Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor lesz rajta a családi pótlék a számlán?/Mikor hozzák postán? fórum

Mikor lesz rajta a családi pótlék a számlán?/Mikor hozzák postán? (tudásbázis kérdés)


A politizáló, személyeskedő vagy provokatív hozzászólásokat töröljük.
Ne offold a kérdést, a családi pótlék fórum csevegője itt található!

52635. Natali04
2014. dec. 2. 05:16
Ti ezért képesek vagytok felkelni, hogy megérkezett a pénz vagy sem? Ez nagy szégyen azokra nézve! Nem hiszem hogy ennyi ember most akar éppen enni valót venni a gyermekeinek....
52634. Trike
2014. dec. 2. 05:16
Sziasztok.Vasm. MKB RAJT a CSP.
52633. MrGee
2014. dec. 2. 05:15
BudaPestBank semmi
2014. dec. 2. 05:10
Sziasztok! K&h bank valaki?
52631. moni7803
2014. dec. 2. 05:02
sziasztok otpes közül kapot már valaki smst hogy van családi?
52630. szilvi840
2014. dec. 2. 05:01
Jó reggelt csp rajta pest megye Erste bank
52629. Gitta1984
2014. dec. 2. 04:58
Jó reggelt! Ma akik szàmlára kapják a cs.p.azoknak nem sokká fog jelezni a telefon.
52628. 77mariann
2014. dec. 2. 04:52
Kapott valaki màr csalàdit ma?
52627. l.aniko (válaszként erre: 52615. - Regimotoros)
2014. dec. 2. 02:24
Igen aki egyszer magasan ül le is lehet onnan esni . Én voltam fent és lent is ,de mindig felálltam és sose mondtam azt ,hogy neki miért van több mint nekem vagy miért nem tud elmenni dolgozni. Volt ,hogy egyedül neveltem 3-rom gyereket és dolgoztam mellette volt segítségem , de most nincs . Kire bízzam a 80 éves nagyszülőkre akik maguk is segítségre szorúlnak ? Vagy fogadjak bébi csőszt több ezerért ? A kisebbik gyerkőc 3-rom hetet volt oviba azóta itthon van három vírus fertőzés egyben , a mája nem méregtelenített majdnem korház lett nem ecsetelem és nem magyarázkodom senkinek . Sokan úgy le tudják oltani embereket , de hogy a háttérben mivan senki nem tudja . Én is nevelek mostmár gyógyult aszthmás gyereket , de 12 éven keresztül a poklok poklát jártuk meg és dolgoztam ,mert mint előbb leírtam volt segítségem . Hogy miért vállaltunk még egyet a legkisebb közös baba a párommal és igen akartuk 4 évet vártunk rá és volt mire és van is nehezen ,de megélünk , ha tudnék dolgozni könnyebb lenne, de nekem fontosabb a gyerekemet biztonságban látni mint betegen bevigyem egy közösségbe és egyem az ideget egész nap mert dolgoznom kell erre szoktam mondani ,hogy kell a pénz ,de nem minden áron . A gyerekem pont egy ilyen nekem dolgoznom kell anyuka gyerekétől szedte össze a fertőzést neki több lett a zsebébe a pénz nekem kevesebb és nem csak nekem hanem még 6-7 gyerek szüleinek akiknek a gyerkeit ugyancsak megfertőzött . Tehát nem leszólni kéne aki több gyereket nevel vagy csak 1-et is és nem dolgozik hiszen nem ismerjük a hátteret azért ,mert valaki nem dolgozik még nem biztos , hogy családira szült gyermeket és segélyért kuncsorog állandóan . Teljesen megértelek és igazad van a helyedbe én sem adnám így bölcsibe a gerkőcömet . Mielőtt bárki leszólna semmit nem vettem magamra amiket egy páran itt írtatok ez csak az én privát véleményem én már megedződtem annyira ,hogy bármit is magamra vegyek igaz a mondás akinek nem inge ne vegye magára hát nekem nem ingem .
52626. regimotoros (válaszként erre: 52625. - Kicimacika)
2014. dec. 1. 20:19
Igen
52625. kicimacika
2014. dec. 1. 20:18
Sziasztok.Szerintetek jön a családi pótlék holnap a kártyásoknak? űgy értem hogy rajta lessz már??
52624. juzo26 (válaszként erre: 52623. - Regimotoros)
2014. dec. 1. 20:18
ok, köszi szépen. Ezt elfelejtettem megkérdezni a bérszámfejtésen.
52623. regimotoros (válaszként erre: 52622. - Juzo26)
2014. dec. 1. 20:15
Ugyanúgy kapod mint a fizetésed.
52622. juzo26
2014. dec. 1. 20:13
Ha már az anyagiaknál tartunk. Nem tudja valamelyikőtök, hogy ha a szabijaimat kiveszem egyszerre, azt hogyan számolják el, majdnem 60 napról van szó. Egy összegben, vagy ameddig le nem jár a szabim, havi elosztásokban?
2014. dec. 1. 20:10
Jó éjt!
52620. regimotoros (válaszként erre: 52619. - Unom)
2014. dec. 1. 20:08
26600-at ossz el 14 napra. 1900Ft naponta aztán jön sírni hogy elfogyott.
52619. unom
2014. dec. 1. 20:05
Számokat kérek, légyszíves. Nekem sehogy sem jön ki.
52618. unom
2014. dec. 1. 19:59

Tizenpárezer forintból?

Annyiszor hallom ezt, de valaki számolja már ki nekem, hogyan.

52617. regimotoros (válaszként erre: 52616. - Juzo26)
2014. dec. 1. 19:56
Szerintem nem tartozol itt senkinek magyarázattal. :)A lényeg az hogy a gyerekeid egészségesek,szeretet van más nem számít.
52616. juzo26
2014. dec. 1. 19:51
Nekem most járt le novemberben a 3 otthon töltött évem. Mivel egyedül nevelem a fiaimat, mikor jeleztem a munkáltatómnak, hogy nem tudok teljes állásba visszamenni dolgozni, válasz elé állítottak.Vagy visszamegyek rendes időben, vagy pá-pá munkahely. Hiába mondtam nekik, hogy fizikai képtelenség hajnali 5-kor elvinni az iskolába, óvodába a fiúkat, és még 6-ra beérni úgy dolgozni, hogy 25 km-ert kell utaznom, nem nagyon foglalkoztak az érveimmel. Hiába dolgozok ott '99 óra, hiába a helyismeretem, megbízhatóságom, elküldtek, közös megegyezéssel. Letöltöm a bennmaradt szabijaimat, sajnos el kell mennem főállású anyának, és keresek a lakhelyemen egy 4 órás munkát, amit tudok a fiúk mellett végezni. Még mielőtt jön a kioktatás, én sem úgy terveztem, hogy 3 gyerekkel válok el a férjemtől, de így esett. Ha anno tudom, hogy így járok, jobban bebiztosítottam volna magam anyagilag, és nem itt olvasnám a CSP-s fórumot. Félreértés ne essek, a gyerekeimet nem csinálnám vissza, csak nem vágtunk volna bele bizonyos dolgokba.
52615. regimotoros (válaszként erre: 52614. - L.aniko)
2014. dec. 1. 19:35
Én Budapesten lakom,munkaviszonyból jöttem el szülni amikor a fiam született.2 évesen beadtam bölcsibe és visszamentem dolgozni.A lányom most lesz két éves megint munkaviszonyból jöttem el szülni,de nem merem bölcsibe adni hiába lesz kevés a gyes,mivel elájul minden kis trauma miatt.Soha a büdös életben nem mentem az önkormányzatba segélyért,nem dohányoztam el,nem ittam el a cspt sosem.Nem voltak tervezett gyerekek,jöttek.Nekem sem nagyon van segítségem a nagyik dolgoznak még,ha beteg valamelyik akkor sem tudnának rá vigyázni én mehetnék táppénzre ha visszamennék dolgozni.Soha senkinek nem hagytam azt,hogy ilyen mocskosul beszéljen bárkivel is.Nincsen gond magas lóról lehet nagyot esni.....,egy idő után mindenki lent találja magát.
52614. l.aniko (válaszként erre: 52609. - Regimotoros)
2014. dec. 1. 19:15
Ott a pont kb. ezeket akartam én is leírni csak vannak akik nem értik ,hogy falun nem olyan könnyü munkát találni főleg ,ha gyerek is van és nincs segítség . Mennék én ha tudnám , hogy a fogason marad a gyerek míg dolgozom vagy 3-rom évesen szépen beveszi a gyógyszereit , ágyba marad és nézi a mesét . Szóval nem könnyü senkinek csak minden szamár a maga terhét érzi . Ez a baj ,hogy kevés a tolerancia az embereknek egymás iránt . Tisztelet a kivételnek ! Nem álltalánosítok csak kíváncsi lennék ,hogy bárki hogy megy el dolgozni ha nem tudja kire hagyni a gyerekét .
52613. l.aniko (válaszként erre: 52612. - Korvald76)
2014. dec. 1. 19:11
Igen holnap a számlásoknak csütörtök vagy péntek meg postán .
52612. korvald76
2014. dec. 1. 19:05
Sziasztok nemtudjátok holnap lesz családi?
52611. Annee76 (válaszként erre: 52609. - Regimotoros)
2014. dec. 1. 18:35
BIG BIG Like!!!!
52610. l.aniko (válaszként erre: 52573. - Csgybzs)
2014. dec. 1. 18:08
Bocsi, de ez akkora hülyeség ,hogy te sem hiszed el . Te tudod mi lesz 5-10-15-20 év múlva : Pl a deviza hitelesek gondolták volna ,hogy majd duplájára nő a hiteltörlesztésük , a 15 -20 évet ledolgozó ember gondolhatta előre eggyik pillanatról a másikra megszünik a munkahelye ? Tehát akinek már fiatal házason nincs kecó, millás banszámla , ferrári a garázsba és megalapozva a gyerek egyetemi évei értékpapírban félretéve jah és biztos munkahelye az ne is vállaljon gyereket ? Lehet nem ezt akartad írni ,de ez jött le nekem . Lehet én olvasok szelektíven ,de így értelmeztem . Akkor a mostani rendszerbe ne szüljön senki gyereket csak gazdagék ?
2014. dec. 1. 17:33

Kedves Fórumozók!

Egyes emberek mélységesen felháborítanak.Mit képzelnek magukról,hogy ismeretlenül pálcát törnek más felett.Kinek mi köze van ahhoz ki hány gyermeket nevel vagy nem nevel.Milyen jogon vonja kérdőre ki mire költi a családi pótlékot vagy mire nem.Milyen jogon kérdőjelezi meg azt hogy nem a gyerekére költi,és milyen jogon esik neki másik embernek.Mi az hogy a gyerekén élősködik????Az eszem megáll ezen a tudatlan buta emberen.Kikérem magamnak,és más nevében is hogy ne sértegess senkit.Kívánom Minden ilyen kedves fórumozónak soha ne tudja meg milyen beteg gyereket nevelni,és azt se tudja meg soha milyen falun lakni ahol nagy a munkanélküliség.Legfőképpen örüljön saját magának,és annak,hogy eltudott menni dolgozni a gyerekei mellet,és nem szenved semmiben sem hiányt,de ha ennyire nincsen szüksége a családira akkor mondja vissza,vagy ajánlja fel szegényebb családnak.Gondolom erre már nincsen esze,mert ugye azért jól jön a családi,csak itt nagy a szája,itt tud elhordani mindenkit gyerekén élősködőnek.Tudod kedves van aki azért szül hogy ebből éljen,de az itt fórumozók 99%-a nem ebből él,és nem azért szül.Kikérem Mindenki nevében hogy megalázz itt bárkit is és élősködőnek nevezd.

52608. Dooka (válaszként erre: 52607. - ElErIm77)
2014. dec. 1. 15:58

De látod nem hatja meg őket. Azt majd lesnek ha Hoxa kiteszi őket!

Ez már rég nemarról szól hogy kinek hány gyereke van.

52607. ElErIm77 (válaszként erre: 52597. - Dooka)
2014. dec. 1. 15:56
pont ezt akartam írni én is...ki van írva, h tilos a személyeskedés,és más sértegetése.
52606. Miss Poppy (válaszként erre: 52605. - Edicikém)
2014. dec. 1. 15:13

Nagy kislány már,majd ő eldönti!!!!!!!Rakok én is egy csomó felkiáltó jelet)


Ha szabad kérdeznem,neked mi közöd hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook