Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor múlik el? fórum

Mikor múlik el? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Sirga
2012. márc. 20. 11:04
Normális, mert még szereted. A lényeg, hogy megtanuld nem szeretni - felszabadulsz tőle, és végre kinyílsz a világ felé. Ráadásul egy csomó fájdalomtól is megszabadítod Magad. Sok sikert! :)
10. Csipkerózsika (válaszként erre: 7. - Félős nyuszi)
2012. márc. 20. 11:02

Már ne is haragudj, de ez a te nagy szerelmed egy sunyi, gyáva alak. Akinek nincs elég vér a pucájában, hogy egy tönkrement kapcsolatot lezárjon, hanem kettős életet él, és még gyereket is csinál közben, arról megvan a véleményem.

A játszmázgatás mellett nagyon tudhatott valamit ez a pasi, ha mindezek ellenére egy év után is még mindig utána ácsingózol...

Ha biztosan nem kaphatod vissza, akkor engedd végre el, mert így per pillanat csak pazarlod és boldogtalanná teszed az életedet. Koncentrálj magadra!

2012. márc. 20. 10:57
Nem normális, mert a múltat dédelgeted. Sajnos el is torzítod.../hiszen egyre inkább a szép emlékek dominálnak/ Így nem tudsz normális kapcsolatot kialakítani. Vele azért nem, mert nem véletlen, hogy vége lett, mással meg azért nem, mert a régit keresed.
8. Kata 1977 (válaszként erre: 7. - Félős nyuszi)
2012. márc. 20. 10:48

Nálunk is hasonló a helyzet, neki is van élesttársa gyerek nincs,de őket sem a szerelem hanem a hitelek,ház stb köti össze.

És sokszor mondja, hogy menyit gondol rám,milyen jó lett volna ha együtt maradunk és hasonlók...

Ezt én is így érzem ,de férjnél vagyok és 4 gyönyörű gyermekem van,már csak miattuk sem rúgnám fel a mostani házasságomat.

Padhelyzet és fájdalmas,megértelek!!

7. félős nyuszi (válaszként erre: 5. - Kata 1977)
2012. márc. 20. 10:44
Sajnos az a baj,hogy nálunk is ez volt az Igazi nagy szerelem.Soha senkivel nem voltam,és tuti,hogy nem is leszek ennyire egy hullámhosszon senkivel.Ezt érzem.Itt az volt a fő probléma,hogy volt barátnője elég régóta,és miközben mi együtt voltunk,a lány terhes lett tőle.Nagyon sok álmatlan éjszaka és fájdalom volt már az utóbbi időben emiatt mindkettőnkben.Őt már hidegen hagyta a lány,de a mára már megszületett kisfia miatt döntött mellette.A kérdés csak az,hogy egy gyermek megmenthet egy kapcsolatot,illetve felejtetni tudja a nagy szerelmet?Nekem még nincs gyermekem,de állítólag ha már nem szeretsz valakit,már nem is jön vissza az érzés...
2012. márc. 20. 10:37

Szerintem is egy új kapcsolat fogja felülírni a régit. És sajnos azt kell mondjam, nem érdemes keseregni miatta, mert nem jön vissza, ha eddig nem tette.

Keress új kapcsolatot, vagy olyan tevékenységet, ami emberek közé visz, sport, bármi, amit szeretsz.

Így 40 évesen visszanézve azokra az időkre, amikor még én is Hozzád hasonló cipőben jártam, csak azt tudom mondani, agykárosító minden rá fecsérelt gondolat. De a szívet nem lehet megzabolázni, úgyhogy arra talán jó lesz, hogy megerősödj, tanulgasd Önmagad, és a következő kapcsolatodban már sokkal érettebb, bölcsebb legyél, és sokkal intenzívebben éld meg az új csodát:)))

5. Kata 1977 (válaszként erre: 1. - Félős nyuszi)
2012. márc. 20. 10:37

Ha nagy volta szerelem ,teljesen normális!

Én az első férjemtől már 1996-ban elváltam de az volt az IGAZI NAGY SZERELEM szerencsére a ma napig jó varátok vagyunk, sokat beszélünk,és nálam sincs olyan ,hogy ne gondolnék a régi szép időkre!!

2012. márc. 20. 10:35
Szerintem normális, ha valakit valaha nagyon szerettél természetes hogy hiányzik, de ha szerelmet is érzel még iránta, az már tényleg nem normális! El kell engedni teljesen, és új életet kezdened, mással is lehetsz még boldog!
2012. márc. 20. 10:32
Hmm...mintha nemigen akarnád elengedni őt. Márpesdig akkor sokáig fog ez a dolog tartani. Lélekben kell megszabadulnod tőle, de ha érzéseidet még tovább táplálod a közös emlékeken derengéssel, akkor nem fogsz tudni változtatni. Menj sétálni, szórakozni, annyi helyes, szabad pasi van a világon. Az új szerelem majd kitörli a régit (hacsaknem mindenkiben őt fogod keresni, de azt meg ne tedd).
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Félős nyuszi)
2012. márc. 20. 10:31
Hát, nem mondanám, hogy normális. :(
2012. márc. 20. 10:29
Több mint egy éve,hogy véget ért a kapcsolatom a barátommal.Azóta sem telik el úgy nap,hogy ne gondoljak rá.Hiányzik,és folyton a közös emlékekre gondolok.Olyan mintha minden tegnap történt volna.Tudom,hogy több okból is le kéne ezt zárni,de minden nap új reménnyel ébredek,hátha összefutok vele.Normális dolog ez 1 év eltelte után?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook