Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól? fórum

Mikortól? (beszélgetős fórum)


13. elbb (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2013. ápr. 30. 07:21

Vegyestüzelésű. :))))


Hát most kifeküdtem, ez nagyon mókás meghatározás :)))))

12. andi6020 (válaszként erre: 10. - Bowie)
2013. ápr. 30. 07:13
Sajna nagyon messze vagy :)
2013. ápr. 30. 07:12

Ezt a kérdést nem itt kell feltenni. Van gyermeked, ha komolyan gondolod, és ismered is a kicsit annyira (vagyis számára ismerős vagy), akkor jócskán kiveheted a részed a dologból.

Nagyon sok időt töltünk az unokánkkal, de az itt alvás problémás. Délután még mondja, hogy nálunk alszik, mire lefekvésre kerülne a sor, közli, hogy anyához akar menni.

10. bowie (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2013. ápr. 30. 07:11
Én is, most olyan délután 3ig jól jönne vmi segítségféle...:)))
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Jácint11)
2013. ápr. 30. 07:06

Nyilván ők is csak viccnek gondolják, hogy vinnéd.


Ülj le velük, mondd el, hogy te komolyan gondolod.

Én adnám.....már mától :)

2013. ápr. 30. 07:00
De jó lenne nekem is egy rokon....igaz nem éjjelre, de nappalra pár órára olykor, olykor...:)))
2013. ápr. 30. 06:33

En is ki voltam az elején, de nem hagytam volna senkire. Ez enyém mondjuk hasfajós volt, minden este menetrend szerint razenditett es nem hagyta abba éjjel közepéig...

Az is segítség ha valaki elmegy es ott segít.

Persze ha nem nehéz eset a baba akkor megoldható. Az anyát kérdezd ő mit szeretne.

2013. ápr. 30. 06:19
Ha hagyja az anyja, akár mától. Ha nem is egy teljes műszakra, pár órára.Így, hogy vegyestüzelésű, azért a teljes éjszaka talán hosszú is.
2013. ápr. 30. 04:27

Első körben inkább ajánld fel, hogy ha szeretnék, elviszed a picit pár órára. A sajátjaiddal leugrasz játszóra, közben tologatod, ringatod a picit.

Volt olyan, hogy meglátogattuk anyumékat, ő átvette a picit, mi meg ülve elaludtunk.

Mond el nekik, hogy nem szégyen, ha elfáradnak. Bennem sokáig szégyenérzet volt, hogy "nem bírom a tempót". Valahogy addig a kólikáról, a szopisztrájkról, a zöld kakiról nem esett szó. Mindent totál rózsaszínnek képzeltem, meg hogy az én dolgom ezt végigcsinálni, nem kell segítség. Két hónap után kifeküdtem.

4. szila5 (válaszként erre: 1. - Jácint11)
2013. ápr. 30. 02:38
Miért nem a kismamát kérdezed meg erről pontosan??? Honnan tudhatnánk mi a válasza, mi jó nekik, mi fér bele? Nem ismerjük.
2013. ápr. 30. 00:46

De őszintén nem tudom, hogy komolyan vegyem-e a sógornőm mondatát: Vigyed, csomagolok neki...


Én akár már holnap is hoznám........ A gyerekeim itt ülnének mellettem vele :)

2. dejavu77 (válaszként erre: 1. - Jácint11)
2013. ápr. 30. 00:43

Ismerős nagymama 5 hetesen vette magához először éjszakára a lánya babáját. Most 3 éves a kicsi, szeret azóta is "mamázni".


Én a bátyámék fiára 5 hónapos korától kezdve vigyáztam 24 órában.

2013. ápr. 30. 00:40

Mikortól mondhatom a friss babás tesóméknak,hogy elviszem a kicsit egy éjszakára..........

Félig tápszeres baba, látom, hogy a szülők már ki vannak, jól jönne egy átalud éjszaka. Én meg örülnék ha egy ilyen kincset rám bíznának.


Néha viccelődnek, vigyed......... csomagolok pelenkát, tápszert, vigyed.........


De mennyire lehet ezt komolyam venni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook