Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor múlik el végre ez az érzés? fórum

Mikor múlik el végre ez az érzés? (beszélgetős fórum)


29. cf5974b44d (válaszként erre: 28. - Kriszta773)
2015. ápr. 6. 11:26
Ő kezdett ki velem.
28. kriszta773 (válaszként erre: 26. - Cf5974b44d)
2015. márc. 21. 20:05
legközelebb taszítson, ha egy pasinak nője van, és akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe ;)
27. dfb934c749 (válaszként erre: 26. - Cf5974b44d)
2015. márc. 21. 19:18

Olyannal ne is kezdj,aki taszít. Az általában csak a romizós filmekben működik,hogy 'először egymástól,majd aztán egymásért vesznek meg a főszereplők'.:)

Csak légy nyitott,előbb-utóbb csak az utadba akad egy olyan pasi is,aki nem taszít.

26. cf5974b44d (válaszként erre: 25. - Dfb934c749)
2015. márc. 21. 15:57
Azért eleinte benne láttam mégis valamit ami tetszett. Nem érdekelt igazán, de soha sem taszított.
25. dfb934c749 (válaszként erre: 1. - Cf5974b44d)
2015. márc. 21. 06:50

Elsőként iktasd ki az életedből azt a srácot,töröld az ismerőseid közül,és ne nézegesd,mert nem jutsz vele előrébb.

Másodszor pedig tényleg próbálj nyitottabb lenni.Ilyen és ehhez hasonló pofonokat mindannyian kapunk az élettől,képzeld el,ha mindenki bezárkózna utána...

Azt írtad,hogy eleinte ez a srác sem érdekelt igazán,mégis megszeretted,add meg másnak is ezt a lehetőséget.

24. BESTia ☺ (válaszként erre: 22. - Cf5974b44d)
2015. márc. 20. 20:44
Egy dolog a külső szépség, persze az is kell, de nem minden. Lehet olyan emberbe szeretsz bele legközelebb, aki nem is az eseted, meglátod benne a közös dolgokat, például. De amíg csak sajnáltatod magad, addig esélyed sincs arra, hogy változzon a helyzet.
23. kriszta773 (válaszként erre: 22. - Cf5974b44d)
2015. márc. 20. 16:40

manapság nem nehéz :) felmész netre és ismerkedsz. már az le fogja kötni a gondolataidat, hogy más pasikkal beszélgetsz, és biztos akad majd olyan, aki tetszik és találkoznál vele


mert megteheted, hogy ezt a palit meg a nőjét figyelgeted folyton, és reménykedsz, hátha még megkeres és akar valami, vagy elkezdesz randizgatni, és hidd el, el fogod felejteni, mert jönni fog egy sokkal jobb


az meg rajtad múlik, meddig akarsz dagonyázni az önsajnálatban meg féltékenységben :) ha akarod, ma abbahagyod és elkezdesz ismerkedni, ha akarod, még évekig toporoghatsz egyhelyben

22. cf5974b44d (válaszként erre: 21. - Kriszta773)
2015. márc. 20. 16:37

Tudom, hogy kevés, de ezzel arra gondoltam hogy még csak olyan sincs.

Igaz, nők között dolgozom és nem járok el sehová csak dolgozni. Így nehéz.

21. kriszta773 (válaszként erre: 19. - Cf5974b44d)
2015. márc. 20. 16:32

az nagyon kevés, hogy akad egy pali a környezetedben, aki tetszik, és akiről fantáziálgatsz. talán normál randikat, kapcsolatokat kéne kialakítani :)

erről a paliról meg már úgyis tudod, hogy zsákutca, akármiben reménykedtél is

2015. márc. 20. 16:27
Aztán a féltékenység is dolgozik bennem nem is kicsit.
19. cf5974b44d (válaszként erre: 17. - Kriszta773)
2015. márc. 20. 16:26

Senki sem tetszik. Néha úgy érzem mintha szemellenzős lennék. Régebben a környezetemben mindig volt 1 olyan aki tetszett. De az utóbbi időben senki. Csak ő.


Tudom ezzel nem lehet mit kezdeni, mit mondani rá.

18. kriszta773 (válaszként erre: 7. - Ivett201492)
2015. márc. 20. 16:22
én nem nagyon adnék esélyt olyan pasinak, aki másfél év alatt megcsal és henceg a haverjainak erről. újra meg fogja tenni, legfeljebb nem írja ki facebookra :) bocsi, de ez egy szemétláda. és valószínűleg nem egyszer fordult ez elő
17. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Cf5974b44d)
2015. márc. 20. 16:20

kezdj el ismerkedni másokkal, mert ha hosszú évekig vártál arra, hogy valaki végre elvigyen, akarjon, akármilyen módon is, ha újabb hosszú éveket vársz, hogy figyelgesd, sírj utána és reménykedj, hátha mégis kellesz bármire is, akkor ezzel eltelnek a legjobb éveid a nagy semmire.

legyél nyitott, randizgass, majd jön olyan pasi, aki mellett rögtön elfelejted

16. cf5974b44d (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2015. márc. 20. 16:19

Azt mondta, hogy ő csak viccből flörtöl XY nővel.


Meg sajnos nem vagyok társasági ember. Dehát majdcsak lesz valami változás.

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Cf5974b44d)
2015. márc. 20. 16:13

Sajnálom, de én nem tudnék egy ilyen ember után sírni, aki nem volt őszinte velem, és a másik nővel sem, hiszen csalta.


Örülj neki, hogy most derült ki és nem később. Próbálj meg társaságba járni, mondjuk egy edzőterembe, ahol több korod bélivel találkozhatsz, és talán összejön egy igazi kapcsolat. Ne keseregj egy ilyen jellemtelen ember után, aki skalpokat gyűjtöget.

14. cf5974b44d (válaszként erre: 10. - Zséka198)
2015. márc. 20. 16:08
Biztos lesz rosszabb is, de most is elég rossz...
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Ivett201492)
2015. márc. 20. 16:08

Csatlakozom az előttem szólóakhoz.

Szerintem is jellemtelen és buta is. Buta mert az sem jutott az eszébe, hogy ne ossza meg a skalpját a Face oldalán, ezzel valahol megalázva Téged is, világgá kürtölve, hogy ennyit jelentesz neki, megcsal.

Utólag lehet a carról szépet mesélni, büdös marad az akkor is. Külön undorító számomra, hogy még Téged okol a történtek miatt. No comment.

Te ismered a férfit, és Te ismered a saját érzéseidet, mennyire szereted. Hallgass a szívedre. Én lapátra tenném,mert ostobának nézett ezzel a Face közzététellel is, és azzal is, hogy téged okol. :(....ha nyilvános, ha csak baráti szinten. Lehet nem is annyira őszinte az a megbánás, csak mivel ennyi esze volt, hogy világgá kürtölte, menteni szerette volna a menthetőt.

12. cf5974b44d (válaszként erre: 6. - 13bbcfd936)
2015. márc. 20. 16:06
Nagyon hullámzó a kedélyállapotom.
11. cf5974b44d (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2015. márc. 20. 16:04

Nem én kezdeményeztem nála. Egy darabig nem is tudtam, hogy van valakije, mivel folyton flörtölget, célozgat nőknek. Úgy általánosságban is, meg nekem konkrétan mikor először találkoztunk.

Fel sem merült bennem, hogy párkapcsolatban él évek óta.

Mikor szembesültem vele, akkor már késő volt.

10. Zséka198 (válaszként erre: 1. - Cf5974b44d)
2015. márc. 20. 16:00
Dózer, Kisanya! Ha még most is párkapcsolatban él, miközben te romantikus ábrándokat kergetsz vele kapcsolatban, akko mondj le róla. Azonnal, feltétlenül. Hogy nehéz? Hogy sírsz közben? Hogy ez rossz? Persze. Mondta valaki hogy könnyű az élet? Nyugi, lesz ennél még sokkal rosszabb is csak várd ki a végét:) Mire nyugdíjas leszel igazat fogsz nekem adni.
9. Zséka198 (válaszként erre: 7. - Ivett201492)
2015. márc. 20. 15:52
Ez vagy botlás, vagy a hapi javíthatatlan poligámista, innen ezt nem lehet megállapítani. Ha érzel magadban hozzá erőt, adj neki mégegy esélyt. Ha azt is elcseszi: azonnali kuka. Egy részük azonban megérdemel egy második esélyt, mert tényleg sokszor a farkuk után mennek ész nélkül. Második hiba azonban nincs. Az már nem hiba, hanem alávaló jellem. Mondjuk az, hogy a tettét a te féltékenykedéseidre kenné ahelyett hogy magába száll, nem túl ígéretes előjel. Aki csak egy rossz pillanatában, szinte véletlenül lép félre, az vállalja a felelősséget, nem a másikban keresi a hibát. Ugyanis erre nincs mentség: ha rossz a a kapcsolat, ha az egyik nem jön ki jól a másikkal, ha nem tud hibáival, féltékenységével együttélni tőbbé, arra a tisztességes válasz a szakítás, nem a félrelépés.
8. mothertiger (válaszként erre: 7. - Ivett201492)
2015. márc. 20. 15:16

Téged hibáztat a saját gyengeségéért, áthárítja rád a felelősséget. Még hogy "belekergetted"...naná. Jó kifogás, sose rossz!

Az olyan ember, aki nem tudja felvállalni a tette következményeit, rákeni másra a sarát - számomra nem ember.

Mellesleg "üríteni" a saját tenyerébe is lehetett volna. Bocsánatkérése értékét elvette a tény, hogy az aktusával eldicsekedett a haverjainak.

2015. márc. 20. 14:43

Sziasztok bocsi hogy ide irok de meg nem nyithatok uj topikot!

Sziasztok!


A velemenyetekre lenne szuksegem a tanacsotokra meglatasaitokra a helyzetemmel kapcsolatban!


22eves no vagyok masfel eves kapcsolatom van egy 24eves ferfivel egyutt is elunk az elso 2het utan ossze koltozes boldogsag kozos jovo tervezgettunk szeretem! Hogy o mit erez azzal mar nem vagyok tisztaban par napja kiderult hogy megcsalt nem o mondta el hanem az apro jelekbol eszrevettem es a facebookjan elolvastam ahogy a haverjainak hencegett vele. En nem voltam otthon mert kulfoldon dolgoztam eppen de mikor haza ertem furcsa volt sose mutatta ki igy az erzelmeit csokolt olelt szeretgetett leste a kivansagaimat hozzam bujt ami jol esett mert soha igy nem ereztem a paromat a masfel ev alatt mint most az elmult hetekben lelkiismeret furdalasa volt nem tudott aludni... azzal magyarazta tettet hogy belekergettem az orokos feltekenykedesemmel azzal h nem biztam benne allitasa szerint engem szeret en vagyok neki az egyetlen az a no neki nem jelenetett semmit csak uritett elnezest a szohasznalat miatt de probaltam ugy fogalmazni ahogy o mondta... nagyon sajnalja es tudja h ezzel nem oldott meg semmit ha visszatekerhetne az idot nem csinalna ezt azt keri bocsassak meg neki de nem tudom tisztaba tenni az erzeseimet mert nagyon sok minden kavarog bennem haborog a lelkem jelenleg is kint vagyok tegnap jottem vissza igy megnehezebb szeretnem ha segitenetek a meglatasaitokkal kapcsolatban. Elore is koszonom nektek!

6. 13bbcfd936 (válaszként erre: 1. - Cf5974b44d)
2015. márc. 19. 23:15
Ha nem nyitsz a világ felé, akkor sokára. Legyél óvatos, de ne zárkózz be! Hidd el, megéri. Nagyon jó érzés felszabadultnak lenni.... És akkor hamar elmúlik! ;-)
5. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Cf5974b44d)
2015. márc. 19. 22:03

Később már csak hullámokban jön...eleinte gyakrabban...majd egyre ritkábban...és végül elmúlik.

Ki kell törölni az ismerősök közül.

2015. márc. 19. 20:47
Nem tudom mikor fog elmúlni, de aki kapcsolatban lévő pasival, nővel ismerkedik, valahogy nem tudom sajnálni.
3. cf5974b44d (válaszként erre: 2. - 5056d3921a)
2015. márc. 19. 20:21
Én mai napig képes vagyok miatta sírni ha rá gondolok. Vannak napok amikor elvagyok, de így is sokat jut eszembe. Máskor pedig mintha egy kés lenne a szívemben...
2015. márc. 19. 20:11
...majd egyszer és lesz helyette más aki törli ezt az érzést...
2015. márc. 19. 20:09

Nagyon nehezen ismerkedem és nyílok meg embereknek. Hosszútávú kapcsolatom nem is volt még. Körülbelül 1 éve összeismerkedtem valakivel. Eleinte csak azért fogadtam a közeledését, mert már nagyon magányos voltam. Aztán ahogy telt az idő, szép lassan megszerettem őt. Ám sajnos ő párkapcsolatban él. Az utóbbi időben nincs köztünk már semmi, csupán a közösségi portálon látok róla ezt-azt, ahogy éppen a barátnőjével jól megvannak. És én eközben elég rosszul érzem magam.


Telnek a napok, hetek, és nem múlik a szívemben ez a rossz érzés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook