 17. 21:08

Köszönöm a válaszokat! :)

Találtam a keresésnél 1 választható opciót "free shipping" azt hiszem, úgyh a házhoz szállítás így ingyenes,de gondolom minimum 1 héttel tovább tart. :)

2015. márc. 17. 14:37
Teljesen meg vagyok elegedve, tobb honapja mar hasznalom es semmi gond veluk. Szallitas nekem nem Mo-ra ment, igy arrol en sem tudok nyilatkozni.
2015. márc. 17. 13:36
Ugyanolyan minőségű mintha boltban vennéd, ott is ugyanaz van.A hasznukkal. Én szeretek onnan vásárolni, a szállitásròl nem tudok mit irni mert messze, lakom M.o-tòl és ide más vonatkozik.
2015. márc. 17. 13:12

én is rendeltem már, többet is.

mind a leírásnak megfelelő volt, nem esnek szét, teljesen jó minőségűek.


rendesen el kell olvasni a termék leírását, hogy miből készülnek az ecsetek, stb, és akkor nem ér meglepetés.


kínából kb 3 hét alatt vannak itt a cuccok, de amúgy minden aukciónál ott van a becsült kézbesítési időszak is.

2015. márc. 17. 13:12

Köszönöm a válaszokat. :)

Én is egy 15 és egy 20 darabosat néztem ki most magamnak. Valamelyiket szerintem megrendelem majd,csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra. :)

2015. márc. 17. 13:09

Én rendletem, kb 3-4 ezer ft-ért egy 20 darabosat

nagyon változó, mikorra jön meg, de 2 héttől akár 2 hónapig is eltarthat.

a minőségével elégedett vagyok, nem egy professzionális cucc, de a mindennapi dolgokra bőven jó :)

2015. márc. 17. 13:02
Ja nekem kb 2-3 hét alatt jött meg
2015. márc. 17. 13:02

Én igen. Egészen jó (1400 forint volt kb egy kb ilyen szett (tokkal együtt)

[link]


Eddig príma. Hajlamos szétcsúszni de pillanatragasztóval orvosolni lehet. Az ecset szőre nem hullik max az alapozó ecseté de az nem olyan tömött

2015. márc. 17. 12:57
EBay-ről rendelt már valaki (smink)ecsetkészletet? Milyen a minősége és kb mikorra jön meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook