Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok az aura szómáról? fórum

Mik a tapasztalatok az aura szómáról? (tudásbázis kérdés)


9. Cszsuka (válaszként erre: 2. - Tunde0627)
2007. szept. 29. 20:18

Szia!

Először nem tudtam mi az, de rájöttem, én Aura-soma-ként ismerem. Ha így keresed a neten, akkor még tanfolyamot is találsz rá. Először egy könyvben olvastam róla: Lilian Verner Bonds: GYógyító színek. Ez a hölgy az aura soma üvegek kitalálójától tanulta a színekkel való gyógyítást.

Vicky Wall a színgyógyítás papnőjeként volt ismert a xx. században. Amikor az aura soma üvegeket alkotta, már vak volt.

A könyv hatalmas önismerethez segít hozzá. Erősen hozzájárult a gyógyulásomhoz. Mindenkinek ajánlom. Én el is határoztam, hogy kitanulom.

2007. máj. 25. 08:36
Lelki problémák kezelésére javasolják.De sajnos csak hallomásból tudom.
2007. máj. 24. 23:13
Mire tud hatással lenni?
2007. máj. 24. 10:28
Az aura szóma egy gyógymód.A színterápia és a gyógynövény erejét ötvözi.
2007. máj. 24. 10:22
nem tudom mi az
2007. máj. 24. 10:15

Én sem tudom mi az. Merre keressem, mert minden érdekel, még ha első látásra abszurdnak is tünik.

Várom a sgítséget a témában.Köszi

M.Monroe

2007. máj. 24. 09:42
azt sem tudom mi az.
2007. máj. 24. 09:19
Szeretném kipróbálni ezt a gyógymódot,de szükségem lenne megerősítésre olyasvalakitől,aki már próbálta!HA próbálta már valaki közületek,ossza meg velem a történetet,milyen problémája volt,és mennyiben segített rajta ez a gyógymód!?
2007. máj. 24. 09:17
Próbálta már valaki közületek az aura szómát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook