Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Mysimba szedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2019. jún. 19. 11:38

Szia Hasitasi!

Én 14 kg-ot fogytam eddig április 5. óta, de én sem számolhatok be arról, hogy nagyon látványos lenne a fogyás. Inkább érzem. A ruháimon például, mivel először a hasam lett kisebb, azon láttam leghamarabb a változást, de amúgy nem volt olyan drámai ez a változás. Mondta már egy-két ember, hogy látszik, de nyilván nem annyira, mivel olyanok mondták, akik tudják, hogy fogyózom, nem olyanok, akik régen láttak és meglepődtek volna az átalakulásomon. Észreveszem azon is a változást, hogy az irodában két íróasztal között most már sokkal jobban elférek, eddig mindig vigyáztam, hogy ne "seperjek le" semmit, ahogy elmegyek közöttük, és erre szükség is volt, mert ha más nem, a felsőruházatom beleakadt valami papírhalomba. Most hozzá sem ér a ruhám széle sem a kipakolt iratokhoz :) nagy súlyból könnyű fogyni, de nem olyan hamar lesz látványos. Viszont előre mosolygok már magamban, amikor meglátnak az emberek jövő tavasz körül, amikor lekerülnek a nagykabátok, akkor már bizonyára látszani fog az elért eredmény. Lehet, hogy lesz, aki meg sem nagyon ismer majd a vékonyabb testalkatom miatt :D Elnézve pl. Tóth Verát, én alig ismerem fel a friss fotóin :O

441. Maci00 (válaszként erre: 440. - Hasitasi)
2019. jún. 19. 11:07

Szia.


Én majd nem 10 kg-t fogytam, de még egyáltalán semmi nem látszik. Szerintem mindenkinél máshogy mutatkozik meg.

2019. jún. 19. 06:10

Sziasztok!

En par napja keztem szedni a mysimbat. Eddig jonak tunik. Nagyon bizom benne, de ugy latom, hogy szinte mindenkinek segit a fogyasban aki elkezdte es nem adta fel. Azt meg tudjatok mondani, hogy kb mennyi ido alatt ad latvanyos eredmenyt? Ugy ertem, h pl 2 het alatt mar latszodhat az eredmenye, v ez azert tul gyors lenne? Koszi a valaszokat! Szep napot Nektek.

2019. jún. 18. 07:41
Ha 2 csészével készítek, az csak 4 dl, szóval inkább nagyobb mennyiséget csinálok.
438. Maci00 (válaszként erre: 437. - Cicawicca)
2019. jún. 18. 06:40
Teljesen mindegy hogyan iszod. Csészével vagy éppen forrázattal. Lényeg hogy minél többet igyál, hogy beinduljon a vese és a vizeletürítés. Persze egésznap. De jó sokat. Ilyen melegbe ihatsz 2l is belőle.
2019. jún. 18. 05:49

Sziasztok! Sybill, szerintem is valami allergiás reakció lehet ez, jobb, ha tényleg kikéred az orvos tanácsát, mielőtt megpróbálnád tovább szedni.

Maci, van különbség, ha másfél liter vízhajtó teát készítek, vagy napi két csészével iszok meg, csészénként 2-3 filterrel készítve, ahogy a dobozon írják? Nincs semmi tapasztalatom ezen a téren. Azt nem írtad, de gondolom, ha csinálok másfél liter teát, azt egész napra elosztva kell megiszogatni, nem nagyobb mennyiséget kell egyszerre meginni belőle.

436. Maci00
2019. jún. 17. 22:59
Uhhhha... Akkor gyanús hogy allergiás vagy rá. Szerintem is abba kéne hagyni. Ne kockaztass. Próbáld ki a másikat... Az endokrinologusom ajánlott 2 lehetőséget. 1 mysimba, 2 ozempic injekció. Kérdezz rá, hátha az jó lesz!! Kérd ki a véleményét!!! Ügyesen.
435. Sybill5
2019. jún. 17. 18:37
Egyszer már abbahagytam..mert úgy éreztem hogy nagyon nem tolerálom,émelyegtem stb.Aztán itt olvastam,hogy két hét után a mellékhatások enyhébbek,illetve megszünnek..Újra elkezdtem.Most már napi 2 tablettát veszek be ,és abba kell hagynom azt hiszem végleg..Szinte az egész testem viszked, van hogy kis bubok jelennek meg itt-ott, aztán eltűnik másnap máshol.A talpam és a tenyerem is viszked..de semmi folt stb..A gyógyszerész azt mondta be kellene fejeznem ezt a gyógyszert.Volt valaki így mint én?
434. Maci00
2019. jún. 16. 10:21
A filteres is tökéletes. De egyébként minden patikában, rossmann, dm ... Sokat igyál!!!
2019. jún. 16. 07:41
Ja, én meg filteres teát vettem... hol lehet szálas vízhajtó teát venni és mi a neve? Vagy csak az a lényeg, hogy száls mezei zsurló teát vegyek valahonnan?
432. Maci00 (válaszként erre: 431. - Cicawicca)
2019. jún. 15. 21:39

Kihajtja úgyhogy igyad. De úgy csináld meg a teát, hogy vizelet hajtás céljából:

1-1.5 liter víz és legalább 5-6 evőkanál keverék bele. Hagyd állni egy fél órát legalább és hajrá!!!!

2019. jún. 15. 12:37
Vettem vízhajtó teát, kétfélét is. Most ebéd után a Herbária teáját próbálom ki. A papírja azt írja, hogy kis vesekövek és vesehomok kihajtására jó. Vajon a szövetek közül is kihajtja a vizet?
430. Maci00 (válaszként erre: 429. - Cicawicca)
2019. jún. 14. 18:22

Igen, halistennek. Piskóták vagyunk. Dehogy adom fel, az kéne még. Kicsit megvadultam de biztos nem adom fel.

Úgyhogy senki ne izguljon... Mindenkivel előfordul hogy "elgyengül" a diéta alatt.

De megyünk tovább...

2019. jún. 14. 11:27
Nana, Maci, nehogy feladd! Most egy kicsit elkanászodtál de lesz ez még jobb is. Szerintem ez a nagy meleg lehet az oka sokmindennek. Mi csak tartsuk magunkat az 1200 kalóriához és várjunk türelemmel. Meglesz a gyümölcse. Gondolj csak bele, nincs is nehéz dolgunk, hiszen "csak" kövérek vagyunk. Megoldásként elég, ha nem eszünk. Hány rákos meg mindenféle súlyos beteg ember van, akinek speciális diétát kell tartani. Van egy film, rákos fiatalokról szól, a Csillagainkban a hiba,abban is szegény főszereplő csaj mondja, hogy minden nap vízben tocsogó brokkolit és répát kell ennie, hátha úgy meggyógyul. Ezzel arra célzott, hogy csak vízben megfőzik és úgy kell enni. Az is elég undi étrend, miközben az sem biztos, hogy életben marad. Szóval semmi nyafogás, csak kitartás! Nekünk semmi bajunk ahhoz képest, és csak ennyi feladatunk van, hogy egy kicsit tűrjük az éhséget. Igazán nem nagy áldozat. Csináljuk végig ezt a diétát, ha már annyit félbehagytunk régebben.
428. Maci00
2019. jún. 14. 09:29

Fuuuu... Én nem tudom mi van velem, de sokat eszek. Többet mint 1200 kcal, pedig 2 gyógyszert szedek, igaz csak délelőtt meg ebédkor rosszalkodok, este korgó gyomorral fekszek. Eddig 2,5 hétig nem volt gond... De most... Pfffuuuu...😡😡

Ugyhogy én sem mérem magam... Lehet elkeserednék...😞😞

2019. jún. 14. 06:13
Szia Mandy! Azén étvágyamat sem vette el a Mysimba, csak segít, hogy ne egyem tele magam, most már hamarabb érzem a jóllakottságot is, mint régen. Nekem inkàbb abban segített, hogy ne legyek ételfüggő - szerintem lehet hogy az voltam korábban. Szoktam éhes lenni, korog a gyomrom is néha, de ez nem kínzó,ennek ellenére sem gondolok állandóan az ételre, az evésre. Szedni kell a Mysimbát egy ideig ahhoz, hogy kifejtse a hatását. Én most nem is mérem magam, a vízvisszatartást már érzem a szervezetemben, pl. a gyűrűim már szinte bőek voltak, ma reggel meg újra azt éreztem, hogy majdnemhogy nehéz felhúzni az ujjaimra...
426. Maci00 (válaszként erre: 425. - Mandy01)
2019. jún. 13. 14:37

Szia Mandy!

Ne izgulj, teljesen normális hogy kivanod az ételt, főleg mielőtt menstruálsz.

Én most pont egy ilyenben vagyok, hogy reggel este 1-1 tabletta de nem tudtam enni ezért vissza vettem az adagot napi 1re.

Eltelt pár nap és azt vettem észre hogy egyre többször a kajara gondolok, sőt...

Ugyhogy visszaalltam a napi 2 tablettára.

És én is úgy érzem hogy többet tudnék enni, de megállok.

Ugyhogy ne izgulj, másnál is van így 😄

425. Mandy01
2019. jún. 13. 11:26

Szisztok!

Új vagyok itt Nálatok. :-)

Olvaslak Benneteket egy ideje.Sajnos én is túlsúllyal küzdök :-(

Nagy elhatározásra jutottam és 05.24-én nekiálltam Mysimbát szedni.Egywenlőre napi 2 szemnél tartok.Eddig úgy éreztem, hogy elég lesz ez a mennyiség, de elbizonytalanodtam.Olvaslak Benneteket és látom, hogy eszetekbe sem jut, hogy egyetek.Kimondott éhséget én sem érzek,de mégis megkívánom az ételeket.

Ez normáli?

Emelnem kéne a gyógyszer adagomat?

Mindig 1200 alatt vagyok, de nem azért mert nem tudok többet enni, mint itt többen is írtátok, hanem mert tudatosan nagyon figyelek rá.

Nálam a fogyás sem megy olyan gyorsan, mint itt némelyeteknél.Eddig kb 4 kg ment le.. :-(

A gyógyszert megelőzően is diétáztam már elég régóta.Lehet,h megszokta a szervezetem és azért megy lassabban?

Várom a tapasztalaitokat.

Kitartás Mindenkinek!!! :-)

424. Hullo (válaszként erre: 422. - Szivi76)
2019. jún. 12. 22:38
Szia ! Először is ne keseredj el!!! Nekem a bal lebenyt vették ki 4eve de gyoszert nem szedek mert ellátja a működét jobb.jok az értékeim.viszont én sem birtam szedni a mysimbat 2 hétig szedtem brutálisan hatott majdnem elàjultam szo szerint 2 hét alatt 7kg ot fogytam semmit sem kivántam rosszul voltam abbahagytam!!aztán terhes lettem a kisfiammal mindem tök jo volt terhességem alatt csodásan éreztem magam fogytam is 5kg ot🙂 pedig a kismamák álltalában hiznak...na de nem is ez a lényeg hanem a szülés után ujra vissza jöttek a kilok akkor azt mondtam meg probállom mégegyszer a mysimbát lesz ami lesz!!!és képzeld el szinte alig volt mellek hatás ami volt is az kb 1hétig! Na az izzadás megmaradt...de más semmi .majus 9.e ota 7kg ot sikert fogyni napi 3 szem de van hogy csak 2...nem tudom miért de màsodjára másképp reagált a szervezetem.probáld meg te is igy tarts szünetet pár honapot utánna hátha jobb lesz.
423. Maci00
2019. jún. 12. 16:51

Fuuu ez borzasztó lehet, hogy már lassan kiprobalsz mindent, de mégsem indul meg a fogyás. Nagyon sajnálom, hogy nem birod szedni a mysimbat, mert valljuk be, 1000x könnyebb ezzel fogyni.

Remélem hogy neked is összefog jönni most már ennyi szenvedés után.

Kitartás!!!🌷😊

422. szivi76
2019. jún. 12. 16:16

Sziasztok!

Csak a jobb lebenyemet vettèk ki.sajnos muszàly volt mert volt rajta egy 6,5×5,5 cm göb ami nyomta a lègcsövemet.

Az ètkezèsem rendben van voltam obezitològusnàl minden àtbeszèltünk.1200 cal a max sok zöldsèg kevès szènhidràt.

Nem bìrom szedni a myszimbàt ès el vagyok keseredve.😥

2019. jún. 12. 11:04
Lehet azért stagnál a fogyás, mert visszatartom a vizet... erre nem is gondoltam. Nem tudom, hogy hol raktározhatja a szervezetem, mert sehol sem észlelem magamon. Nem eszem sósabban, viszont eddig ittam napi 4-5 kávét, kb. egy-másfél hete pedig csak napi egyet. Hoppá, ez is lehet az oka, hiszen a kávé is vízhajtó hatású, ha jól tudom. Maci, nagyon ügyes vagy! 👍 csak így tovább! Majd két hét alatt nagyon jó a hét kg!
420. Maci00
2019. jún. 12. 08:28

Ha nem jön ki az a rengeteg víz, akkor csak megköti valami. Esetleg sósabban étkezel, mint szoktál? Vagy több kávét iszol? Szerintem próbálj inni vízhajtó teát, abból amit megiszol, annak több mint a fele legyen tea, aztán kijön az.

A vesednek nincs semmi baja, lehet ebben a melegben szegény egy kicsit összezsugorodott, de kizártnak tartom hogy bármi lenne vele.

Ügyesen igyad a teát.

Én most 7kg-nal vagyok.😄

2019. jún. 11. 16:00
Azért egyetek ám rendesen, nem jó a szervezetnek, ha nagyon kevés kalóriát visztek be, később visszaüthet evési rohamok vagy hiányállapotok formájában. A 800 kalóriás étrendet csak orvosi felügyelet mellett ajánlják. Én sem szoktam megenni mindig az 1200-at, de azért a 900-1000 megvan minden nap. Most épp stagnálok, nem mozdul a súlyom, de kitartó vagyok, a Mysimbával nem nehéz :) valakinek volt olyan mellékhatása, hogy nem volt annyi vizeletürítése, mint korábban? Én mindig olyan voltam, hogy aránylag sűrűn járkáltam a mosdóba. Reggel kb. másfél óra, mire beérek dolgozni, ilyenkor már mindig siettem a wc-be. Ehhez képest mostanában reggel beérek, de nem kell mosdóba mennem, csak órákkal később. Ma pl. 12.30-ig nem is mentem :O és most figyeljetek: NEM tartja vissza a szervezetem a vizet! De akkor hová lesz? Ennyit azért nem izzadok szerintem. Ja, és megiszom a napi 2,5-3 liter vizet. Nem a nyár vagy a meleg miatt van, sosem voltam ilyen. Nem mintha olyan nagy probléma lenne ez, csak attól tartok, hogy a vesémmel van esetleg valami gond, bár nem utal erre semmi a fenti tüneten kívül.
2019. jún. 10. 11:42

Sziasztok!


Szégyen vagy sem ma vettem be az első szemet. Rá álltam a mérlegre 108 kg.... Uram 125 kg. Én is remélem hogy hat az agyamra bár néha fagyi helyett két pofont kellene adnom magamnak.

Holnaptól biciklivel járok dolgozni. KB 2x20 perc. Hiszek a Mysimba hatékonysagaban. Újra 80 kg elérése a cél. Onnan meg a 60 kg újra.

Mindenkit örömmel olvasok és örülök hogy vagytok!

417. Maci00
2019. jún. 10. 09:08

Ügyes vagy Ági, így tovább. Jól teszed hogy kerülöd a mérleget.

Én elvileg 2 bogyonal vagyok, de vissza állok a napi 1-re, mert annyira elvette az etvagyamat hogy 1 falatot is tuszmakolnom kellett, ami fordult ki a számból és így teljesen gyenge vagyok egésznap.

416. agnes99
2019. jún. 9. 23:16
Első nap nem tudtam vacsorázni, egy falat sem ment le, ma meg volt a háromszori étkezés, igaz délután 17 körül, de ha akkor is bevehető lesz a bogyó, az szerintem megfelelő időpont a napi utolsó érkezésének. (egyenlőre a reggeli 1 szemnél tartok...), Vízfogyasztásban lassan rekordot döntök (korábban a napi 1 liter is nehezemre esett...tudom, hogy kevés volt, gyakran bizonyára ez okozott nálam fejfájást és egyéb tüneteket.) Egyenlőre a mérleget kerülöm, nem érzem magamon a változást, tartok az újabb kudarctól...
2019. jún. 9. 07:59
Én mindig eszem vacsorát, egyrészt nem akarom "magában" bevenni a gyógyszert, másrészt nem akarom, hogy túl kevés kalóriát vigyek be ezáltal, mert annak az lehet a vége, hogy a szervezetem kiéhezik és akkor nem tudom majd betartani a diétát. Szivi, öt év alatt szinte megduplázódott a súlyod?? Az egész pajzsmirigyedet kivették?
414. agnes99
2019. jún. 8. 23:09
Ma vettem be az első szemet (úgy gondoltam, jobb ha munkaszüneti napon kezdem az esetleges mellékhatások miatt...) Fejfájás volt, de nem erősebb, mint máskor. Álmos voltam ebéd után, de később enyhült. Ami pozitív, hogy este nem voltam éhes, így a vacsora ma kimaradt. Ja, és nagyon szomjas voltam egész nap, rengeteg vizet meg tudtam inni (ez eddig nem ment.) 😊
413. Maci00
2019. jún. 8. 11:24

Szia Szivi76.


Én 9 napja szedem a mysimbat. Napi 1 tablettatol 5 kg ment le 7 nap alatt.

1200 kalória mellett próbálj beiktatni egy 20 perces mozgást. Bicikli, kutya sétáltatás stb...

Hátha beindulna a fogyás...

A fejfájás sajnos nálam is folyton van, szinte görcsöl a tarkomnal, sűrűn mérem a vérnyomásom emiatt, de halistennek nem vettem észre nagyon kiugró értéket.

A gyógyszer bevétele után 2 órával kezdődik nálam a fejfájás és kb. 3 órán keresztül tart. Utána csillapszik.

Miket szoktál enni?

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook